Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din ce am inteles, ea e inlocuitoarea. Parca a spus Ana sau cine e "gazda" ca Alice ii raspundea la telefonul ei, ca probleme cu igiena, etc.

 

Nu stiu la cine te referi prin Ana. Daca va referiti la Ana, tipa care ofera servicii cu partenerul ei de viata, nu o cunosc.

Nu avem "gazda", suntem doua fete care imoartim cheltuielile apartamentului.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asadar, colega cu Andra cine este ? :) Topic pe aici?

Asadar cu cine vorbim pe aici?

 

De aici inteleg ca nu vorbeste Andra, ci colega (proprietara) care pare a fi chiar "gazda" la propriu si la figurat, care vorbeste in numele colegei ei de apartament

 

 

Eu fiind fosta colega a fetei din acest topic. Am colaborat impreuna, si imparteam cheltuielile la acel apartament inchiriat in regim hotelier, dar am ales sa ne despartim deoarece avea grave probleme de igiena, de curatenie si imi raspundea pe numarul meu de telefon fara ca eu sa stiu. Acum am o alta prietena si suntem in apartamentul meu personal.

 

Alice nu mai este colega mea. Din pacate, avea probleme cu igiena, cu serviciile si cu programarile.

Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Nu stiu cine scrie pe acest topic, insa in apartamentul unde am ajuns conform indicatiilor Andrei sunt 3 vietuitoare: Andra, o colega si un catel cret!  :laugh2

Desi sunt atras de fetele subtirele..de data asta insa am nimerit o fata extrem de slaba! Nene.. 30 de kile cu tot cu caine! 

Pe scurt: Andra.. o fatuca cu un chip comun, o privire placuta si o voce si mai placuta. Insa un corp anorexic! 

M-a primit infasurata intr-un prosop imens, am vazut cat e de slaba dupa ce au inceput ostilitatile.

Apartament nou, curat, ceva dotari in baie, patul scartaie putin, insa.. asta e ambientul. 

Oral neprotejat se poate cu taxare suplimentara, normal protejat. 

Tarifare .. 100 lei finalizarea, 200 ora, insa... mai taxeaza cu 50 lei pt neprotejat! ( Asta ca surpriza din partea casei) 

Colega ei este de asemenea tinerica, insa exact opusul Andrei: e pentru pasionatii de durdulii! 

 

Eu mi-am facut damblaua, nu-mi pare rau, dar nu ma mai duc! 

  • Like 7
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu cine scrie pe acest topic, insa in apartamentul unde am ajuns conform indicatiilor Andrei sunt 3 vietuitoare: Andra, o colega si un catel cret!  :laugh2

Desi sunt atras de fetele subtirele..de data asta insa am nimerit o fata extrem de slaba! Nene.. 30 de kile cu tot cu caine! 

Pe scurt: Andra.. o fatuca cu un chip comun, o privire placuta si o voce si mai placuta. Insa un corp anorexic! 

M-a primit infasurata intr-un prosop imens, am vazut cat e de slaba dupa ce au inceput ostilitatile.

Apartament nou, curat, ceva dotari in baie, patul scartaie putin, insa.. asta e ambientul. 

Oral neprotejat se poate cu taxare suplimentara, normal protejat. 

Tarifare .. 100 lei finalizarea, 200 ora, insa... mai taxeaza cu 50 lei pt neprotejat! ( Asta ca surpriza din partea casei) 

Colega ei este de asemenea tinerica, insa exact opusul Andrei: e pentru pasionatii de durdulii! 

 

Eu mi-am facut damblaua, nu-mi pare rau, dar nu ma mai duc! 

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...