Sari la conținut

YM: barbarasonya_maya 0746492549 sau 0755869052


Postări Recomandate

Bună dragi colegi futaciosi,

Vin și eu cu prima mea recenzie,

După prima experiență de sex contra cost,am găsit o pe doamna sau domnișoara Maya pe publi24

Am sunat o răspunde foarte greu la telefon, mi-a răspuns o voce caldă și matură . Am stabilit o întâlnire în 20 de minute ajung lângă piața în Rogerius revin cu un telefon să îmi zică numărul blocului și etajul și interfonul.

Urc la etajul 2 deschide ușa o doamnă în jur de 26 sau 28 de ani cu niște ochii albaștri fermecători zâmbăreață doar că pentru gustul meu e cam grăsuță în jur de 1/60 înălțimea greutatea cam 90 kg cu niște sânii superi mari și frumoase la vedere. Până la urmă mă hotărăsc și rămân o decizie buna.

Ne așezăm la masă în bucătărie mai discutam un pic după care primesc un prosop curat și intru în baie la un dus, ieșind din dus ia stătea în cameră pe pat și mă aștepta, începem cu niște mângâieri după îmi face un oral ok destul de adânc după care începem sexul normal cu poziția misionară după care o pun capră da niște mișcări contra ok și după aproximativ 30 de minute finalizez glorios pe fundul ei mare.

Notele :

Ap 9 curată

Aspect : 6 grasuta 8 fața frumoasă

Oral 9 spre 8 adâncă și se vede că îi place

Normal 8 pasarică umeda și strâmtă

Cadou lăsat 130 de lei pe oră

De recomandat? Da , mie mi-a plăcut. .

De revenit da după ce încerc și altele ☺☺

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:pe aici
  • Oras:pe aici

Buna. Are  cineva un numar de telefon al domnisoarei care merge ? 
Am sunat de cateva ori pe vreo numere. Nu a raspuns nimeni. Azi, intr-un final mi-a raspuns o domnisoara. A spus ca nu are niciun anunt valabil si ca am gresit numarul - desi am impresia ca de fapt era chiar persoana pe care o cautam.
Putin ajutor ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună băieții, am revenit după mica mea pauză 😙

Vă aștept de Marți adică de mâine de la ora 10 dimineața până la ora 20 mă puteți contacta la numărul de telefon 0746492549 😘😘

Prețul e 110 lei ora cu sex protejat sau 150 ora cu oral neprotejat cu finalizare orală sau corporală și 80 o finalizare â¤

Vă aștept cu mult drag 💋💋

Nu uitați doar bărbați cu bunul simți și care știu ce doresc de la o femeie 😊😊😊

post-247937-0-43536700-1509991712_thumb.png

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe aici
  • Oras:pe aici

boss.esti sigur ca ai monitor destul de mare ?

sau display incapator pe smartphone?

hahaha, subtila asta, subtila !  :laugh2 

Din pacate... am eu fantezia asta tampita cu ceva tipe mai plinute. Nu am incercat inca. Pana nu dau cu capul sa vad cum e, nu ma afirm !

Link spre comentariu

Bună dragi mei 💋,

Am revenit după o perioadă lungă de pauză și vă aștept cu mult drag,

Prețurile si ofertele sunt : 💋 130 de lei ora în care intră 2 finalizării de sex normal cu prezervativ sex oral fără prezervativ sau cu cum doriți finalizare orală corporală, 80 de lei o finalizare de sex normal protejat cu sex oral neprotejat sau protejat cu finalizare orală corporală și cam atât cu oferte si prețul 💋 ,

Programul de la ora 13 :00 după masă până la ora 19:30 de minute, de luni până sâmbătă,

Numărul de contract e 0746492549 .

Vă aștept cu mult drag pentru bărbați serioși si doar dacă aveți fantezie sau vă place o femeie mai grasă

post-258447-0-54177700-1519639993_thumb.jpg

post-258447-0-61141800-1519640044_thumb.jpg

post-258447-0-90487000-1519640056_thumb.jpg

post-258447-0-61140900-1519640068_thumb.jpg

post-258447-0-45313400-1519640084_thumb.png

Link spre comentariu
Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

draga mea pozele sunt bizare si nu prea ma ajuta.Maiales poza aia cand stai aplecata cu rochia rosie...ce sa spun e frumoasa rochia dar nu pentru aia vin. Banuiesc ca un raspuns pentru ce scriu eu aici ar fi sa vin si sa ma conving singur,nu? Am facut asta de mai multe ori si am ales sa nu raman.De asta prefer sa merg doar unde sunt multe recenzii pozitive si poze care arata adevarul. 

Link spre comentariu

Uita dragule eu sunt brunetă cu ochii albastri înălțimea 160 , greutatea 90 kg sânii mari fundu mare pulpe mare pela albă cum si se vad in poze si am mai multe poze dacă te uiți la restul recenzilor vei ceda ca am acolo poze .

Cum am specificat sunt o femeie mai grasuta simpatică si drăguță cum mi se zice 💋💋💋💋💋

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

💋💋💋Prețurile 150 lei ora ,

100 de lei finalizarea,

Se poate face : sex normal cu prezervativ cu sex oral fără prezervativ cu finalizarea orală sau corporală.........💋

Vă aștept cu drag doar bărbaților cui le plac femeia corpolentă 💋

post-258447-0-14792900-1524670597_thumb.png

post-258447-0-97633800-1524670612_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu

Prețul este 90 de lei cu prezervativ oral și normal o finalizare sau 100 de lei cu oral fără prezervativ , sau o ora 150 de lei cu oral cu prezervativ si fara prezervativ oral 160 de lei ora. Numărul de telefon vi le afișeze mâine, va astept cu mult drag 😘 (doar pentru bărbați cui le plac femeile grase).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...