Sari la conținut

Rebeca 0732478862


arsenesx

Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Salut fratilor,cautand azi pe publi 24 am dat de un anunt

 

 

Buna,sunt Rebeca. Am 1.72 inaltime,19 ani si 56 kg.Te astept in compania mea sa petrecem momente unice. Vino alaturi de mine sa iti ofer masaj de relaxare,companie intima si cele mai bune servicii. Detin locatie,dar fac si deplasari la domiciliu tau,hoteluri sau pensiunii. Daca vrei ceva cu adevarat ,nu ezita sa sunii.

si sun la numarul afisat pe poza.. exact.. era chiar numarul ei, imi spune ca sta in  Podgo,ajung in locatie si aveam o indoiala  ca o fi teapa cand intredeschise usa,rasuflai usurat cand o deschise era cea din poze si la fata e frumusica foc,tinerica 19 ani ,venita de cateva zile de prin partile moldovei.Ii spun ca vreau un numar OP+NP=150 ron cum am discutat la telefon,dar intai sa faca un dus,zis si facut.

Am trecut apoi la actiune ,a inceput cu un oral cu deep.... apoi i-am vizitat pasarica cu Grivei al meu,are o pisicuta tare stramta,apoi am schimbat in pozitia mamei iedului,unde ai o priveliste minunata cu buci ferme....aici doar joc si voie bune cu foc de artificii.

 

Note:

Aspect fizic 9-slim si draguta la fata

OP=8 ca si executare,doar ca fost cu prezervativ 

NP=7 aici mai trebuie lucrat

GFE= 8 e tanara.. mai invat pe parcurs

post-112906-0-58218700-1473529500_thumb.jpg

post-112906-0-40509500-1473529509_thumb.jpg

post-112906-0-97135900-1473529514_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut fratilor,cautand azi pe publi 24 am dat de un anunt

 

si sun la numarul afisat pe poza.. exact.. era chiar numarul ei, imi spune ca sta in Podgo,ajung in locatie si aveam o indoiala ca o fi teapa cand intredeschise usa,rasuflai usurat cand o deschise era cea din poze si la fata e frumusica foc,tinerica 19 ani ,venita de cateva zile de prin partile moldovei.Ii spun ca vreau un numar OP+NP=150 ron cum am discutat la telefon,dar intai sa faca un dus,zis si facut.

Am trecut apoi la actiune ,a inceput cu un oral cu deep.... apoi i-am vizitat pasarica cu Grivei al meu,are o pisicuta tare stramta,apoi am schimbat in pozitia mamei iedului,unde ai o priveliste minunata cu buci ferme....aici doar joc si voie bune cu foc de artificii.

 

Note:

Aspect fizic 9-slim si draguta la fata

OP=8 ca si executare,doar ca fost cu prezervativ

NP=7 aici mai trebuie lucrat

GFE= 8 e tanara.. mai invat pe parcurs

de astea faci Adi ? fara aprobarea mea ? ;)
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

salutare,

pot sa confirm si eu faptul ca tipa este pe bune, iar in locatie va asteapta tot ea, nu, eu mai stiu ce balena :)
Am trecut zilele acestea pe la ea, gasind anuntul in publi si nemaivazandul pina acum, ma hotarasc sa imi incerc norocul, pentru ca prea arata bine in poze. Tipa are locatie, o garsoniera in zona Sindicate, pe langa Joie de Vivre. Ajuns acolo, surpriza, fata chiar arata bine si la fatza si este destul de inaltutza, cum si descrie in anunt. O singura chestie ce poate nu mi-a placut atat de mult, sa zic asa, e faptul ca are niste depigmentari ale pielii, pe burta, cred eu(sau o fi de la bronz:)), in rest nimic de comentat. Am ramas un ON+NP la 150. Oralul il face cu ceva tente de deep, dar doar atat, in rest nimic iesit din comun, la mine s-a mai si oprit din cand in cand, ceea ce nu mi-a placut, de aici se si vede ca e cam la inceput, zic eu. Motivul invocat de ea pentru opririle lungi si dese:) fiind cica grosimea si faptul ca o durea deja gura :). La normal tot asa, ca o doare, ca ea e destul de stramta, si sa vedem cum facem, etc etc, fapt pentru care am si terminat destul de repede. De uitat la ceas, se cam uita pe telefon in timpul actului, fapt pentru care m-a si atentionat ca nu mai "avem" mult timp la dispozitie, si ca ar fi bine sa termin, altfel raman asa neterminat:)). Tipa nu e de prin zona, are un accent moldovenesc prea evident.
Ca si note ar fi:
Aspect: 8-9
ON:7,5 un plus de jumatate de punct pentru tentele de deep care mi-au placut
NP:7
GFE:8 aici o ajuta faptul ca e tanara, draguta la fata, si arata bine(slabutica asa cum imi place mie), dar ca si atitudine nu e de 8.

daca as mai reveni? probabil daca o sa umble putin la atitudine si mai invata si meserie, adica sa se faca placuta clientului, nu doar pusa pe facut bani :).

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

am citit ce ai scris

pentru mine e de evitat

am fost la una asta vara la Constanta

mi-a cerut 300 de lei pe ora

a meritat banii

frumusica la fata

corpul e perfect ingrijita si ca meserie nota 10

dadea contre deci se implica total

nu ca vreau sa o laud dar aici la Arad vin toate ca se fac bani si unele profita

daca ceri 150 de lei pt o finalizare care poate tine 10 minute apoi poarta-te cum trebuie

noi gresim ca acceptam

in fine atat am vrut sa zic

o sa caut poze cu aia la care am fost si sa le pun aici

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...