Sari la conținut

VANESSA 0746858354


Postări Recomandate

  • Oras:Gradiste
  • Oras:Gradiste

Mulțumesc ca nu mai uitat da am fost dar spuneai ca nu faci parca sau nu ai mai făcut nu vreau sa mint 😄 Vroiam atunci ciorapei lycra scurți culoarea pielii sau orice culoare dar pana la glezna , acuma ai 🤗🤗?

nu am mai facut,dar toate au un inceput si nu m i se pare ceva iesit din comun. Ciorapi de genu, nu am pt ca nu port si nici cereri nu am avut.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Lună
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Lună

Am vizitat-o acum cateva zile, locatie "gradiste" nasoala, miros de mancare ca la cantina, veche, vecinii de pe strada se uita la tine ciudat...nota 4.

Prestatie:

ON ok nota 7

NP dezastru, comentarii din prima ca oboseste, ca o doare asa ca sa schimbam pozitia (chiar pare sa aiba probleme ca nu juca teatru in privinta durerilo)....5 cu indulgenta

GFE vorbareata, la tel a fost cam respingatoare, in locatie vorbareata nota 8

Aspect - destul de dragura, posibil sa te uiti dupa ea pe strada.

 

Pret 150 lei 30min si specificat faptul ca timpul ei e scump si depasirile se vor tarifa suplimentar.

 

Poate in alta locate de vizitat, are potential, daca-si rezolva problemele de sanatate/dureri e ok.

Link spre comentariu
  • Oras:Gradiste
  • Oras:Gradiste

Am vizitat-o acum cateva zile, locatie "gradiste" nasoala, miros de mancare ca la cantina, veche, vecinii de pe strada se uita la tine ciudat...nota 4.

Prestatie:

ON ok nota 7

NP dezastru, comentarii din prima ca oboseste, ca o doare asa ca sa schimbam pozitia (chiar pare sa aiba probleme ca nu juca teatru in privinta durerilo)....5 cu indulgenta

GFE vorbareata, la tel a fost cam respingatoare, in locatie vorbareata nota 8

Aspect - destul de dragura, posibil sa te uiti dupa ea pe strada.

 

Pret 150 lei 30min si specificat faptul ca timpul ei e scump si depasirile se vor tarifa suplimentar.

 

Poate in alta locate de vizitat, are potential, daca-si rezolva problemele de sanatate/dureri e ok.

ai apreciat destul de corect. Locatia o skimb luna viitoare , am specificat de cand m am mutat aici ca nu este o casa lux ca ared.( vecini sunt de treaba chiar daca par nesuferiti). Problemele de sanatate se rezolva in scurt timp e doar o raceala la ovare. Ms pentru recenzie
Link spre comentariu

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Nu trebuie sa i porți tot timpul .. doar in 2-3 zile când ieși sau i mai porți umpic o sa i se facă miros atata as dori sa miroasă sti cum zic :*? Pup vanne

Mai Omu...da detaliile astea chiar nu le poti discuta în mesaj privat sau direct la telefon cu domnisoara ??
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...