Sari la conținut

0751821285 Brunetă ,31 ani, la stradă


Postări Recomandate

  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Am avut astăzi un drum până la Brașov.

Aveam ceva tensiune acumulată între picioare datorată unei inactivități de vreo doua sau trei zile,motiv pentru care,la intrare în Brașov,am fost atent poate văd vreo prestatoare,întrucât eram presat de timp și nu aveam când să merg la vreo locație.

Și am văzut!

La intrarea în Brașov dinspre Hărman,vis a vis de Petrom ,stătea la treabă o gagică ce arăta interesat.

Am făcut o întoarcere și am mers la ea.

Tipa era îmbrăcată cu pantaloni scurți albi și bluză albă,brunetă cu niște ochi albaștri,foarte frumoși și patrunzatori.Aveai senzația că are lentile de contact.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Am avut astăzi un drum până la Brașov.

Aveam ceva tensiune acumulată între picioare datorată unei inactivități de vreo doua sau trei zile,motiv pentru care,la intrare în Brașov,am fost atent poate văd vreo prestatoare,întrucât eram presat de timp și nu aveam când să merg la vreo locație.

Și am văzut!

La intrarea în Brașov dinspre Hărman,vis a vis de Petrom ,stătea la treabă o gagică ce arăta interesat.

Am făcut o întoarcere și am mers la ea.

Tipa era îmbrăcată cu pantaloni scurți albi și bluză albă,brunetă cu niște ochi albaștri,foarte frumoși și patrunzatori.Aveai senzația că are lentile de contact.

mai multe detalii colegu e inalta micade statura care a fost scoru

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Hai sefuuu '..mai continui sau te-a prins in fapt ?:)))

Nu prietene,nu m-a prins nimeni,în schimb sunt într-o luptă continua cu cel mai mare dușman al meu, timpul; și până acum,din păcate,el reușește să iasă învingător!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...