Sari la conținut

Camera de inchiriat pentru 2 ore


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

La vila Europa, in Grigorescu, am obtinut recent 80 lei pentru patru ore, un apartament (doua camere, vana etc.). Baiatul de la receptie ceruse 100, insa a acceptat usor 80.

Pentru o camera single cred ca se poate negocia fara dificultati un 50, poate chiar 40 lei.

Confortul este rezonabil, am impresia ca de trei stele, nu-ti trebuie mai mult pentru un regulat ocazional.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

In toamna, la Hotel Pax de la Gara - 50 lei negociati. Se pare insa ca nu cu oricare receptioner(a) de acolo se poate negocia.

 

De asemenea, in vara, la Pensiunea Picolla Italia, str. E. Racovita (mai sus de Vila Casa Alba) -  60 lei negoaiati.

 

Ambele tarife se refera la varianta tranzit de 3 ore.

 

 

Bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna,

 

Eu sincer prefer sa merg pe varianta regim hotelier, pentru ca e mai discret, nu se cere buletinul, si de cele mai multe ori mult mai curat si mai comfortabil. mai liniste, si in functie de cat vrei sa stai preturile se negociaza altfel, asta din experienta mea cel putin. 

In Cluj am gasit recent  o garsoniera draguta in Gheorgheni, care am inteles ca e mai noua pe "piata" si imi intruneste asteptarile ca sa zic asa, iar pretul e mai mult decat decent, 50 lei pe 2 ore, pentru mai mult timp totul e la mica intelegere. 

Am fost acolo cu o domnisoara recent si totul era curat, mai multe prosoape, gel de dus, sapun, etc. Lenjerie de pat frumoasa, noua, si ca un mic amanunt care mi-a atras atentia, avea o pictura interesanta pe perete care te intriga.

Proprietara trebuie sunata la nr 0731.654.068 cu cel putin cu 1-2 ore inainte pentru rezervare, vine, iti da cheile si inainte de plecare cu 15-20 minute trebuie anuntata sa vina dupa chei. E foarte amabila, atenta si discreta, ceea ce m-a si facut probabil sa recomand mai departe. 

 

Spor la sexat!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Mai stie careva daca la Liliacul mai merge treaba cu 3 ore la 50 de lei?Ma intereseaza pentru diseara dupa ora 12 o camera pentru 2 3 ore si sa nu fie mai mult de 50-60 de lei cu conditii cat de cat.Daca a fost careva recent la liliacul sau si in alta parte si se incadreaza il rog sa mi raspunda :)Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Acuma am revenit de acolo.La Liliacul sus pe calea turzii nici macar o camera libera..aici la lucy star la fel ..mai avea doar un apartament si nu am avut ce face..l am luat cu 100 de lei sa nu mai stau sa caut.a cerut 150 de lei dar i am zis ca mai mult de 100 nu i dau ca nu folosesc decat o camera si a fost de acord baiatu de le receptie..pentru 2 stele conditiile sunt mai mult decat ok.foarte foarte curat

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

eu am gasit la 60 de lei / maxim 3-4 ore, garsoniera in Gheorgheni , capat 32 , curata , ok , un pic micutza dar ok ....

daca il intereseaza pe careva trebuie sa caut contactul.....

M-ar interesa pe mine, pentru azi. Imi poti da te rog un numar de contact? Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

unde pot gasi camere de inchiriat cu ora , chiar si la pensiuni ?

bineinteles in cluj sau pe la pensiuni limitrofe

 

Buna!

la hotelul Liliacul de pe Calea Turzii, poti imchiria o camera pentru 2 ore la pretul de 50 de lei. Eu am fost ieri acolo, iar conditiile sunt destul de bune.

Sper sa iti fie de folos.

Link spre comentariu

  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

am gasit si eu in piata un anunt care are de inchiriat ap cu o camera si o garsoniera cred,eu am fost la o casa pe str anina,acolo are o camera cu intrare separata direct din curte,nu te intersectezi cu nimeni si sint si locuri de parcare in fata si este si o zona mai retrasa.

si pe o noapte a cerut tipu 50 de lei.

o sa caut si nr de tel si o sa pun aici.

cei interesati ptr detali puteti da pm si va ofer mai multe detalii.

va salut.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...