Sari la conținut

Petreceri Swingers Iasi


Postări Recomandate

Conceput si inteles in scopul maturizarii propriei persoane, in scopul redefinirii propriei indentitati, acest concept rupe monotonia instalata in cuplu, deschide o noua cale spre noi prietenii, atractii, feeling-uri, pot duce la schimburi de experiente intre cupluri si pot darama bariere considerate tabu.

Deschiderea 27 august ora 22:00, durata petrecerii 4 ore.

Preturile:

Barbat singur 300 Lei

Femeie singura 200 Lei

Cuplu 250 Lei

Bauturile sunt din partea casei.

 

Pentru mai multe detalii si rezervari va asteptam cu un apel la nr 0758678583

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in viitor
  • Oras:Undeva in viitor

Eu vin singur si imi place sa am incredere in oameni.Pot plati in avans? 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  Ce oameni binevoitori avem prin Iasi :blushing2

Cum se sacrifica ei pentru iluminarea noastra sexuala, pentru spargerea barierelor sexuale si pentru experimentarea de noi "feelinguri"  :laugh2  :laugh2

Ba eu am impresia ca va plictisiti rau prin corporatii si la birouri. V-ati plictisit de mersul in cluburi si la biserica ? Si cand ma gandesc ca mie imi trebuie vreo 50 de oameni la spicuit popusoii pe dealuri si la prasit cateva hectare de vie :cry2  :cry2 . Va dau dau si eu milioane daca veniti in curu' gol, treaba voastra ce faceti dupa aia. Plm aveti si bronz garantat ca bonus  :snap

Cred ca m-as caca pe mine de ras sa vad ce exemplare feminine va vin voua la "petrecerile" astea.  :laugh2  :laugh2

Succesuri la futut ca chiorii, aveti grija sa fie lumina, sa nu ajungeti ca in bancul ala .... :laugh2

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:_
  • Oras:_

Urgie in toata regula.

Trebuie renovata toata incaperea,ca s-a ejaculat in fiecare coltisor.Asa ca sa-ti faci o idee,eu am ejaculat de 3 ori pe lustra...deci iti dai seama ce-a fost acolo.

 

era un banc pe tema asta. [ejaculat de 3 ori etc...] continua asa: "si ea ce a zis, i-a placut?" "care ea ca nu a mai venit proasta dracu, am fost singur"

Link spre comentariu
  • Oras:iesi
  • Oras:iesi

@crocked , am sunat mai demult la numarul de mai sus, prima data cand au pus anunt. si mi s-a spus ca sunt doar 4 persoane  inscrise deja si toate de sex feminin. tragi si tu singur concluziile. cred ca poti , cel putin

ce concluzii sa trag in pula mea, tu daca te duci acolo ai vrea sa apari aici ca nah poate s o gasi vreo pizdoanca sa intrebe si ea da poze cu baietii nu sunt? crezi ca acolo se duc si vin prostituate?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

concluzia asta care ai tras-o tu acuma ai putea sa o tragi in pula ta. Si nu, cum sa fie prostituate, normal ca se inscriu femei singure primele, iar petrecerile de swingeri costa bani... normal. si au si limita de timp. ca nah, dupa 4 ore nu mai ai voie sa futi, se stie, doar. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

ma bucur ca sarcasmul meu ajunge la tine. si la persoana care mi-a dat rating negativ la postare. atunci du-te si convinge-te ca sunt 4 femei de calitate care te asteapta acolo . PS:Persoana care raspunde la telefon nu participa. Din nou, un semn de intrebare. Thank you, dar forumul asta se umple de nevertebrate. 

Link spre comentariu
  • Oras:iesi
  • Oras:iesi

ma bucur ca sarcasmul meu ajunge la tine. si la persoana care mi-a dat rating negativ la postare. atunci du-te si convinge-te ca sunt 4 femei de calitate care te asteapta acolo . PS:Persoana care raspunde la telefon nu participa. Din nou, un semn de intrebare. Thank you, dar forumul asta se umple de nevertebrate. 

baietasu esti magic...eu ma refeream doar la comentariul tau si anume de ala de a  posta poze cu domnisoarele de acolo. Nu ma intereseaza cate sau ce pizde sunt acolo, cine raspunde cine nu raspunde 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

e asa greu de inteles ca este un party de swingers fake? de asta am cerut poze ca oricum sunt convins ca sunt prostituate. daca era doar swing for fun era altceva. dar asa ? dai bani si futi distruse doar ca sa spui ca ai futut? 

Link spre comentariu
  • Oras:Pe langa pat
  • Oras:Pe langa pat

Poze nu ai sa vezi NICIODATA de la astfel de petreceri

Poate doar daca esti membrul clubului si atunci ai sa vezi poze cu tine

Pe de alta parte nici femei singure nu prea ai sa vezi, mai ales care sa si plateasca

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...