Sari la conținut

Pustoiaca Zona Industriala


mariusbrb

Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Aazi 07.09 ora 14:30 am zarit o pustoaica in zona industriala intre gerom si liceul 7. Am intors am oprit la ea intrebat daca e la treaba ca parea cam mica pt meseria asta. Mi-a zis ca da ca 40 oralul 50 normal ambele protejate. Zic HAI!! Intre timp ma asiguram pt acordarea prioritatii celorlalti participanti la trafic si ii suna telefonul si ce imi aud urechile :" DA AM TREABA! E ALBA MASINA. CE? LA LOCUL NOSTRU! apoi ma intreaba ce nr am la masina si zic in gandul meu hopaaa ce-ai facut bobitza. Normal ca nu i-am zis si am oprit i-am zis ca nu mai vreau si dusa a fost fara nici nelamurire. Dus am fost acasa o berica rece si linistit nu cu 'carasul" la geam

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Asa...si dupa parerea ta ce crezi ca era in capul ei..sau ce sa inteleg?

sa vina "guvidul" in timp ce ma lucra ea. Am mai auzit deastea. Si pt ce sa risc? Mai bine sa previi decat sa combati. Daca aveti curiozitatea sa o incercati poate la voi nu face asa. Va astept cu recenzii

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Vad ca s-a deschis topic despre domnisoara. Am fost si eu cu ea ieri. Am platit 40 de lei pentru un oral. Mi-a spus ca este din galati, face asta de la 16 ani.... detalii.... nu am mirosit urme de peste in comportamentul ei... desi aseara in jur de 21 am vazut-o cu una bucata nene in alb, cu sapca alba care s-a dus sa o ia de la treaba... pe jos... 

Actiunea s-a derulat pe camp in bariera brailei. nu m-a grabit de nici un fel... ba chiar am ajutat-o eu pentru ca nu ii e aminte... 

 

note: 

aspect - 6 spre 7

gfe - 5 spre 6 ... raspunde la intrebari... pare ea un pic batuta de soarta... dar nah... 

oral - 7 .... o tine in gura... si se chinuie sa o miste ( probabil si pentru ca sunt un pic cam dotat... era cam mica gura ei pentru penisul meu ) 

 

concluzie: nu revin. 

Link spre comentariu

Sambata (25.03) pe la ora 16 am trecut prin zona industriala si mai inainte putin de Gerom cred ca am vazut pustoaica de care ziceti voi, o blodutza mica de statura cu parul mai lung si cret. Am facut tura intoarsa si am zis sa urmaresc putin situatia si m-am oprit la o tigara aproape vis a vis de locul unde statea ea. Clar e la produs, au oprit vreo 2 masini dar am observat ca dupa ce vb cu cate un sofer ce oprea, facea cate un gest negativ cu degetul catre o masina care era parcata cateva sute de metri inainte de locul unde statea ea. Curios m-am hotarat sa mai fac odata rondul de la benzinarie si cand m-am intors, in acea masina (un passat break negru cu numere de Bulgaria) erau 2 cefalatai. M-am linistit si mi-am vazut de treaba :P

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Sambata (25.03) pe la ora 16 am trecut prin zona industriala si mai inainte putin de Gerom cred ca am vazut pustoaica de care ziceti voi, o blodutza mica de statura cu parul mai lung si cret. Am facut tura intoarsa si am zis sa urmaresc putin situatia si m-am oprit la o tigara aproape vis a vis de locul unde statea ea. Clar e la produs, au oprit vreo 2 masini dar am observat ca dupa ce vb cu cate un sofer ce oprea, facea cate un gest negativ cu degetul catre o masina care era parcata cateva sute de metri inainte de locul unde statea ea. Curios m-am hotarat sa mai fac odata rondul de la benzinarie si cand m-am intors, in acea masina (un passat break negru cu numere de Bulgaria) erau 2 cefalatai. M-am linistit si mi-am vazut de treaba :P

frate am vazut-o si ei coborand dintr-un audi A6 gri cu folie pe geamuri cu nr de GL. A lasat-o la colt la market  triton apoi 'rechinul' a intors spre praktiker. si la fel am facut si eu am intors mai departe sa vad daca e la treaba dar nu a mai vazut-o. Dar nu e fata despre care se vorbeste aici. Daca aveti vreunul curiozitatea va asteptam cu informatii

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...