Sari la conținut

Alinutza 0727678233


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

”chilotul in cur” facea referire la tine...selfie din sange ti-am spus ca nu pun poze cu fatza ... ti-am dat si pozele mele reale sper sa iti vezi de treaba de acum mai incolo o sa iti mai pun una facuta cu telefonul ! ca sa numai fii suspicios asa

cumva ?

http://nimfomane.com/forum/topic/65648-anemona-vip-non-stop-0722351816/?fromsearch=1

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ştu fă ka se refirea la mini...da poati mil traji din cur ku dinti ! :)

 

Fă nu fi proasta...ka io no sa cier nişiodata pozi ku fața...si nişi nuti ricomand sa pui public vrodata. Io am zis di selfi ku sîni tai. Iesti cam grasuta...si di regula plinutili au țîțe grase. Ali tali sînt fleoscaiti...sau țapini ?

 

;)

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu

Alinuta iti propun eu miscare de marketing. Imi oferi o finalizare "asa de-a moaca" (sau faci o reducere acolo, ca aici e vorba si de riscul meu ca tester), iti fac eu recenzie ca vad ca ai doar una si aia slabuta, iti fac si niste poze cu telefonul meu, ti le pun aici ca bonus la recenzie si ai terminat balciu.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Alinuta iti propun eu miscare de marketing. Imi oferi o finalizare "asa de-a moaca" (sau faci o reducere acolo, ca aici e vorba si de riscul meu ca tester), iti fac eu recenzie ca vad ca ai doar una si aia slabuta, iti fac si niste poze cu telefonul meu, ti le pun aici ca bonus la recenzie si ai terminat balciu.

Moi Masterulie...tu ai ideie cîti proşti sint in orasu aista cari înk cried in Mos Craciun? Sie uita la nisti pozi pi anunturi online si trag concluziia la lio pus Sfîntu Protiecto al Fututului mìna pi cap. Tăti visele lor, dila pubiertati încoa, li pot fi îndiepliniti di una ku pozi ciorditi.

 

Tu criezi ka dacă fătuca aista merita...navia ricenzii ?? Kear criezi ca nor fututo baeti di acilea cari dak aveau civa bun di spus di ia nu spuniau ? Probliema ie ka ie doar bîlci ! Fatuca o vinit din împriejurimili Ploiestului la mari...ari target...si şil faşi kum ştii ia moi bini şi moi repidi !!!

 

O doari la pizda iei nascuta di pozili tali, cari di fapt nu pot dicît sai goniasca pi prosti, nu sai atraga. Cini ari cap...si ştii să citiasca...leam spus io acilia absolut tăt ciei di spus. Ia ie o fata mica, bondoaca, un pic plinuta, cu țîți lăsati, tarancuta, nui plaşi pula da nari bani...da ari cheltuieli si altfiel nu ştii kum sa li acopiri ! În condiți optimi...adika daca şti tu kum să ìntinzi pizda pi pîini...poti scoți o iexperienta ok...miediocra...dila ia. Dară iti zişi Amelia ka la 300 ora...ai optiuni mult, mult moi buni ! Si lie gasiesti la Top...nu la Medişina Ligală. Da ka sati dia fatuka aista o felii di pizda moka, pientru promovari pi Nimfomani...însiamna doar ka tu nu înțieleji cum gìndiesc cordieluțili di jenu iei !!!

 

Io am înțieles ka tu iesti jmeker pi marketing...da iti zik io ca ai impriesionato pîna la lacrimi di pui di panda pitic ku propuniria ta !

 

;)

  • Like 3
  • Minus 8
Link spre comentariu

Moi Masterulie...tu ai ideie cîti proÅŸti sint in orasu aista cari înk cried in Mos Craciun? Sie uita la nisti pozi pi anunturi online si trag concluziia la lio pus Sfîntu Protiecto al Fututului mìna pi cap. Tăti visele lor, dila pubiertati încoa, li pot fi îndiepliniti di una ku pozi ciorditi.

 

Tu criezi ka dacă fătuca aista merita...navia ricenzii ?? Kear criezi ca nor fututo baeti di acilea cari dak aveau civa bun di spus di ia nu spuniau ? Probliema ie ka ie doar bîlci ! Fatuca o vinit din împriejurimili Ploiestului la mari...ari target...si ÅŸil faÅŸi kum ÅŸtii ia moi bini ÅŸi moi repidi !!!

 

O doari la pizda iei nascuta di pozili tali, cari di fapt nu pot dicît sai goniasca pi prosti, nu sai atraga. Cini ari cap...si ÅŸtii să citiasca...leam spus io acilia absolut tăt ciei di spus. Ia ie o fata mica, bondoaca, un pic plinuta, cu țîți lăsati, tarancuta, nui plaÅŸi pula da nari bani...da ari cheltuieli si altfiel nu ÅŸtii kum sa li acopiri ! ÃŽn condiți optimi...adika daca ÅŸti tu kum să ìntinzi pizda pi pîini...poti scoți o iexperienta ok...miediocra...dila ia. Dară iti ziÅŸi Amelia ka la 300 ora...ai optiuni mult, mult moi buni ! Si lie gasiesti la Top...nu la MediÅŸina Ligală. Da ka sati dia fatuka aista o felii di pizda moka, pientru promovari pi Nimfomani...însiamna doar ka tu nu înțieleji cum gìndiesc cordieluțili di jenu iei !!!

 

Io am înțieles ka tu iesti jmeker pi marketing...da iti zik io ca ai impriesionato pîna la lacrimi di pui di panda pitic ku propuniria ta !

 

;)

Eram sigur ca cineva o sa ma "certe" pentru postul ala😂

Daca eram prost imi mancau cainii de la gura. Si sa fie de acord cu propunerea mea tot nu m-as duce. Daca pozele sunt false si cand o vad nu imi place, trebuie sa plec si nu e frumos sa intorci spatele unei femei. Mai ales uneia care te asteapta "nerabdatoare" sa iti indeplineasca toate fanteziile si sa te duca pe culmi necunoscute inca ale extazului. Asa ca la cea mai mica incertitudine in privinta pozelor, prefer sa ma scutesc pe mine de un drum si pe domnisoara de ocazia de a-mi vedea picioarele fugind mai repede decat ar putea creierul sa isi dea seama.

Pana acum nu foloseam forumul asta, deci realizezi si cam cate tepe am luat mergand direct la anunturi de pe publi24 sau altele. (Nu in Constanta caci sunt nou si inca nu am apucat sa vizitez nimic din cauza constrangerilor bugetare, ci in Pitesti, locul de radacini).

Asa ca lectia e invatata, lucrarea elaborata, sustinuta si evaluata. Cam stiu sa imi dau seama cand o "zana" este defapt o "baba cloanta". Postul a fost pur si simplu impuls de moment, la vrajeala asa cum domnisoara ne vrajeste pe noi ca nici in cel mai frumos vis al meu nu ar fi nazarit candva ideea de mocangeala acceptata😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pe bune?! Pai nu am pus pozele mele?! Mai sus sau sunteti preocupati doar de critici?! ...in ultima luna n-am fost in cta am 1 sapt de cand am venit si n-am stat la "munca" .... Da ma rog fiecare cu parerea lui ...daca tot ai pus alea ca sunt ayda ai putea vedea acolo recenziile ....

 

 

 

P.s daca tot esti de la pitesti...vezi sa nu care cumva sa ne cunoastem ! ( si sa-mi faci celebrul tau "marketing" "digiaba")

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Pe bune?! Pai nu am pus pozele mele?! Mai sus sau sunteti preocupati doar de critici?! ...in ultima luna n-am fost in cta am 1 sapt de cand am venit si n-am stat la "munca" .... Da ma rog fiecare cu parerea lui ...daca tot ai pus alea ca sunt ayda ai putea vedea acolo recenziile ....

 

 

 

P.s daca tot esti de la pitesti...vezi sa nu care cumva sa ne cunoastem ! ( si sa-mi faci celebrul tau "marketing" "digiaba")

esti ayda or ba?

poze cu sanii?

Link spre comentariu

P.s daca tot esti de la pitesti...vezi sa nu care cumva sa ne cunoastem ! ( si sa-mi faci celebrul tau "marketing" "digiaba")

Sa ne cunoastem oare? Dupa poze nu imi pare cunoscut nimic. Dar nici nu prea ma bazez pe ele. Da-mi un lindiciu sa-mi dau seama daca te cunosc. Daca ne cunoastem deja e si mai bine. Ca iti fac recenzie din aduceri aminte😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai daca nu sunteti in stare sa vedeti ca pozele puse sunt identice cu vechiul meu profil "ayda" atunci de unde sange sunteti in stare sa spuneti ca sunt poze false ....pe bune acuma ... Dupa cum vad nu sa plans nimeni de serviciile prestate de mine ...dar ma rog ce sa zic ... Hai ca am zis-o si mai devreme vezi-ti de drum ul_amelia ca deja devii plictisitor... Ti-ai facut damblaua gata ajunge ... Sau ai cva personal cu mn de tii langa asa?!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...