Sari la conținut

VANESSA 0746858354


Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Incepe cu do-minare apoi trece prin re-minare si prin mi-minare ca ajungand la fa-minare sa descoperiti impreuna sol-minarea si la-minarea iar dupa ce incercati si si-minarea puteti incepe din nou cu do-minare dar de data asta cu o octava mai sus ca te strange de coaie !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost la Vanessa acum o saptamana.

E frumusica la fata si la corp dupa  cum se vede, carnita tare curata .

Ce mi-a placut ca e corecta in atitudine si la timp/bani. Am vrut sa ii ofer un bonus ca am depasit 5 minute dar a refuzat pana la urma am lasat pe etajera. Are atitudine profesionala se vede ca poate desi are si ea problemele ei isi fac treaba pentru care e platita. Saruta putintel asa ca sa nu fie prea distanta si sa mearga treaba. Una peste alta merita , nu iti pare rau ca mergi la ea , te simti bine eu am venit multumit si o recomand. E mai cu forme deci nu pentru slim lovers. Accepta si mangaieturi pe corp saruturi cuni deci nu e cu aia nu aia nu . Se poate si intre sani toate pozitiile s-a descurcat cu calibrul mai mare.

locatia 10+++ lux 

igiena 10 - a facut dus

aspect 9-10 , ochi fumosi buze carnoase sani faini bulan bucute cam ar dotare completa

atitudine 10 , de cuvant , corectitudine

gfe - 9 nu se saruta ca o prietena dar nici nu te tine la distanta

normal - 10

oral 9- ca nu face DT , dar zone proximale priviri buze placute da

Recomand cu siguranta

250/h + 50 CIM+ bonus 20 ( 5 min depasire ) = 320

inainte

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum

Da sigur ca are, avem si impreuna, titlul este show lesby si la celalalt : prima zi in oras

Da cel putin la 11 anunțuri de pe Publi 24 esti tu aceiasi locatie aceiasi voce :))) nu mai ne da prosteală stim ca esti tu .:))) e foame de bani :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Gradiste
  • Oras:Gradiste

Si dragilor la mine in cele 2 anunturi sunt aceleasi poze si aceeasi descriere ,acelasi nr de tel. Daca exista vre o coincidenta de nume sau altceva nu sunt eu dar puteti verifica poate nu e de lasat... si la reduri nu sunt singura din 8 blocuri care munceste posibil si la mine in bloc sa mai existe, nu cunosc dar cred ca sunt.

Link spre comentariu
  • Oras:Sânpaul
  • Disponibila
  • Oras:Sânpaul
  • Disponibila

Sunt niste oltence fara nici un fel de pasiune o face treaba asta am fost si eu la una din ele cealalta fiind in concediu dar va zic plictisita rau fata abia astepta sa plec de la ea parca iti trece tot cheful cand vezi asemenea fenomene eu nu stiu de ce nu invata ceva de la site-ul asta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Gradiste
  • Oras:Gradiste

Sunt niste oltence fara nici un fel de pasiune o face treaba asta am fost si eu la una din ele cealalta fiind in concediu dar va zic plictisita rau fata abia astepta sa plec de la ea parca iti trece tot cheful cand vezi asemenea fenomene eu nu stiu de ce nu invata ceva de la site-ul asta

. MINTI
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Recenzie pe scurt pentru ca scriu de pe telefon(scuze p greseli). Am fost la titulara anuntului (colega nu era in camera pentru ca am precizat ca vreau doar cu ea deci nu pot spune nimic despre colega).

Am facut programarea cu 45 de minute inainte si a fost respectata la minut. Ajuns la Ared Kaufland am urcat la locatie. Locatia este foarte curata si este atenta la detalii...prosop curat/geluri d dus/asternuturi curate.

Fata este foarte placuta. La inceput mi s-a parut putin cam rece dar pe parcurs s-a dezghetat. Am optat pentru o ora.

Am facut dus...dupa care un oral+normal protejat unde am schimbat 3 pozitii. Fata isi da silinta si eu m-am simtit foarte bine cu ea. Dus si numarul 2 a fost cam la fel.

Note

Locatie 9.5

Aspect 9 - draguta la fata si cu niste sani foarte frumosi. Are cateva kg in plus..Pozele sunt reale

Oral 9 - cred ca se poate si CIM dar nu am fost interesat

Normal 9.5 - s implica

Tarif 250 lei/ora

De revenit? Pentru mine DA

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Sunt niste oltence fara nici un fel de pasiune o face treaba asta am fost si eu la una din ele cealalta fiind in concediu dar va zic plictisita rau fata abia astepta sa plec de la ea parca iti trece tot cheful cand vezi asemenea fenomene eu nu stiu de ce nu invata ceva de la site-ul asta

Boss, fata i din Ploiesti! !!Daca oras ul asta i in Oltenia tu ai dreptate...Ori faci vreo confuzie ori ai lipsit de la Geography! Nu ma gandesc ca i rea intentie. ..E drept ca are o anumita retinere dar se detaseaza pe parcurs. Si daca la fratello Raywan i a placut. ..si nu e singurul! Un mare plus pt diversitatea de servicii. Si gang bang si cim si show ...daca nici asta nu i buna care dracu mai e?Vreau sa o vizitez pentru show sa vad cum se simte fetele. ..Nu va suparati pe mine e ceva firesc/spun adevaru n gluma nu pot sa ma opresc...
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...