Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Am trecut recent pe Soseaua Iancului si am revazut o cladire caramizie unde, acum un an, am avut o experienta deosebita cu o blonda splendida cu sanii enormi si talie de viespe...totul intr-o ambianta de top. Imposibil de uitat escapada, impresionat fiind de atat de calitatea salonului si de frumusetea fetelor, cat si de pretul mare platit pentru o ora de masaj: 250 lei . Destul de scump, dar e salon de fite si citisem intr-un ziar despre o pereche mondena ce se zbenguise si ea pe la Makeeda...

Acum eram plictisit si obosit de nervii crizei si simteam nevoie de ceva special. Imi doream sa fac dragoste, nu un simplu masaj plictisit sau futai meschin. Aveam numarul inca in telefon, asa ca am sunat si.... surpriza, salonul s-a mutat in zona Stefan cel Mare, in spatele Spitalului Colentina. Ma programez si ajung la o vila alba, pe la noua si zece seara, imediat dupa deschidere.

Noua locatie mi s-a parut la fel de frumoasa si eleganta. Loc de parcare bun, la strada, chiar in fata vilei. Ma gandeam ca poate o voi regasi pe nimfa pieptoasa cu carnatie alba cu care fusesem anul trecut...parca Ana o chema, scuuumpa de ea ...asa ca am intrat cu avant.

Receptionera mi-a prezentat oferta actuala a salonului: 200 lei/ora masajul nud, 250 lei o ora si jumatate cu jacuzzi sau sauna, 350 lei masajul cu doua fete. He, he, s-a ieftinit ora, platisem 250 acum un an, criza, deh... Atunci , hai sa cer o ora si jumatate la pretul orei de anul trecut, fara sauna ca e vara acum, doar ca sa am mai mult timp de relaxare, ca merit....

Au aparut fetele la prezentare: o bruneta frumos bronzata si doua blonde, toate trei cu siluete frumoase si foarte sexy ; totusi o echipa inferioara celei de anul trecut. M-au trecut toate caldurile si am cerut niste apa sa-mi revin, apoi am schimbat cateva cuvinte ...pretext sa ma decid. Eu prefer blondele, deoarece nu imi plac piersicutele inchise la culoare si am ales-o pe Nicolle, o blonda inalta, cu un aer visator si poate putin trist, cel putin asa mi-a parut atunci. Era singura care imi ocolise privirea, parca evitand sa o aleg...

Dupa ce am ales-o, m-a luat de mana si abia atunci am privit-o mai atent si mi-am dat seama cat de frumoasa este, cu o clasa peste colegele ei.O adevarata zana...

Am urcat scarile clatinandu-ma, cu ochii la picioarele ei foarte lungi si la funduletul bombat, cu chilotelul disparut intre fese. Am ajuns intr-o camera decorata elegant, cam incarcata totusi, cu voaluri roz pe care aerul conditional le unduia . Placut, intim si curat. Atunci am vazut ca Nicolle era mai inalta decat mine, desigur pe tocuri, iar eu am 1,83. Ce fata... 21 de ani, supla , blonda, cu ochii de culoarea cerului, zambet placut. M-am topit. Era cea pe care o cautam, fata din visul adolescentului refulat care exista mereu in mine. M-a indrumat catre baia impecabila care era chiar vis-a-vis si am facut dusul de rigoare, apoi m-am intors in camera cu baldachin si am asteptat-o.

Era racoare si placut. Nicolle a venit si a inceput sa ma maseze metodic, incepand cu degetele de la picioare, apoi pulpele, fesele si spatele ... e o adevarata profesionista a masajului. In acest timp am si conversat, placut, firesc, este educata si cultivata, am vorbit si despre Freud. Eram nerabdator totusi s-o vad si s-o ating si abia asteptam sa treaca la body si erotic. La momentul potrivit, am simtit pauza in care si-a lubrifiat sanii si abdomenul, apoi am simtit-o pe fata peste mine alunecand placut cu toate atributele feminitatii ei, mainile devenind mai indraznete, explorandu-mi fesele si perineul, am simtit atingerea sanilor ei minunati, pielea fina... parfumul ei delicat, rasuflarea placuta in ureche, apoi soapta magica: intoarce-te... care a sunat ca o o rugaminte.

M-am intors si de-abia atunci am privit-o toata, o zeita goala, parca iesita din spuma marii.

M-a strans in brate si m-a sarutat ca o veche prietena, apoi a inceput sa coboare pe gat si pe piept cu gura ei gingasa. Avea parul strans si ii simteam electrizant cerceii care ma atingeau si ei cateodata. Eu ii admiram silueta din profil, frumos arcuita peste mine, sanii frumosi care se striveau de abdomenul meu, funduletul bombat si picioarele minunate.

Aveam senzatia ca ma iubeam cu o colega de liceu, descoperind impreuna tainele amorului. Ne-am acoperit cu sarutari si am inceput si eu sa-i explorez delicat secretele feminitatii ei...A păstrat o mana jucăuşa si posesiva pe cele doua sensibile bilute si prin zona aferenta si m-a facut sa finalizez cu cealalta bine lubrifiata intre sanii ei...

O nebunie de senzaţie pe care fata mi-a oferit-o superb. Nota zece !

Am mai discutat relaxati vreo zece minute si am mers la baia de vis-a-vis.

Merci Nicolle…de revenit...

 

Concluzii : Salonul Makeeda - www,clubmakeeda.ro - a pierdut din calitatea fetelor de la vechea locaţie, dar iata ca am gasit-o pe Nicolle, zana blonda hi level: 21 de ani,180 cm, frumoasa, cultivata, rafinata.. Mai rar… Posibil si alte giuvaeruri in celalalt schimb.

Masaj 10

Body 10

Erotic 10

GFE 8/9 este la inceput distanta, totusi eu am rezonat foarte bine cu ea.

Plusuri salon : vila, ambianta placuta, multe camere+ bai, curatenie, igiena = 10.

Minusuri salon: jacuzzi mic, pret destul de mare : 250/ 1,5h masaj + jacuzzi sau sauna, 200/1h o fata nud, 350 cu doua fete.

 

In final: recomand pentru cine vrea calitate si isi permite...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dupa ce am citit descrierea lui mobil dick, am hotarat sa dau si eu o fuga acolo.

Auzisem de salonul numit Makeeda dar probabil, pentru ca nu avea reclama, l-am ocolit.

Acum doua seri, am ajuns pe la 2 noaptea. O receptionera inalta, bronzata, m-a informat ca s-a schimbat programul, si anume ca incepe la ora 14 ziua, si se termina la 5 iar a doua zi e o alta tura, cu alte fete. Preturile incep de la 200 de ron dar tocmai era o promotie la 150 de ron pentru cliintii noi(probabil nu mai au clienti si trebuie sa-i atraga cumva).Vila era chiar impresionanta si cu mirosuri de betisoare parfumate. Au venit 6 fete, diferite toate: vreo 3 blonde si 3 brunete. Eu apreciez diversitatea. Am ales-o pe cea numita Nicole, pentru ca ea iesea in evidenta fiind foarte, foarte inalta si slabuta. Un minus din start l-am dat pentru ca fetele nu s-au prezentat si a fost nevoie sa le intreb eu pe rand cum se numesc. Vreo doua erau parca tocmai trezite din somn. Am platit la receptie 150, Nicole m-a condus la etajul 2 intr-o camera alba, absolut superba. Totul era curat, prosoape la discretie, baia, fara repros.Papuci de unica folosinta, muzica nu prea potrivita, auzind si ceva house printre anumite melodii. Dupa ce ea s-a scuzat ca merge sa faca un dus, ne-am reintalnit in camera abisala, pot spune. A inceput masajul de relaxare de la talpi si a continuat minutios, pana la ceafa. Am schimbat cateva vorbe dar totusi era cam tacuta. Din cand in cand ii auzeam surasul discret cand o laudam pentru masaj. Nu pot sa nu precizez ca dupa relaxare a inceput sa se plimbe pe corpul meu cu respiratia ei calda. Asta mi-a provocat o erectie instantanee. Si-a unduit corpul ca o sirena,cu sanii atingandu-mi pielea plina de ulei.ii simteam din cand in cand osul pubisului pe spatele meu. Dupa ce m-am intors, am intrebat-o daca se poate mai mult si raspunsul ei:,, Daca ne cunoastem mai bine..,, m-a pus pe ganduri. Deci, da. Se putea. Am intrebat-o cat vrea pentru un normal, ea imi zambea, imi lingea pieptul, si printre buze mi-a zis ca 400. Cam mult. Eram prea incins sa o refuz. Era pregatita. De sub prosop a luat un prezervativ. Era cam stangace dar mi-a dezvaluit la final ca de putin timp face asta. In timpul actului a fost foarte senzuala, chiar romantica, pot spune. Am ejaculat repede dar nu m-a dat afara, ci m-a mangaiat pana ne-a batut in usa cineva.

Concluzie.

Aspect si igiena locatie: 10

Aspect nicole: 10 +

Masaj relaxare: fara repros, 10

Masaj erotic si body: 10

Normal protejat: 8

GFE: 9

O experienta placuta si voi mai reveni. Mobil dick, multumesc pentru pont

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Sa fie primit...

 

Eu inca ii simt aroma feromonilor si abia astept sa aprofundez subiectul, mai ales sa verific cat de bine stie frantuzeste - ma passion-, protejat sau nu. Desigur, trebuie sa vin mai bine pregatit ca prima data...ceea ce va doresc si dumneavoastra.

 

Sa auzim numai de bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Dupa primul meu rendez-vous cu prospatura Nicolle (imi place sa-i scriu numele ”a la francaise”), ramasesem cu o amintire placuta, dar si cu o neplacuta frustrare ca nu o si futusem atunci. Ea imi susurase la ureche ca se poate mai mult daca ne cunoastem mai bine, dar eu nu fusesem atunci pregatit pentru un cadou atat de consistent... asa ca, dupa ce-am privit-o indelung pe www.makeedaclub.ro si dupa cateva nopti in erectie cu fantezii si vise pe aceeasi tema si nu in ultimul rand cu banii pregatiti…eram gata pentru o si mai stransa aprofundare…asa ca m-am programat.

Nicolle m-a primit acum intr-un body alb, care-i sublinia alura de zana, sau mai bine de zeita pentru ca are o tinuta demna si e constienta de frumusetea ei, o blonda foarte inalta si supla cu picioare interminabile si fund bombat, genul de tipa dupa care intorci capul…si poti sa ramai cu el sucit, cum am ramas eu.

Am lasat la receptie 250 pentru o ora si jumatate. Dupa ce am urcat doua etaje in semierectie cu ochii la fundul ei, Nicolle m-a dus acum in alta camera, decorata in alb, ea tot in alb…ii lipseau doar aripioarele…parca eram in Olimp si urma sa fut o zeita. Stiam deja pretul, asa ca i-am lasat 400 pe comoda si am plecat la dus.

Mi-a spus ca ma astepta sa revin si mi-a povestit ca este maseuza de vreo doi ani, si servicii extra practica de putin timp. Asta se cam vede, este usor incordata desi zambeste placut, este sexy fara a fi vulgara, exact genul meu...

 

Am lasat-o sa conduca dansul…A inceput cu masajul de relaxare, este experta, dar eu am rugat-o sa treaca mai repede la erotic…cand am simtit-o lipindu-se de spatele meu, m-am intors singur ca nu mai puteam sa stau pe burta. Acum puteam sa o admir din nou, o fata frumoasa, cu sani medii, talie de viespe si picioare interminabile. Ne-am imbratisat si sarutat ca doi amanti . Fata avea pielea fina si mirosea a parfum frantuzesc si a coborat incet cu sarutarile pe piept si abdomen incepand un oral delicat, lent si tandru…la inceput cercetand si explorand toata zona doar cu degetele bine lubrefiate, apoi rotund cu limba in miscari invaluitoare pana cand i-am simtit buzele pe pielea sensibila a capului ca un inel moale si elastic avand o limbuta jucausa in mijloc si care a inceput sa coboare pana la baza. In acel moment si-a ridicat ochii cu o privire profesionala ce se vroia horny…sau doar vroia sa respecte standardul si sa-mi vada reactia .Eram incantat. Este minunat sa-ti suga pula o suava zeita… Rara avis…

 

Eu nu ma grabeam sa termin si cand am vazut ca mareste ritmul, am rugat-o sa-mi puna caciulita protectoare pe madularul nerabdator. S-a asezat apoi ca o caprioara in rut, varianta umana, cu fatza pe asternut, cu o mana intinsa inainte si cu celalta pregatita sa ma ghideze …si bine a facut ca era cat pe ce sa gresesc intrarea si-mi spusese ca nu face anal…pacat…Imaginea ei cu curul in sus si eu penetrand-o pe la spate era superba si am inceput s-o fut cu putere, sacadat, ritmic…Imi placea zgomotul abdomenului meu lovindu-se sacadat de fesele ei, care mai cereau si cate o palma ca sa le vad cum vibreaza. Simteam ca-i place si ei si mi-a intina o mana ca sa ma atraga mai adanc in ea…Iar eram gata sa termin si m-am oprit din miscare, iar Nicolle, receptiva, mi-a spus ca vrea sa stea ea pe spate.

Am trecut astfel intr-un soixante neuf si i-am savurat aromele intime placute, dar m-a oprit delicat sa continui – nu este prea amatoare de asta, adaugand ca ea este cea care trebuie sa ofere placere…asa ca am inceput sa o fut in gura, lent si adanc. Asezat peste ea, o priveam razant de deasupra pizdei, si-i vedeam buricul si sanii si gura ei care se ridica , cu obrajii supti sa-mi cuprinda pula cat mai complet…apoi ma retrageam din solduri si avansam ritmic pana cand am simtit fiorul orgasmic cum ma cuprinde si am lasat, in spasme, tot lichidul seminal intre amigdalele ei…Am avut acea senzatie rara de transfer perfect acceptat, complet , firesc ..un swallow adevarat, dupa care Nicolle s-a asezat zambind cuminte langa mine. Din nou, merci Nicolle !

 

Plusuri:

Locatie 10, cum am mai scris

Nicolle 10 cu felicitari, pentru aspect de fotomodel, ingrijire personala, tinuta, igiena

Normal 9

Oral 9+

 

Minusuri:

Usor distanta, demna, GFE 7

FK nu accepta

Pret mare

 

O recomand, scuuumpa de ea !

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Dupa primul meu rendez-vous cu prospatura Nicolle (imi place sa-i scriu numele ”a la francaise”), ramasesem cu o amintire placuta, dar si cu o neplacuta frustrare ca nu o si futusem atunci. Ea imi susurase la ureche ca se poate mai mult daca ne cunoastem mai bine, dar eu nu fusesem atunci pregatit pentru un cadou atat de consistent... asa ca, dupa ce-am privit-o indelung pe www.makeedaclub.ro si dupa cateva nopti in erectie cu fantezii si vise pe aceeasi tema si nu in ultimul rand cu banii pregatiti…eram gata pentru o si mai stransa aprofundare…asa ca m-am programat.

Nicolle m-a primit acum intr-un body alb, care-i sublinia alura de zana, sau mai bine de zeita pentru ca are o tinuta demna si e constienta de frumusetea ei, o blonda foarte inalta si supla cu picioare interminabile si fund bombat, genul de tipa dupa care intorci capul…si poti sa ramai cu el sucit, cum am ramas eu.

Am lasat la receptie 250 pentru o ora si jumatate. Dupa ce am urcat doua etaje in semierectie cu ochii la fundul ei, Nicolle m-a dus acum in alta camera, decorata in alb, ea tot in alb…ii lipseau doar aripioarele…parca eram in Olimp si urma sa fut o zeita. Stiam deja pretul, asa ca i-am lasat 400 pe comoda si am plecat la dus.

Mi-a spus ca ma astepta sa revin si mi-a povestit ca este maseuza de vreo doi ani, si servicii extra practica de putin timp. Asta se cam vede, este usor incordata desi zambeste placut, este sexy fara a fi vulgara, exact genul meu...

 

Am lasat-o sa conduca dansul…A inceput cu masajul de relaxare, este experta, dar eu am rugat-o sa treaca mai repede la erotic…cand am simtit-o lipindu-se de spatele meu, m-am intors singur ca nu mai puteam sa stau pe burta. Acum puteam sa o admir din nou, o fata frumoasa, cu sani medii, talie de viespe si picioare interminabile. Ne-am imbratisat si sarutat ca doi amanti . Fata avea pielea fina si mirosea a parfum frantuzesc si a coborat incet cu sarutarile pe piept si abdomen incepand un oral delicat, lent si tandru…la inceput cercetand si explorand toata zona doar cu degetele bine lubrefiate, apoi rotund cu limba in miscari invaluitoare pana cand i-am simtit buzele pe pielea sensibila a capului ca un inel moale si elastic avand o limbuta jucausa in mijloc si care a inceput sa coboare pana la baza. In acel moment si-a ridicat ochii cu o privire profesionala ce se vroia horny…sau doar vroia sa respecte standardul si sa-mi vada reactia .Eram incantat. Este minunat sa-ti suga pula o suava zeita… Rara avis…

 

Eu nu ma grabeam sa termin si cand am vazut ca mareste ritmul, am rugat-o sa-mi puna caciulita protectoare pe madularul nerabdator. S-a asezat apoi ca o caprioara in rut, varianta umana, cu fatza pe asternut, cu o mana intinsa inainte si cu celalta pregatita sa ma ghideze …si bine a facut ca era cat pe ce sa gresesc intrarea si-mi spusese ca nu face anal…pacat…Imaginea ei cu curul in sus si eu penetrand-o pe la spate era superba si am inceput s-o fut cu putere, sacadat, ritmic…Imi placea zgomotul abdomenului meu lovindu-se sacadat de fesele ei, care mai cereau si cate o palma ca sa le vad cum vibreaza. Simteam ca-i place si ei si mi-a intina o mana ca sa ma atraga mai adanc in ea…Iar eram gata sa termin si m-am oprit din miscare, iar Nicolle, receptiva, mi-a spus ca vrea sa stea ea pe spate.

Am trecut astfel intr-un soixante neuf si i-am savurat aromele intime placute, dar m-a oprit delicat sa continui – nu este prea amatoare de asta, adaugand ca ea este cea care trebuie sa ofere placere…asa ca am inceput sa o fut in gura, lent si adanc. Asezat peste ea, o priveam razant de deasupra pizdei, si-i vedeam buricul si sanii si gura ei care se ridica , cu obrajii supti sa-mi cuprinda pula cat mai complet…apoi ma retrageam din solduri si avansam ritmic pana cand am simtit fiorul orgasmic cum ma cuprinde si am lasat, in spasme, tot lichidul seminal intre amigdalele ei…Am avut acea senzatie rara de transfer perfect acceptat, complet , firesc ..un swallow adevarat, dupa care Nicolle s-a asezat zambind cuminte langa mine. Din nou, merci Nicolle !

 

Plusuri:

Locatie 10, cum am mai scris

Nicolle 10 cu felicitari, pentru aspect de fotomodel, ingrijire personala, tinuta, igiena

Normal 9

Oral 9+

 

Minusuri:

Usor distanta, demna, GFE 7

FK nu accepta

Pret mare

 

O recomand, scuuumpa de ea !

 

 

I have been two times at Makeeda between Christmas and New Years. Nice place, beautiful and clean rooms, some very lovely girls (not all the girls).The first time I have payed 250 lei (whit sauna): pleasent massage but nothing more. The second time I payed 200 lei for the only massage. In the course of it the girl (nice blond you can find on the site's masseuses presentations) offered me a "special second part" for 300 lei. I refused because I considered it too expensiv. I said it her and I told her that you can find sex for more less. We discussed a bit and finally agreed for 150 lei for "some thinks".I got a very pleasent blowjob, FK but not sex. Anyway very good experience.  I think I will return in this salon. I'm sorry I don't write romaneste but I translate it whit google. 
http://www.ddcforum.com/Themes/DDC_SMF_20_theme/images/icons/modify_inline.gif
 
 
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa ce am citit postarile din acest topic si am vizitat situl lor am hotarat sa trec si eu pe acolo chitit pe frumoasa Nicole.

Aceasta insa nu mai lucreaza acolo. Am mers totusi in weekend acolo.


M-a intampinat o receptionera draguta si inalta. Am avut de ales intre 4 domnisoare.

Toate aratau bine din punctul meu de vedere. Am ales-o pe Bianca - o ardeleanca focoasa si blonduta. Ca si timp am avut variante de 1h - 200 lei sau 90 min cu jacuzzi/sauna pentru 250 de lei.

Am ales varianta de 90 de minute si am sarit peste jacuzzi ( ma interesa mult mai mult domnisoara ).

 

Am mers intr-o camera alba  frumoasa si am fost poftit la dus. Baia este curata si dotata cu ce trebuie -un minus: avea o problema cu usa de la dus ( cineva o stricase inaintea mea ).

Dupa dus am mers in camera si am discutat mai mult cu domnisoara. Asa am aflat ca " daca ne cunoastem mai bine " lucruri frumoase se pot intampla pentru inca 400 de lei.

Am marsat la aceasta idee atras de funduletul incendiar al Biancai si de aspectul ei sagalnic care imi amintea de liceu - nostalgia bat-o vina :) .

 

Dupa ceva taclale am trecut la actiune :

 

Oralul a fost facut cu prezervativ si un pic cam fara pasiune. Situatia s-a schimbat in bine la normal dar nu extraordinar. Aici am incercat mai multe pozitii - cowgirl, misonar si pe la spate.

Bianca nu a protestat la ele si s-a miscat bine exceptie facand unele momente scurte in care cred ca era cu minte aiurea.

Am incercat si FK dar nu am obtinut decat pupici fara mare tragere de inima. Am finalizat in prezervativ si apoi am mai stat de vorba verzi si uscate .


Concluzie.

Aspect locatie: 10
Aspect Bianca: 10
Prestatie oral: 8
Prestatie normal: 9
GFE: 7

 

Overall imi cam pare rau de timpul si banii pierduti dar asa patesc daca gandesc cu scula in loc de creier :) .

Fata se misca bine in general dar probabil nu am facut click - de aici nota mica la GFE.

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara la toata lumea;

tocmai am revenit de la Club Makeeda care intradevar este o locatie de  nota 10 din pacate masajul nu s-a ridical la acest nivel. Dar sa detaliem .

Am facut rezervare pe site, dornic sa ma intalnesc cu domnisoara Cristina. Dupa o zi, neprimind nici un fel de confirmare am sunat sa vedem ce si cum si am aflat ca nu s-a uitat nimeni pe site si ca nu apare rezervarea iar d-ra Cristina nu este disponibila.....

Pana la urma am ales totusi sa merg sa vad clubul . In locatie 3 d-re + rceptionera: Bianca - draguta blonda povestitoare, Ana - o ucrainianca ( spune ea ) draguta, timida ( parca ) bruneta si inca o fatuta draguta care nu mi-a atras atentia.

Varianta de halat 200 ron o ora masaj si 250 cu jacuzzi - 90 minute.

Am ales-p pe Ana pentru 90 de minute- varianta jacuzzi.Jacuzzi-ul mic , foarte mic, de fapt o vana cu un sistem jacuzzi ieftin , care pana la urma a  pornit dar unde am stat aprox 10 minute din cele 30 de minute si am iesit d-ra sustinand ca i-ar fi rau de la apa calda ......

Am inteles aspectul si m-am pregatit de masaj.

Masajul de relaxare dragut, bine facut, dupa care m-am intors .............

a inceput un masaj erotic destul de bun dar, la un moment dat, cand  am incercat finut sa ating domnisoara am primit un raspuns prompt negativ ca nu ii place sa fie atinsa.......masajul erotic daca putem sa-i mai spunem asa are o singura calitate....mult ulei....

 

Parerea mea este ca daca nu clubul, atunci cel putin d-ra este de evitat !

 

Concluzii:

- locatie : 9 - e curat , de bun gust - am scazut un punct pt acel "jacuzzi"

- Ana : nu ii dam nota sa nu o lasam repetenta, dar masaj si sa nu poti atinge d-ra .......

- pentru serviciile oferite e foarte, foarte scump;

 

Per total :

sunt alte locatii in Bucuresti care chiar daca nu au interior asa dragut serviciile sunt mult mai bune.

Nu am solicitat servicii sexuale !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
REALE, vino si alege dintre 5 domnisoare nud, cu forme apetisante, finalizari de neuitat. Iti oferim servicii de calitate, vila lux, loc de parcare, sauna, jacuzzi, free bar, poze 100 % reale, 29 Jul 01:01

Bucuresti
email: [email protected]
site: http://www.makeedaclub.ro
  • Varsta 20 ani
  • Telefon 0765.024.956/ 0724.873.134
  • Program non-stop
  • Sex normal: Nu
  • Masaj erotic Da,ofer si masaj erotic
  • Sex oral Nu
  • Sex oral fara prezervativ Nu
  • Deepthroat Nu
  • Finalizare orala Accept finalizarea orala
  • Sarut Da
  • Sex anal Da
  • Sex intre sani Da
  • 69 Da
  • Finalizare pe fata Da, sigur
  • Finalizare pe corp/sani Da
  • Masturbare Da
  • Dominare Da practic dominarea
  • Sex in grup Nu
  • Show lesbi Nu
  • Fantezii Sexuale Da
  • Tarif - € 90,00 probabil lei

inca un numar de telefon de adaugat in titlu 0765024956

post-35672-0-96159100-1375090248_thumb.jpg

post-35672-0-85521600-1375090254_thumb.jpg

post-35672-0-19500700-1375090260_thumb.jpg

post-35672-0-05840400-1375090269_thumb.jpg

post-35672-0-10204300-1375090276_thumb.jpg

post-35672-0-85436700-1375090284_thumb.jpg

post-35672-0-41648100-1375090291_thumb.jpg

post-35672-0-78321100-1375090302_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Buna seara 

 

Am fost la acest salon si este exact cum ai arunca 200 ron la un cos de gunoi

 

Vila super

Katy care era disponibila si am intrat le masaj cred ca mancase lamaie toata ziua...... ZERO masaj zero zero zero zero ...........nu stiu de ce fac unele ce nu le place 

 

Cea mai nepotrivita idee care am avut in ultimi  ani

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...