Sari la conținut

Anda 0742822135


Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

si din nou te ia lumea la misto :(

 

Nu te-am luat la misto, ti-am dat un raspuns afirmativ pe un ton mai glumet ca asa sunt eu, imi place sa vad viata in roz chiar si atunci cand ea e gri  :laugh2 Si am procedat asa pentru ca nu puteam sa raspund eu in numele ei desi sunt convins ca stiu raspunsul.

 

Lasand gluma la o parte te lamuresti foarte usor, trimiti un sms la nr. telefon din titlu, ii spui ca esti de pe forum si o rogi sa-ti faca o programare sau ii scrii ce vrei tu si sunt convins ca iti va raspunde.

Si dupa ce te-a dezvirginat dai si tu un multumesc la baiatu' ca ti-am dat numai sfaturi bune.  :rax2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Asa am facut si eu si crede-ma ca a raspuns.Nu o stresezi cu de ce nu raspunzi dupa 2 minute.Pur si simplu astepti si atat.Exact cum a spus colegu' de mai sus :) Spor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

vizitat Anda acum un an si ceva.Zona usor de gasit,apartament la parter.Pot afirma ca are un gfe ridicat undeva spre 8,5.Parca avea un usor miros de ciobanita(probabil stiti ca in viata reala cu asta se ocupa).Pt acel iz ii ofer un 6 la igiena.Despre oral nu prea am ce comenta deci ofer un 9.Iar la normal as acorda un 8 pt implicare.De revenit pt mine nu.E ok,dar parca e prea fragila.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

vizitat Anda acum un an si ceva.Zona usor de gasit,apartament la parter.Pot afirma ca are un gfe ridicat undeva spre 8,5.Parca avea un usor miros de ciobanita(probabil stiti ca in viata reala cu asta se ocupa).Pt acel iz ii ofer un 6 la igiena.Despre oral nu prea am ce comenta deci ofer un 9.Iar la normal as acorda un 8 pt implicare.De revenit pt mine nu.E ok,dar parca e prea fragila.

 

Sigur la ea ai fost? Cred ca timpul ti-a alterat putin memoria, prima dovada fiind locatia la parter de care vorbesti.

Apoi poti sa spui orice despre Anda, dar sa-i dai 6 la igiena zau ca e aiurea. Toti care au fost la ea au apreciat la unison igiena ei perfecta!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

  Statea aproape de intersectia cu Calea BUZIASULUI si stiu sigur ca statea la parter sau maxim et 1.Tipa era slabuta si la prima vizita am fost la colega ei care era din BRAD.Cand am fost a doua oara deja era singura caci prietena ei plecase acasa.Eu nu zic ca nu e ok,dar am fost la fete mult mai ok in Timi.O data merita sa incerci poate e genul tau.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

  Statea aproape de intersectia cu Calea BUZIASULUI si stiu sigur ca statea la parter sau maxim et 1.Tipa era slabuta si la prima vizita am fost la colega ei care era din BRAD.Cand am fost a doua oara deja era singura caci prietena ei plecase acasa.Eu nu zic ca nu e ok,dar am fost la fete mult mai ok in Timi.O data merita sa incerci poate e genul tau.

 

Multumesc de informatii, cred ca o sa incerc, sper sa fie genul meu...  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Salutări. Sunt nou pe forum... am încercat să o contactez pe domnișoara din topic. De 3x am sunat, am încercat și prin sms dar nimic. La sms nici măcar n-am primit notificare de livrare deci nu știu ce să fac mai departe. 

N-am încercat doar la nr. *** 135 nu și la cel de la începutul topicului.

Link spre comentariu

Salutări. Sunt nou pe forum... am încercat să o contactez pe domnișoara din topic. De 3x am sunat, am încercat și prin sms dar nimic. La sms nici măcar n-am primit notificare de livrare deci nu știu ce să fac mai departe. 

N-am încercat doar la nr. *** 135 nu și la cel de la începutul topicului.

incearca la numarul de la topic daca nu ai dat de ea la celalalt

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742822135
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: 0742822135
  • Oras:Timișoara

buna..nu stiu  pe care din nr a-ti incercat sa ma contactati..lucrez nu sunt pleacata niciunde

 

 

ps;nu mai sunati pe nr vechi cu 500 ca nu mai e valabil

 

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

A facut cineva anal cu Anda ? Is curios si vreau sa incerc. Daca ii cineva si poate povesti experienta daca merita.

 

Am facut eu anal cu Anda, si da se merita, e buna Anda la anal, imi amintesc ca am luat o ora la ea cu doua finalizari cu tot cu anal, prima finalizare am facut oral si normal, dupa aceea la a doua finalizare am facut anal, dupa oral si normal, de si Andei i-a fost c-am frica la inceput cand am vrut sa fac anal, pentru ca is dotat si se temea ca o sa o doara, totul a decurs bine, am facut anal in pozitia doggy style si chiar mi-a placut mult analul cu ea, terminandu-ma a doua oara in aceasta pozitie, satisfacut.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost ieri la Anda. Initial m-am speriat cat de slaba este, ba chiar mi s-a parut prea slaba sa-mi bag ... in ea. Dar am zis ca daca tot eram pus pe treaba sa incerc un oral, ceea ce am si facut...

e foarte cooperanta, nota 8,5 pentru deschidere catre client. Dupa o muie constiincioasa am dat si in pasarica , apoi am revenit in gurita unde am si finalizat superb!

 

Nota 6 pentru igiena in apartament

Nota 6 pentru amenajare in locatie

Nota 8 pt oral

Nota 6 pt fizic

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...