Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Rebeca, zeita placerilor 0751365417 / 0758944147

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
775 raspunsuri in acest thread

#761 >rebe2000<

rebe2000

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 466 Postari:
  • Inscris la:
    14 November 2015
  • Reputatie: 731

Postat 16 February 2018 - 12:17 AM

Daniel 13 sti ce am opservat ca faci parte din categoria lingailor de pe forum :))
    • 1
    Buna băieti sunt Rebeca o fata foare nebunatica si sociabila.Am 27 de ani ,inaltimea 1.66m ,48kg ,brunetă cu parul scurt si sunt zodia berbec.Serviciile mele sunt Fk ,STRAP ON,OP-ON,NP,CIM CU SWALLOW ,CUNNI, COB,COF,FINGERING .Cadoul meu este de 300ora o fin este inclusa,450doua ore doua fin.programarile se fac inainte cu o ora va pup si va astept :* :*

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#762 psg123

psg123

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 4 Postari:
    • Inscris la:
      21 May 2013
  • Reputatie: 1

Postat 16 February 2018 - 12:30 AM

Te asteptam, la Arad draga Rebe! 😗
    • 0

#763 >rebe2000<

rebe2000

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 466 Postari:
    • Inscris la:
      14 November 2015

Postat 16 February 2018 - 12:37 AM

Maine aterizez in arad definitiv :)
    • 0
    Buna băieti sunt Rebeca o fata foare nebunatica si sociabila.Am 27 de ani ,inaltimea 1.66m ,48kg ,brunetă cu parul scurt si sunt zodia berbec.Serviciile mele sunt Fk ,STRAP ON,OP-ON,NP,CIM CU SWALLOW ,CUNNI, COB,COF,FINGERING .Cadoul meu este de 300ora o fin este inclusa,450doua ore doua fin.programarile se fac inainte cu o ora va pup si va astept :* :*

#764 >zolipitiku<

zolipitiku

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 217 Postari:
    • Inscris la:
      23 August 2015
  • Reputatie: 59

Postat 16 February 2018 - 01:01 AM

Opservi nu exista in dex-ul limbii romane....Oare am avut avut ceva de pierdut ca nu te-am vizitat?Sincer ..... cred am ales de multe ori,ceva mai ok ca și tine!! Du-te unde dorești căci Clujul,(din privința mea)nu o sa îți simtă lipsa.Scuze.....dar asta simt și nu ma pot abține.Succes in tot ce vei face in viitor👍
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#765 >rebe2000<

rebe2000

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 466 Postari:
    • Inscris la:
      14 November 2015

Postat 16 February 2018 - 01:04 AM

Ce ai mai nebunule tie rau :))
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#766 >rebe2000<

rebe2000

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 466 Postari:
    • Inscris la:
      14 November 2015

Postat 16 February 2018 - 01:06 AM

Mai dezacsatule vezi ca stiu cine esti :)))esti nebunul ala cu ochelari mic de inaltime :)))

Aceasta postare a fost editata de rebe2000: 16 February 2018 - 01:10 AM

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#767 daniel 13

daniel 13

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 41 Postari:
    • Inscris la:
      13 October 2014
  • Reputatie: 32

Postat 16 February 2018 - 08:52 AM

Daniel 13 sti ce am opservat ca faci parte din categoria lingailor de pe forum :))

De ce zici asta, oare ce am facut ? :slap2

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#768 >rebe2000<

rebe2000

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 466 Postari:
    • Inscris la:
      14 November 2015

Postat 16 February 2018 - 02:34 PM

Buna băieti este momentul sa ne luam ramas definitiv astazi.Mia parut bine de cunostinta si chiar ma bucur ca am cunoscut adevarati bărbati ai clujului, cei 10 bărbati care pot sa spun ca am respect ptr ei va pup si sper sa ne mai revedem candva :*
    • 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#769 >rebe2000<

rebe2000

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 466 Postari:
    • Inscris la:
      14 November 2015

Postat 16 February 2018 - 02:36 PM

Rog un moderator sa închidă topicu si sa fie mutat la inactive multumesc anticipat.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#770 daniel 13

daniel 13

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 41 Postari:
    • Inscris la:
      13 October 2014
  • Reputatie: 32

Postat 16 February 2018 - 02:51 PM

Buna băieti este momentul sa ne luam ramas definitiv astazi.Mia parut bine de cunostinta si chiar ma bucur ca am cunoscut adevarati bărbati ai clujului, cei 10 bărbati care pot sa spun ca am respect ptr ei va pup si sper sa ne mai revedem candva :*

Imi pare rau ca ti-ai facut o asa parere despre mine, iti respect sinceritatea de care dai dovada fara sa fii provocata, parerea mea despre tine o cunosti. Nu pot sa zic decat drum bun si sa ai parte de o zi frumoasa si numa bine
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#771 ciupidupi

ciupidupi

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 166 Postari:
    • Inscris la:
      27 June 2017
  • Reputatie: 40

Postat 16 February 2018 - 04:42 PM

Toate cele bune!!!
    • 0

#772 >florin90m<

florin90m

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 450 Postari:
    • Inscris la:
      03 August 2017
  • Reputatie: 1648

Postat 16 February 2018 - 04:51 PM

Ma bucur ca te-am cunoscut. Iti doresc tot binele din lume. Sa ai grija de tine. Te pup!

• 0

Nimic in lume nu-i mai sfant si mai frumos pe acest pamant, decat sa mori ca luptator, infasurat in tricolor!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#773 >suit&tie<

suit&tie

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 416 Postari:
    • Inscris la:
      05 January 2015
  • Reputatie: 559

Postat 16 February 2018 - 07:36 PM

Vazand ca Rebe ne paraseste probabil definitiv am decis sa mai fac o vizita la domiciliul acesteia, pe lumina de data asta, pentru a revedea cei 2 neastamparati: Charlie si vaginul Rebecai(?! :) ). Ma voi limita azi, la a spune doar ca am parcurs cateva pozitii acrobatice, interesante, placute.

Note: nu mai are rost, is 10 pe linie, era de top in Cluj, sa speram ca va ajunge din nou in Cluj ca sa fie la top(asta daca are vreo importanta)

Rebeca& colegi de placeri carnale, numai bine si pe zile mai insorite!

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#774 >boy2012<

boy2012

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 276 Postari:
    • Inscris la:
      04 May 2012
  • Reputatie: 377

Postat 16 February 2018 - 11:19 PM

Salutare,

Am trecut și eu pe la Rebe și pot sa zic că a fost epic, ceva greu de descris și de povestit( sau mai bine zis vb aceea depovestit nepoților)
    Programarea am făcut-o telefonic. M-am așteptat intr-o ținută sexy cu un decolteu super. De cum am intrat a început cu FK la greu, care a continuat pe tot parcursul întâlnirii. A continuat cu un orfelinat vis. La ce bine îl făcea am lăsat-o un timp mai mult, prea plăcut. Clar cel mai bun oral primit până acum 10 cu felicitări. Apoi am continuat cu LOT unde se mișcă perfect. Nu am rezistat foarte mult, prea m-a smotocit la oral și am finalizat in balon. Clar de top THE BEST!!!
    O recomand cu drag! Cea mai buna!
    Și că sa fie meniul complet, atașez o poza din locație

Mulțumesc Rebeca și o sa ne mai revedem!

Fisiere atasate

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#775 >mitiritipiti<

mitiritipiti

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 206 Postari:
    • Inscris la:
      04 February 2018
  • Reputatie: 10

Postat Ieri, 03:59

E cea mai tare nu se compara cu ce avem la top ce ziceți băieți o băgam la top undei locu ?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#776 >b0ndb0nd<

b0ndb0nd

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 201 Postari:
    • Inscris la:
      04 February 2018
  • Reputatie: 8

Postat Ieri, 18:31

A ajuns domnișoara înapoi pe centura Aradului ?
    • 0

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi