Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti, Romania
  • Oras:Bucuresti, Romania

Buna,

mai pot indrazni si eu? :-) sau mai bine deseara. esti tare dulce

Buna! Astazi si maine nu lucrez. Revin de luni, dupa ora 17:00.

 

Este mai simplu sa fiu contactata telefonic, daca nu raspund la apel, SMS - si va rog sa precizati pana la ce ora pot raspunde inapoi, sau daca eete fara restrictie, iar daca nu este urgent WhatsApp, pt ca ala il verific mai rar. Prioritate au apelurile telefonice si sms

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un început de weekend destul de nasol pentru mine: vorbesc cu domnișoara prin SMS aproximativ pe la 21:30 ca să stabilesc pentru 23:30. Toate bune și frumoase până aici, răspuns prompt.

 

Ajung în zona, mai devreme că nu-mi place să întârzii, și mă pun pe o bancă. La 23:23 dau primul mesaj, la și 28 al doilea, la și 37 al treilea și, după sfertul academic (optasem pentru o oră) sun. Intră căsuța. Mai stau până la fix și cu un SMS, poate, poate.

 

Nu știu ce s-a întâmplat, dar eu nu mai mă risc a doua oară, a fost o deplasare lungă și inutilă care a și blocat cam orice altă alternativă...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un început de weekend destul de nasol pentru mine: vorbesc cu domnișoara prin SMS aproximativ pe la 21:30 ca să stabilesc pentru 23:30. Toate bune și frumoase până aici, răspuns prompt.

 

Ajung în zona, mai devreme că nu-mi place să întârzii, și mă pun pe o bancă. La 23:23 dau primul mesaj, la și 28 al doilea, la și 37 al treilea și, după sfertul academic (optasem pentru o oră) sun. Intră căsuța. Mai stau până la fix și cu un SMS, poate, poate.

 

Nu știu ce s-a întâmplat, dar eu nu mai mă risc a doua oară, a fost o deplasare lungă și inutilă care a și blocat cam orice altă alternativă...

 

A revenit domnisoara, asa ca revin si eu, si si-a cerut scuze, a avut dificultati tehnice cu SIM-ul. Deci, daca doriti, "la risc", eu nu ma mai risc. (A fost politicoasa, pentru asta aplauze)

Link spre comentariu
Vizitator gentlemenscrt
Reputație: 0

quote name="askingalexander" post="5799611" timestamp="1566594448"]

Un început de weekend destul de nasol pentru mine: vorbesc cu domnișoara prin SMS aproximativ pe la 21:30 ca să stabilesc pentru 23:30. Toate bune și frumoase până aici, răspuns prompt.

 

Ajung în zona, mai devreme că nu-mi place să întârzii, și mă pun pe o bancă. La 23:23 dau primul mesaj, la și 28 al doilea, la și 37 al treilea și, după sfertul academic (optasem pentru o oră) sun. Intră căsuța. Mai stau până la fix și cu un SMS, poate, poate.

 

Nu știu ce s-a întâmplat, dar eu nu mai mă risc a doua oară, a fost o deplasare lungă și inutilă care a și blocat cam orice altă alternativă...

 

Buna! Sunt Andra. Nu imi pot accesa contul si voi scrie de pe contul colegei pana imi recuperez paola la contul meu.

 

Imi cer scuze inca o data pt situatia neplacuta in care te-am pus.

 

Eram libera si ma invarteam prin casa la ora la care tu incercai sa ma contactezi, doar ca eu nu am primit nici mesajele, nici apelurile.

Cum ti-am explicat si prin SMS, am un telefon nou si se pare ca are probleme in modul Dual-Sim, sau cartela mea are ceva si trebuie sa o schimb, pt ca brusc ma trezesc cu mesajul "Cartela SIM neacceptata"

 

Pana rezolv problema cu telefonul/sim-ul, voi mai activa un telefon cu un alt numar de telefon pt situatiile de genul.

 

De astazi pot fi contactata pe 0734.646.875 si pe 0734.646.885

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Romania
  • Oras:Bucuresti, Romania

Buna!

 

Imi cer scuze inca o data pt situatia neplacuta in care te-am pus.

 

Eram libera si ma invarteam prin casa la ora la care tu incercai sa ma contactezi, doar ca eu nu am primit nici mesajele, nici apelurile. 

Cum ti-am explicat si prin SMS, am un telefon nou si se pare ca are probleme in modul Dual-Sim, sau cartela mea are ceva si trebuie sa o schimb, pt ca brusc m-am trezit cu mesajul "Cartela SIM neacceptata"

 

Cand m-am uitat la telefon, sa vad cat este ceasul, pt ca dupa programarea pe care o aveam cu tine, urma o alta pt care trebuia sa fac niste pregatiri, am vazut ca nu aveam semnal. Am restartat telefonul si au inceput sa curga mesajele de la tine si de la casuta vocala.

Imi cer scuze inca o data.

 

Pana rezolv problema cu telefonul/sim-ul, voi mai activa un telefon cu un alt numar de telefon pt situatiile de genul.

 

De astazi pot fi contactata pe 0734.646.875 si pe 0734.646.885 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Romania
  • Oras:Bucuresti, Romania

Disponibila de la ora 19:30 la ora 07:00. Programari prin apel telefonic, sms si WhatsApp.

 

Numere disponibile pt apel telefonic si sms: 0734.646.875 / 0734.646.885

Numere disponibile pt WhatsApp: 0734.646.875

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...