Sari la conținut

Postări Recomandate

 

Serviciile sunt de masaj de relaxare profesional cu finalizare prin sex oral protejat!

 

160 lei/60 minute

 

Fara alte fantezii !

 

Doamna are o silueta de invidiat, este slim-feet, multe pustoaice ar invidia-o, este o matura de 46+ (intr-un corp armonios de pustoaica), are o dantura imaculata, este prezentabila, agreabila, pune foarte mare accent pe igiena,este educata, are o vorbire aleasa,stie sa faca un masaj bun, pleci de la ea relaxat si revigorat.

 

Doamna Alexandra este un fin psiholog (din punctul meu de vedere), daca ai probleme in relatiile de cuplu, prin discutiile avute pleci de la ea cu sentimentul ca ai gasit solutii la problemele care te framanta, ai mai multa claritate mentala si privesti viata dintr-o alta perspectiva.

 

Cu ajutorul Doamnei Alexandra am renuntat la vechile tipare de gandire, la credintele limitative.

Prin discutiile avute am renuntat sa mai divortez si ii adresez multumiri infinite.

 

Merg la ea ca la psiholog ori de cate ori trec prin crize existentiale, de orice natura.

 

 

Sunt extrem de bucuros ca am descoperit un asemenea OM.

 

Este la curent cu o multime de notiuni in materie de nutritie. Este documentata, informata si atat de generoasa in a-ti oferi din cunoasterea ei...

 

Calitate/pret excelent !

 

Cand timpul imi permite imi rezerv 5-6 ore. Nu te plictisesti in prezenta ei.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai lucrează?

Parca dispăruse din peisaj

Nu a disparut.

Cum a spus si colegul maluma este o optiune foarte buna la combinatia masaj cu fin op. Se pricepe foarte bine la masaj iar sexul oral chiar daca este prot este facut cu pricepere.

 

Merita sa iti faci o prog de 2h, pleci extrem de relaxat.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...