Sari la conținut

Pustoaica Giratoriu Maritimo


Postări Recomandate

  • Oras:Abc
  • Oras:Abc

Salutare confrati, este primul meu post pe forum, desi aveam un user mai vechi "georgatos", ma rezumam a vedea ce domnisoare mai sunt pe la noi, din pacate nu pot posta cu userul respectiv, nu stiu motivul.

Acum sa trec la subiect, acum vreo 4-5 zile treceam prin zona Maritimo, era ora 22:30 , spre 23, cautam blonda recenzata de userul "duminica", insa am gasit ceva ce s-a dovedit mai bun, prin comparatie cu blonda care isi face veacul pe la casa aia din bca.

Cum treceam eu pe Aurel Vlaicu, vad 3 "domnisoare" in cautare de clienti, opresc, analizez scurt oferta, si imi sare in ochi o pustoaica, care arata cel mai bine dintre ele, intreb cat e pretul, mai mult din politete, ca stiam deja) La toate e la fel, 30 oralul, 50 normalul, 70 combinat. O iau in masina, si primul lucru pe care il fac e sa o intreb cati ani are, imi zice ca luna trecuta a facut 18, ii zic ca nu pare de 18 ani, si incepe sa rada, dupa care ma intreaba e pe mine cati ani am, ii zic 21, imi zice ca par de 19 ani. Stie sa intretina o discutie, cred ca e noua in bransa, am continuat conversatia, am intrebat-o daca practica doar la strada, a zis ca merge si pe la hoteluri, dar ca nu are telefon si ca sta maxim 2-3 ore pe strada, doar seara, in timpul zilei nu e de gasit.

Eu am un oral protejat, pentru ca nu aveam timp sa stau pentru normal, oricum fata a zis ca sta 10 minute cu clientul, cam asta e regula pe la toate. Vreau sa va spun ca am avut parte de unul dintre cele mai bune oraluri din ultimul timp, fata chiar stie meserie, face si deepthroat (asta in conditiile in care nu sunt slab dotat), chiar si face-fuck, foloseste si limba calumea, orice ca sa te faca sa iti dai drumul mai repede, asa ceva n-am mai pomenit pe la fetele de la noi, pana acuma pentru mine e cam nr 1 in ce priveste oralul.

Am fost si a doua oara pe la ea, cam pe la aceeasi ora, in ziua urmatoare, tot pentru oral, insa m-am trezit cu politia in spate, era o Dacie 1310, neiscriptionata, mi-a stat inima cand am vazut ca din ea coboara un gabor, era imbracat in uniforma. M-am dat jos, si pune intrebarea de care imi era cel mai frica "Tata, tu stii cati ani are fata asta ?" , ii zic : Da, 18; la care el ii spune ei sa imi zica varsta, si surpriza, are 17 ani, urmeaza sa faca peste 1 luna 18, deci exact invers de cum mi-a zis ea. Norocul meu a fost ca era de treaba politistul, si m-a lasat in pace, dupa ce i-am spus ca il cunosc pe unul din politie, oricum nu cred ca imi facea ceva, omul era mai mult pus pe glume. A fost si greseala mea, ca am stat prea mult pana sa ma golesc, si aveam si lumina aprinsa in masina. Pe urma am continuat cu ea pana am terminat. Nu prea am mai zarit-o de atunci, dar nici nu am mai trecut prea des prin zona.

Sa dau si notele :

Fizic : 7 , chiar spre 8, arata bine avand in vedere varsta
Igiena : 8, a folosit servetel, mi-a si dat alte 2 la final, a fost ok
Oral : 9 spre 10, nu dau 10 din principiu, dar fata se vede ca stie meserie

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Abc
  • Oras:Abc

Apropo, gaborul m-a prins pe drumul ala de dupa statia aia gpl, se face dreapta pe o strada, e imediat dupa bannerul ala cu real. Fetele le gasiti inainte de primul giratoriu de la maritim, cum vii dinspre mamaia, ori sunt pe dreapta ori pe stanga in alveola aia de la statie

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In afara de dat cu minus mai stiti ceva??? Tu si travestitul ala de ii pute gura de nu face niciuna FK cu el...

PS : CacaQueen, nu intru in detalii dar recunoaste ca recenziile tale sunt mincinoase. Fetele care se respecta nu te-au primit. Eject la maimutoi !!

 

2peu si CacaQueen = prostii prostilor, se bat pt locul 2.

 

PS : Imi cer scuze de la ceilalti useri , dar nu se mai poate cu astia 2, dau minusuri incontinuu, cate 30 gasesc. Si ambii sunt analfabeti si praf. Am aflat eu mai multe despre CacaQueen. Se apropie latul....

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...