Sari la conținut

Rebeca, zeita placerilor 0757712230


Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Rebeca zeița plăcerilor,eu zic că merită din plin acest nume este cu siguranță o zeiță a plăcerilor

Aveam o restanță de dat după ultima vizită și cum eram ceva mai aproape de Cluj nu puteam rata ocazia și trebuia să mă achit de restanță să nu treacă anul și să rămân repetent

Așa că după câteva schimburi de mesaje în PM mă urc în mașină și plec spre Cluj cu gândul să ard caloriile acumulate în această perioadă

Programare-10 ,stabilită prin mesaj pe Whatsapp,respectată la minut de ambele părți și la ora stabilită mă prezint frumos la ușă cu un mic cadou pentru domnișoara și bineînțeles și pentru simpaticul "stăjer" ,aveam nevoie de bunăvoința din partea lui pentru a mă bucura în voie de stăpână .Socializat puțin la un pahar de apă și o țigară și trecut repede la duș

Locatie-9,dotată cu tot ce este necesar pentru această activitate,baie curată cu mai multe geluri de duș,primit prosop curat și după o scurtă reîmprospătare am trecut în dormitor

On-10,umed cu atenție la zonele adiacente,lent cu schimbari de ritm ce să mai spun este o adevărată provocare să reziști și să nu finalizezi la oral

Np-10,am schimbat vreo 6 poziții,toate în pat deh eu sunt mai leneș și am lăsat-o mai mult pe ea să muncească să mă pot bucura de priveliștea oferită

Aspect-10,genul slim siliconată,fund sexi și foarte dezinvoltă

Gfe-10,de la intrare a sărit pe mine cu săruturi și pe toată durata întâlniri a întreținut o atmosferă foarte caldă,mă simțeam ca și cu o prietenă veche pe care nu am m-ai văzut-o de mult.La sfarsit a trebuit să-i acord puțină atenție și frumosului cățel care era puțin supărat că timp de o oră și ceva a fost lăsat singur în bucătărie

La final o să dau o notă separată la un serviciu pe care l-am primit prima dată de la Rebe,nu reușisem până acum să ajung aici și bineînțeles nota este 10+ pentru o finalizare orală de vis

Mulțumesc Rebe si sigur ne vom revedea

  • Like 12
Link spre comentariu

Cea mai bună si frumoasa domnișoara care a vizitat aradul....pacat ca ne-ai parasit!!Team vizitat de câteva ori în arad și acum imi e dor de tn...cred ca na sti si tu...aveam aceiasi fantezie.....cu masa!!!😘😘😘😘😘😘😘👅👅👅👅👅

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Ce pana mea au unii cu viata privata a fetelor?? De ce nu-si pun ei profilu de facebook aici sa vada toata lumea ??? Au sange in pwla ??

 

Aștea ar trebuie sa fie banati !!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Ce pana mea au unii cu viata privata a fetelor?? De ce nu-si pun ei profilu de facebook aici sa vada toata lumea ??? Au sange in pwla ??

 

Aștea ar trebuie sa fie banati !!

De unde sa aibă sânge in țeava ca astia sint bolnavi mintali , respectivul avea si cu Ilaria aceeași problema cred ca mai tare era preocupat sa denigreze doua ( Rebe respectiv Ilaria ) decit sa le viziteze .

Un Idiot cu I mare ✌️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Big WOW for today ! :)

 

In urma unei intalniri total nereusita cu o studenta venita in sesiunea de restante am sunat la numarul din topic si constat ca raspunde si ma si primeste in 30 minute.

 

Locatia e usor de gasit cu google maps, pe Campului, loc de parcare, acces usor in bloc.

Apartamentul e curat, compus din living cu canapele, masa, scaune, dotat cu apa de la frigider, cola, pahare de sticla curate, scrumiera proaspat spalata.

Baia e curata, apa calda in 10 secunde, cada nu este inca infundata, prosop mare, pufos, curat.

Apartamentul este inchiriat pe un an deci se pare ca o putem considera rezidenta.

 

Dameza e din poze, super slim cu un cur demential. Sani nu are, are doar doua sfarcuri erectile :). Are o acnee cam cum era drumul spre Baisoara in primavara dar o ascunde binisor cu cate un tub de fond de ten inaintea fiecarei programari. Acuma nu-i chiar asa tragedie treaba asta.

E lipicioasa, pupacioasa cu un GFE aproape de 10, la un moment dat parca era enervant de lipicioasa.

 

Actiunea se desfasoara in camera cu patul din dotare, pat care nu scartaie :)

Acuma punctuk ei forte e oralul unde cred ca am muncit impreuna cam juma de ora. Oral neprotejat cu lins de OO cu scuipat cu incercari de deep. Nu e adepta fuckface dar nici nu spune nubdin prima.

Intre picioarele ei slabe se ascunde o veverita complet epilata, fara mirosuri, scurgeri si alte cele.

La NP se misca cum ceri tu, in ce pozitie vrei tu. Sincer, ii si place. Deja stiu sa fac diferenta intre una care o face cum spune pestele si una care pune pasiune in ceea ce face.

Door to Door am stat fix 55 min.

 

 

notele ar fi cam asa:

 

Locatie: 9

Posesoarea de veverita: 9 (ideala pentru iubitorii de skinny)

ON : 9. ( fara deep si fara CIM)

NP: 9.75

 

In final o recomand cu drag pentru pretul de 200/1h/1finalizare ( am inteles ca mai are si varianta de 2h/2finalizari = 350 lei)

 

Doamnele ajuta!

Intrebare pentru Lesbianul:   poti detalia te rog, daca vrei, cum faci aceasta diferenta intre cele care merg pe " consultanta" pestilor si cele care o fac pentru ca asa le place ?   Am inceput si eu sa disting cate ceva in acest sens, dar inca nu am o " harta" clara in minte in acest moment...Mersi.

 

P.S. Fata asta mi-a atras atentia si vreau sa termin pregatirea " teoretica" in ceea ce o priveste....mai pe romaneste, sa citesc majoritatea postarilor despre ea pana cand ajung sapt viit la usa ei...ca merita...dupa cum se pare...

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...