Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Andra, intradevar skinny, amabila, totul protejat, la fata comuna nimic deosebit, sani mici si pzd buna de futut. Oralul pro fara artificii si fara pasiune, mecanic...la normal sta cum o pui, nu face figuri, geme, se pare ca ii place normalul, se muleaza bune pe maciuca, fara degete in pussy.

Locatie 8, departe rau

Aspect 8

Oral oro 7

Normal pro 9

Igiena 10

Halat 100 lei fin...cam mult ptr ce ofera

De revenit...doar daca vreti totul protejat sau daca sunteti fani skinny!

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:British Virgin Islands
  • Oras:British Virgin Islands

! ! ! TEAPA. DE EVITAT ! ! !

 Una caldă: Povestea vechiului client
Sun azinoapte in jurul orei 00:30, raspunde Andra chicotind, razand, in fine reusesc sa dialoghez putin o intreb daca este disponibila si-mi zice ca da. I-am specificat ca sigur sigur vin si plec spre ea(din drumul taberei) dupa ce-mi fac un dus. Imi zice ca e foarte bine asa si sa o sun cand sunt pe drum. Fac dus, ma parfumez ma urc in masina si o sun cand sunt pe la Cora Lujerului. Raspunde la telefon colega ei Alina si-mi spune ca Andra este in baie dar ESTE disponibila si ma asteapta(bou' de mine s-a gandit ca s-o pregati pt mine...)  Imi mai spune o data adresa exacta si-i zic ca o sun cand ajung.
Dupa aprox. 10-15 minute ajung la dracu in praznic unde intra vantu-n bucuresti sun si, cum era de asteptat nu mai raspunde la telefon.... mai sun o data, nimic, sun si a 3-a oara, raspunde(nu stiu care dintre ele), am apucat sa-i zic doar am crezut ca nu-mi mai raspunzi dupa care pac, a inchis. Sun si a 4-a,5-a oara si degeaba.
Pe la ora 02:00 ma suna sa-si ceara scuze(alt semn de minte ingusta, ca eu poate deja eram acasa la nevasta, prietena, amanta etc.) ca a venit un client vechi si ca ii pare rau blablabla etc. `ai sami bag pula, ce ghinion pe capu meu... fix in alea 10 minute cat am facut eu de la Cora pana la locatie a venit vechiul si importantul client. sanki! (+plus multe alte argumente logice cu care i-as putea combate vrajeala proasta).
 Tipica atitudine de om fara caracter care face programari pe banda rulanta pe principiul primu venit-primu servit.
Am venit acasa croit sa scriu aici patania ca sa nu mai bata si altii drumurile de pomana.
Sau poate am eu pretentii prea mari acolo unde nu e cazu... plm

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

! ! ! TEAPA. DE EVITAT ! ! !

 

 

Am venit acasa croit sa scriu aici patania ca sa nu mai bata si altii drumurile de pomana.

Sau poate am eu pretentii prea mari acolo unde nu e cazu... plm

 

Nu ne grabeam sa batem drumul  , ne focalizam mai la centru :)

  • Like 27
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

! ! ! TEAPA. DE EVITAT ! ! !

 Una caldă: Povestea vechiului client

Sun azinoapte in jurul orei 00:30, raspunde Andra chicotind, razand, in fine reusesc sa dialoghez putin o intreb daca este disponibila si-mi zice ca da. I-am specificat ca sigur sigur vin si plec spre ea(din drumul taberei) dupa ce-mi fac un dus. Imi zice ca e foarte bine asa si sa o sun cand sunt pe drum. Fac dus, ma parfumez ma urc in masina si o sun cand sunt pe la Cora Lujerului. Raspunde la telefon colega ei Alina si-mi spune ca Andra este in baie dar ESTE disponibila si ma asteapta(bou' de mine s-a gandit ca s-o pregati pt mine...)  Imi mai spune o data adresa exacta si-i zic ca o sun cand ajung.

Dupa aprox. 10-15 minute ajung la dracu in praznic unde intra vantu-n bucuresti sun si, cum era de asteptat nu mai raspunde la telefon.... mai sun o data, nimic, sun si a 3-a oara, raspunde(nu stiu care dintre ele), am apucat sa-i zic doar am crezut ca nu-mi mai raspunzi dupa care pac, a inchis. Sun si a 4-a,5-a oara si degeaba.

Pe la ora 02:00 ma suna sa-si ceara scuze(alt semn de minte ingusta, ca eu poate deja eram acasa la nevasta, prietena, amanta etc.) ca a venit un client vechi si ca ii pare rau blablabla etc. `ai sami bag pula, ce ghinion pe capu meu... fix in alea 10 minute cat am facut eu de la Cora pana la locatie a venit vechiul si importantul client. sanki! (+plus multe alte argumente logice cu care i-as putea combate vrajeala proasta).

 Tipica atitudine de om fara caracter care face programari pe banda rulanta pe principiul primu venit-primu servit.

Am venit acasa croit sa scriu aici patania ca sa nu mai bata si altii drumurile de pomana.

Sau poate am eu pretentii prea mari acolo unde nu e cazu... plm

 

Asta cu caracteru' e maximă...! E mișto că unii se așteaptă la caracter, în branșa asta. Dacă se dovedește a exista, io îl iau ca bonus, plm...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:British Virgin Islands
  • Oras:British Virgin Islands

Asta cu caracteru' e maximă...! E mișto că unii se așteaptă la caracter, în branșa asta. Dacă se dovedește a exista, io îl iau ca bonus, plm...

E normal sa te astepti cand tu stii ca ai caracter si esti corect. Si sa stii ca am mai intalnit si "curve" cu caracter, plm...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

fost si eu. sunt 3 fete in apartament .. si foarte puse pe glume .. Cred ca erau si putin luate :) Ideea e ca nicuna nu e ok din punctul meu de vedere. Inclusiv Andra. Nu sunt absolut deloc sexy. Cand am vazut o am fost la milimetru sa plec... efectiv m-am blocat un pic si ma uitam la ea sa vad daca ma convinge ceva sa raman. E foarte slaba .. pana la urma de asta am ramas sa vad cum e sa o fut. dar fatza nu inspira absolut nimic cu sexul. Un nas nesexy .. si fatza nu o ajuta deloc lunga si slaba .. si NU. Nu stiu .. poate cu un machiaj profi ar fi mai ok ... dar asa are o fatzuca de fata de la tara grav ...

Sexul ok, ascultatoare .. atenta. La sex oral nu se prea pricepe , cred ca i-a spus cineva ca nu e ok sa o suga usor ca nu simte clientul nimic si acum o suge de ai impresia ca foloseste dintii .. e deranjat. 

 

Notez :

Oral 5

Normal 8

Fatza 5

Corp: 8 ( 10 pentru amatorii de skinny -anorexic )

Locatie: foarte ok. dar la metro militari ...  

 

pret 100 

 

Eu clar nu mai dau pe acolo. si nu prea recomand

  • Like 6
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

! ! ! TEAPA. DE EVITAT ! ! !

 

Una caldă: Povestea vechiului client

Sun azinoapte in jurul orei 00:30, raspunde Andra chicotind, razand, in fine reusesc sa dialoghez putin o intreb daca este disponibila si-mi zice ca da. I-am specificat ca sigur sigur vin si plec spre ea(din drumul taberei) dupa ce-mi fac un dus. Imi zice ca e foarte bine asa si sa o sun cand sunt pe drum. Fac dus, ma parfumez ma urc in masina si o sun cand sunt pe la Cora Lujerului. Raspunde la telefon colega ei Alina si-mi spune ca Andra este in baie dar ESTE disponibila si ma asteapta(bou' de mine s-a gandit ca s-o pregati pt mine...) Imi mai spune o data adresa exacta si-i zic ca o sun cand ajung.

Dupa aprox. 10-15 minute ajung la dracu in praznic unde intra vantu-n bucuresti sun si, cum era de asteptat nu mai raspunde la telefon.... mai sun o data, nimic, sun si a 3-a oara, raspunde(nu stiu care dintre ele), am apucat sa-i zic doar am crezut ca nu-mi mai raspunzi dupa care pac, a inchis. Sun si a 4-a,5-a oara si degeaba.

Pe la ora 02:00 ma suna sa-si ceara scuze(alt semn de minte ingusta, ca eu poate deja eram acasa la nevasta, prietena, amanta etc.) ca a venit un client vechi si ca ii pare rau blablabla etc. `ai sami bag pula, ce ghinion pe capu meu... fix in alea 10 minute cat am facut eu de la Cora pana la locatie a venit vechiul si importantul client. sanki! (+plus multe alte argumente logice cu care i-as putea combate vrajeala proasta).

Tipica atitudine de om fara caracter care face programari pe banda rulanta pe principiul primu venit-primu servit.

Am venit acasa croit sa scriu aici patania ca sa nu mai bata si altii drumurile de pomana.

Sau poate am eu pretentii prea mari acolo unde nu e cazu... plm

 

Urat ce ai facut Andra...naspa rau!!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

! ! ! TEAPA. DE EVITAT ! ! !

 

 Una caldă: Povestea vechiului client

Sun azinoapte in jurul orei 00:30, raspunde Andra chicotind, razand, in fine reusesc sa dialoghez putin o intreb daca este disponibila si-mi zice ca da. I-am specificat ca sigur sigur vin si plec spre ea(din drumul taberei) dupa ce-mi fac un dus. Imi zice ca e foarte bine asa si sa o sun cand sunt pe drum. Fac dus, ma parfumez ma urc in masina si o sun cand sunt pe la Cora Lujerului. Raspunde la telefon colega ei Alina si-mi spune ca Andra este in baie dar ESTE disponibila si ma asteapta(bou' de mine s-a gandit ca s-o pregati pt mine...)  Imi mai spune o data adresa exacta si-i zic ca o sun cand ajung.

Dupa aprox. 10-15 minute ajung la dracu in praznic unde intra vantu-n bucuresti sun si, cum era de asteptat nu mai raspunde la telefon.... mai sun o data, nimic, sun si a 3-a oara, raspunde(nu stiu care dintre ele), am apucat sa-i zic doar am crezut ca nu-mi mai raspunzi dupa care pac, a inchis. Sun si a 4-a,5-a oara si degeaba.

Pe la ora 02:00 ma suna sa-si ceara scuze(alt semn de minte ingusta, ca eu poate deja eram acasa la nevasta, prietena, amanta etc.) ca a venit un client vechi si ca ii pare rau blablabla etc. `ai sami bag pula, ce ghinion pe capu meu... fix in alea 10 minute cat am facut eu de la Cora pana la locatie a venit vechiul si importantul client. sanki! (+plus multe alte argumente logice cu care i-as putea combate vrajeala proasta).

 Tipica atitudine de om fara caracter care face programari pe banda rulanta pe principiul primu venit-primu servit.

Am venit acasa croit sa scriu aici patania ca sa nu mai bata si altii drumurile de pomana.

Sau poate am eu pretentii prea mari acolo unde nu e cazu... plm

 

 

Buna seara!

 

Imi pare rau ca ai batut drumul "de pomana" pana in Militari Residence si imi cer scuze in numele Andrei si al Alinei. Ar fi trebuit sa revina macar cu un sms la tine, ca a intervenit o problema, dar probabil au fost prea speriate.

 

Andra avea o programare cu tine, iar Alina avea o alta programare. Eu eram plecata la o intalnire outcall.

 

Andra era in dus, iar Alina a raspuns la telefon pt a te indruma catre locatie.

Inainte sa ajungi tu, a ajuns domnul care avea programare la Alina.

 

Problema a fost urmatoarea: domnul care avea programare la Alina le-a aratat fetelor o legitimatie de la o IPA si a intrat in apartament sa o caute pe una Ana. A deschis toate usile de la dormitoare, a vazut ca nu erau decat ele doua in apartament, asa ca sa asezat pe canapea si a inceput sa vorbeasca cu ele, si sa le spuna ca el stie ce se intampla acolo, ca el stie cine este in spatele lor si tot intreba de aceea tipa Ana, ca el a venit sa o caute pe Ana.

 

Andra mi-a spus ca in momentul in care ea a iesit din dus, Alina era cu acel domn in sufragerie. Cand Andra a vrut sa iti raspunda la telefon, tipul acela a spus sa nu raspunda si atunci a inchis apelul. Dupa nu a putut sa raspunda la telefon, pt ca domnul acela se uita foarte urat la ele cand se apropiau de telefoane.

 

Domnul acela a stat aproximativ 1h in locatie, cu Andra si cu Alina speriate pe langa el, pana cand am ajuns eu inapoi de la hotel. A incercat acelasi lucru si cu mine, mi-a aratat legitimatia aceea dar l-am poftit afara, in caz contrar voi apela la politie pt ca el foloseste fara drept o calitate oficiala.

 

Banuiesc ca acel domn este un user al acestui forum deoarece Alina a spus ca el a precizat ca stie despre locatia noastra de aici.

 

Ne cerem scuze inca o data.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...