Sari la conținut

Geanina 0726066981 0725791534


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
100 Lei

masaj terapeutic, relaxare, intretinere corporala, cervical, lombar, facut pe masa de masaj timp de o ora. Program 14-21

 

 

 

A beneficiat cineva de srviciile oferite de Geanina ? Astept informatiile voastre. Multumesc anticipat.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Face masaj sau este o " maseuza acoperita " . Prefer sa am o referinta inainte de o eventuala vizita. Eu caut masaj. Multumesc pentru eventualele voastre realatari  . Nu am gasit nimic dupa cautari pe Google.  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Face masaj sau este o " maseuza acoperita " . Prefer sa am o referinta inainte de o eventuala vizita. Eu caut masaj. Multumesc pentru eventualele voastre realatari  . Nu am gasit nimic dupa cautari pe Google.  

Rog ca administratorul sa uneasca topicul de aici cu cel de la Masaj erotic. Multumesc Pe viitor nu voi mai deschide acelasi topic in locuri diferite.

Link spre comentariu

 Face masaj sau este o " maseuza acoperita " . Prefer sa am o referinta inainte de o eventuala vizita. Eu caut masaj. Multumesc pentru eventualele voastre realatari  . Nu am gasit nimic dupa cautari pe Google.  

te desparte un simplu telefon de nelamurirea ta 

Link spre comentariu

 Face masaj sau este o " maseuza acoperita " . Prefer sa am o referinta inainte de o eventuala vizita. Eu caut masaj. Multumesc pentru eventualele voastre realatari  . Nu am gasit nimic dupa cautari pe Google.  

hai ca daca nu ai sunat tu am facut-o eu . Bdul Burebista nr 3 la rond .100 leuti ora masaj si atat cu vesnica si banala finalizare . ultima programare ora 20 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...