Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

O cunosc si eu pe Andra, are o fata de bidon ce-i drept si nu iese cu nimic in evidenta. Sani lasati si mici zici ca sunt niste baloane sparte si nici sa servicii nu se pricepe f bine. Dar atitudinea ei nu e rea deloc, chiar incearca sa se faca cat mai placuta. Poate ai avut tu un comportament care a provocat-o.

Am dat reply la această recenzie pentru a sublinia cât de mult contează gusturile fiecăruia şi ce inutile sunt notele. Am trecut şi eu pe la Andra şi a fost o experienţă plăcută.

 

Comunicare: Mare parte din comunicarea s-a făcut prin PM, am sunat doar când am ajuns acolo.

 

Apartament: curat, dotat cu tot ce trebuie, nimic de obiectat.

 

Fata: fizic mie mi s-a părut chiar atrăgătoare, dacă o întălneam în alt context poate o invitam la o cafea. Pe de altă parte e adevărat şi că am un fetiş pentru bidoane... glumesc, serios acum, mi se pare simpatică.

 

Psihic: ca atitudine a fost ok, doar puţin necomunicativă. Nu cred că e timidă, cred că e doar mai tăcută, cel puţin cu persoanele necunoscute. Să vedem cum evoluează lucrurile dacă o mai vizitez.

 

GFE: sărută, te mângâie, se implică, nu e rău deloc, dar rămâne problema de comunicare de mai sus.

 

Oral: nu ştiu de ce se plânge lumea, nu a fost nici ordinar, nici mecanic de tren, nici controlor... unde eram? A da, sincer mi-a plăcut. Fără deep şi face protejat, dar nu mi se pare că a contat.

 

Normal: a fost normal, a acceptat toate poziţiile propuse, se implică. Am finalizat glorios într-o poziţie 9 pt mine, dar interesantă. La minusuri, a folosit lubrifiant, deşi nu mult, şi fiind subţire (mă refer la talie) te cam chinui în unele poziţii, însă ce ar fi viaţa fără provocări? Plictisitoare, evident.

 

Anormal: chiar nimic!

 

De revizitat? Eu zic că oricine merită o a doua şansă.

 

Clar o recomand pt amatorii de slim care nu sunt grăbiţi.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

I arranged for Andra to come see me at my hotel.

 

I called her to make the appointment, about 1.5 hours ahead. We then communicated by text as she was reaching the hotel.

 

As mentioned in other reviews, she has a shy demeanor, but warms up quickly as she gets to know you.

 

She showered in the bathroom and came out to the bedroom with just a towel wrapped around her, where we shared a glass of wine. She is slim, delicate, and beautiful. All activities were performed in a genuine and enthusiastic manner. Great FK, everything covered, and good conversation given English is not her first language.

 

I will repeat.

 

Thanks Andra.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am dat reply la această recenzie pentru a sublinia cât de mult contează gusturile fiecăruia şi ce inutile sunt notele. Am trecut şi eu pe la Andra şi a fost o experienţă plăcută.

Comunicare: Mare parte din comunicarea s-a făcut prin PM, am sunat doar când am ajuns acolo.

Apartament: curat, dotat cu tot ce trebuie, nimic de obiectat.

Fata: fizic mie mi s-a părut chiar atrăgătoare, dacă o întălneam în alt context poate o invitam la o cafea. Pe de altă parte e adevărat şi că am un fetiş pentru bidoane... glumesc, serios acum, mi se pare simpatică.

Psihic: ca atitudine a fost ok, doar puţin necomunicativă. Nu cred că e timidă, cred că e doar mai tăcută, cel puţin cu persoanele necunoscute. Să vedem cum evoluează lucrurile dacă o mai vizitez.

GFE: sărută, te mângâie, se implică, nu e rău deloc, dar rămâne problema de comunicare de mai sus.

Oral: nu ştiu de ce se plânge lumea, nu a fost nici ordinar, nici mecanic de tren, nici controlor... unde eram? A da, sincer mi-a plăcut. Fără deep şi face protejat, dar nu mi se pare că a contat.

Normal: a fost normal, a acceptat toate poziţiile propuse, se implică. Am finalizat glorios într-o poziţie 9 pt mine, dar interesantă. La minusuri, a folosit lubrifiant, deşi nu mult, şi fiind subţire (mă refer la talie) te cam chinui în unele poziţii, însă ce ar fi viaţa fără provocări? Plictisitoare, evident.

Anormal: chiar nimic!

De revizitat? Eu zic că oricine merită o a doua şansă.

Clar o recomand pt amatorii de slim care nu sunt grăbiţi.

felicitări pt recenzie.

nici eu nu inteleg de ce se tot iau mebrii vechi de fetele astea. sau poate ca bănuiesc.

nu am fost la Andra dar am fost cu colege ei Roxana si Elena.

nu ai ce sa reproșezi serviciilor oferite.

fetele sunt curate, apartamentul de lux, atitudine pro client...oameni "individiosi"

din pacate programul ei nu-mi permite să o vizitez dar as vrea. deși imi plac femeile corpolente, câteodată merge sa mai schimbi meniul cu o domnișoară slim :)

Link spre comentariu

Am dat reply la această recenzie pentru a sublinia cât de mult contează gusturile fiecăruia şi ce inutile sunt notele. Am trecut şi eu pe la Andra şi a fost o experienţă plăcută.

 

Comunicare: Mare parte din comunicarea s-a făcut prin PM, am sunat doar când am ajuns acolo.

 

Apartament: curat, dotat cu tot ce trebuie, nimic de obiectat.

 

Fata: fizic mie mi s-a părut chiar atrăgătoare, dacă o întălneam în alt context poate o invitam la o cafea. Pe de altă parte e adevărat şi că am un fetiş pentru bidoane... glumesc, serios acum, mi se pare simpatică.

 

Psihic: ca atitudine a fost ok, doar puţin necomunicativă. Nu cred că e timidă, cred că e doar mai tăcută, cel puţin cu persoanele necunoscute. Să vedem cum evoluează lucrurile dacă o mai vizitez.

 

GFE: sărută, te mângâie, se implică, nu e rău deloc, dar rămâne problema de comunicare de mai sus.

 

Oral: nu ştiu de ce se plânge lumea, nu a fost nici ordinar, nici mecanic de tren, nici controlor... unde eram? A da, sincer mi-a plăcut. Fără deep şi face protejat, dar nu mi se pare că a contat.

 

Normal: a fost normal, a acceptat toate poziţiile propuse, se implică. Am finalizat glorios într-o poziţie 9 pt mine, dar interesantă. La minusuri, a folosit lubrifiant, deşi nu mult, şi fiind subţire (mă refer la talie) te cam chinui în unele poziţii, însă ce ar fi viaţa fără provocări? Plictisitoare, evident.

 

Anormal: chiar nimic!

 

De revizitat? Eu zic că oricine merită o a doua şansă.

 

Clar o recomand pt amatorii de slim care nu sunt grăbiţi.

Nu iti dau dreptate, dar nici nu o sa fac teoria chibritului cu tine. Tu sa fii sanatos.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...