Sari la conținut

Alexa 0758487418


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

totul e un mare fake . nu raspunde la niciun telefon este inchis p watsap apare online doar citeste mesajele si nu raspunde . numai vrajeala

ai dreptate fratioare am sunat o azi de 10 ori.i am dat si mesaj.nimic!! nici c o mai sun vreodata.

zici ca are coada ca la paine(la pula) ,ca pe vremuri.nesimtire.macar un mesaj d ar fi dat inapoi si sa zica ca nu poate sa ma programeze,

DE EVITAT

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

salutare din nou . tin sa precizez ca am sunat din nou si mi a raspuns alexa vorbeste foarte frumos . si am ajuns la ea si nu regret este o fata super super ok . doar ca are foarte multe mesaje si am inteles de ce NU POATE .nu ca nu vrea sa raspunda mereu . ma bucur ca te am cunoscut alexa si repet esti o fata super . nota 10

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

salutare din nou . tin sa precizez ca am sunat din nou si mi a raspuns alexa vorbeste foarte frumos . si am ajuns la ea si nu regret este o fata super super ok . doar ca are foarte multe mesaje si am inteles de ce NU POATE .nu ca nu vrea sa raspunda mereu . ma bucur ca te am cunoscut alexa si repet esti o fata super . nota 10

ai futut p gratis?de ai postat asta? :))

printese ca ea e pitestiul plin..las o sa plece 

Link spre comentariu

salutare din nou . tin sa precizez ca am sunat din nou si mi a raspuns alexa vorbeste foarte frumos . si am ajuns la ea si nu regret este o fata super super ok . doar ca are foarte multe mesaje si am inteles de ce NU POATE .nu ca nu vrea sa raspunda mereu . ma bucur ca te am cunoscut alexa si repet esti o fata super . nota 10

 

Si scuze nu iti prezinti? Zic si eu...

Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

in puta goala!! dar ea stie sa si ceara scuze?

 

iar 'alexgama' .. domnii isi cer scuze unor doamne..intelegi? aici futem pe bani

banii nu ar trebuii sa schimbe omul , in sfarsit , cine stie , poate ai si tu dreptatea ta

:hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Oras:Ramnicu Valcea

Hai sa fim obiectivi. Intre o doamna si ...Alexa nu exista compatibilitate , si asta fara sa fie legata de bani. Iar tu , alexgam , nu poti fi obiectiv cand e vorba de Alexa. Prietenii stiu de ce...

This is a long story..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Hai sa fim obiectivi. Intre o doamna si ...Alexa nu exista compatibilitate , si asta fara sa fie legata de bani. Iar tu , alexgam , nu poti fi obiectiv cand e vorba de Alexa. Prietenii stiu de ce...

This is a long story..

Îți spun eu, ca Alexa chiar e o doamnă, bine, trebuie să aibă și cu cine...!!!...

...contul tau, nu prea miroase a bine, tu chiar o cunoști pe Alexa, zău!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Oras:Ramnicu Valcea

Îți spun eu, ca Alexa chiar e o doamnă, bine, trebuie să aibă și cu cine...!!!...

...contul tau, nu prea miroase a bine, tu chiar o cunoști pe Alexa, zău!!! 

Accepta ideea ca putem avea valori diferite si ceea ce pentru tine reprezinta o doamna pentru altul nu , Zilele trecute promovai pe acest site pluralitatea de idei si dreptul fiecaruia de a avea opinii. Cand o spuneai din convingere ? . Iar in ceea ce priveste "mirositul" poate e strict o problema de simturi si nu te grabi sa lipesti etichete!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.

Accepta ideea ca putem avea valori diferite si ceea ce pentru tine reprezinta o doamna pentru altul nu , Zilele trecute promovai pe acest site pluralitatea de idei si dreptul fiecaruia de a avea opinii. Cand o spuneai din convingere ? . Iar in ceea ce priveste "mirositul" poate e strict o problema de simturi si nu te grabi sa lipesti etichete!

:clapp  :hihat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...