Sari la conținut

Alexa 20ani (nu musca) 0730204305


andicom

Postări Recomandate

  • Oras:ulm
  • Oras:ulm

Am vazut anuntul si m-a amuzat replica din anunt:

Buna, ma numesc Alexa am 20 de ani sunt blonduta cu ochii verzi fundu bombat pozele imi apartin 100%.Va astept in locatia mea sa ne simtim cat se poate de bine si discreta, prestez ORAL SI NORMAL PROTEJAT fara graba si fara mesaje, daca aveti ceva de comunicat puteti sa sunati ca nu musc. Kiss (Speak Englis)

post-3120-0-16134100-1473584785_thumb.jpgpost-3120-0-56970000-1473584793_thumb.jpgpost-3120-0-35566500-1473584802_thumb.jpgpost-3120-0-97503000-1473584816_thumb.jpg

Link spre comentariu

Eu am fost la ea când avea cameră la Muntenia,am stat o ora ,tarif 150 RON,oral neprotejat,începătoare,de oo nici nu s-a atins,oricum slabut,iar la normal stă în orice poziție vrei ,nu se implică,la un moment dat am întrebat dacă o face fără prezervativ,ea a zis că da dar să nu-mi dau drumul în ea,dar am stat tot cu prezervativul ca-i mai sănătos,sânii mici,curată la păsărica dar cu ceva iritații(bubițe),pot sa zic sociabilă când te primește.Specific ca a zis ca este la început.Ca note 5 oral iar normal sa zic 7-7,5.

Link spre comentariu

Am fost si eu la domnisoara sta pe undeva prin prundu pe langa un magazin,tipa destul de curatica si simpatica,cere 100 pentru o finalizare,din cate am stat cu ea de vorba tipa pare destul de ok a avut niste probleme si momentan este la inceput,din cate am citit mai sus fata mi-a spus ca face normal numai cu prezervativ nici nu sa pus problema fara si oralul depinde de igiena.Parerea mea zic ca merita sa ajungi 100 la ea pentru ca se descurca 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut colegi, 
Aceasta fata nu are poze ok, in realitate arata bine, si vad ca nu are nici o recenzie serioasa, asa ca va povestesc eu. 
Am ajuns la dansa din intamplare , am fost la colega ei , aceasta nu accepta ONP, si am decis sa incerc totusi... 

Era intr-un body foarte sexy, arata bine - as spune eu , si a fost destul de OK ca si primire ... 

Locatie - 6 , baie veche, 1 gel de dus, 1 prosop folosit ... Dormitor - OK 

Fata - 9 - blonda , tanara, santi medii tari , carnea tare pe ea... amintiri din copilarie ... etc :) 

ONP - 8 - nimic deosebit, fara deep , dar insista 

Normal - 8 - monoton

 

Fata arata bine, este ascultatoare, nu prea stie meserie, dar asta nu e un minus mare ( cred eu ) . Este mai rau daca stie meserie si este pusa pe repede inainte. 

Concluzie, m-am simtit bine. Nu va fi prima pe lista mea de revenit, dar cu siguranta este pe lista. 

Halat - 100 RON - Timp - aprox. 25 min 

 

Bafta 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...