Sari la conținut

Gabi - 0749481723


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Anunt in Mytex: 

NOU! Gabriela bruneta cu ochii caprui, 23 ani, 170 cm, 55 kg, ofer ORAL adanc neprotejat cu finalizare orala /faciala /corporala, NORMAL si ANAL in orice pozitie, 69, sex intre sani, sarut umed si pasional, uro, dominare soft/hard si alte mici fantezii la cerere, satisfactie garantata, detin locatie de lux, tel.: 0749/481723.

 

topic mai vechi - inchis acum (probabil din cauza multor "up"-uri) pe nimfomane: https://nimfomane.com/forum/topic/70710-nou-oral-adanc-cu-inghitire-normal-si-anal-0749481723/page-1

 

Recenzie

 

Am fost la domnisoara Gabi. Este cea din poze. Are un corp foarte sexi. Programarea a fost OK, daca la un moment dat - dupa ce am ajuns in zona - nu a raspuns la telefon a sunat imediat inapoi...

 

Nu imi place sa descriu prea mult, asa ca trec direct la note:

 

GFE:  5  (totusi e o prezenta placuta)

Oral:  9 (neprotejat, si probabil cu CIM, dar nu am folosit optiunea)

Normal: 7 (este OK, nu se preface dar nici nu se implica prea mult)

Halatul:  100 finalizarea

 

 

Per total? De revenit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Anunt in Mytex: 

NOU! Gabriela bruneta cu ochii caprui, 23 ani, 170 cm, 55 kg, ofer ORAL adanc neprotejat cu finalizare orala /faciala /corporala, NORMAL si ANAL in orice pozitie, 69, sex intre sani, sarut umed si pasional, uro, dominare soft/hard si alte mici fantezii la cerere, satisfactie garantata, detin locatie de lux, tel.: 0749/481723.

 

topic mai vechi - inchis acum (probabil din cauza multor "up"-uri) pe nimfomane:

 

Recenzie

 

Am fost la domnisoara Gabi. Este cea din poze. Are un corp foarte sexi. Programarea a fost OK, daca la un moment dat - dupa ce am ajuns in zona - nu a raspuns la telefon a sunat imediat inapoi...

 

Nu imi place sa descriu prea mult, asa ca trec direct la note:

 

GFE:  5  (totusi e o prezenta placuta)

Oral:  9 (neprotejat, si probabil cu CIM, dar nu am folosit optiunea)

Normal: 7 (este OK, nu se preface dar nici nu se implica prea mult)

Halatul:  100 finalizarea

 

 

Per total? De revenit.

 

Cum de nu ai incercat anal? Era mai mult sau nu a vrut?

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

E neserioasa, am avut o programare la 12.30 si am sunat-o cu 10 minute inainte, sa confirm dar nu a raspuns.

 

Am zis ca poate face dus sau termina alta programare, asa ca m-am indreptat spre ea oricum. Am sunat-o de vreo 5 ori pana la si 34 ca bateria mi se termina, fara vreun raspuns, Abia pe la 12.36 imi da mesaj ca cica "nu mai poate".

 

Tin sa mentionez ca ea a ales ora cand va fi libera, si e atat de nesimtita incat nici nu anunta ca nu mai poate respecta programarea.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...