Sari la conținut

New in Constanta 0725 419 169


Postări Recomandate

  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Te astept(am) cu mare drag. Sa ai grija de tine, sa iti rezolvi problemele si sa iti incarci bateriile la maxim.

Pentru ca mai apoi .... sa ni le incarci si tu noua. 

Sper sa nu ma ia baietii la misto, faza cu incarcatul bateriilor are dublu sens...  :laugh2  

Stiu !

Am ”batut”unde trebuie !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mai activeaza d-na?

nu raspunde la tel

sau nu lucreaza in weekend?

doua postari mai sus gasesti asta

Dragii mei, saptamana viitoare (21-27 noiembrie) nu voi fi la birou, din motive personale voi fi plecata din localitate! Va astept cu drag pt o terapie luni 28 noiembrie!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

sa inteleg ca a fost numai luni ?

si ne-a parasit

 

Iata anuntul doamnei, inainte de pauza !

 

Dragii mei, saptamana viitoare (21-27 noiembrie) nu voi fi la birou, din motive personale voi fi plecata din localitate! Va astept cu drag pt o terapie luni 28 noiembrie! O saptamana frumoasa si plina de impliniri va doresc! :*

 

Teoretic, de maine ar trebui sa fie "pe baricade".

Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Tot e bine. Bine ca suna. Deci numarul inca este activ. 

Acum , sper sa nu raspunda cineva cu o voce guturala, in contrast vadit cu cea a doamnei Mary, ... :laugh2  si sa spuna ... :

- Da ba, ce vrei, aici e Vasile, cu Măria mai tarziu, ca e pe treaba acum...  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

mersi la fel, imi cer scuze pentru postare dar a fost inainte de a-mi raspunde la telefon

Si acum ca totul s-a terminat cu happyend, e adevarat un pic sifonata reputatia doamnei Mary, nu pui si tu o recenzie ...? Sau macar o scuza doamnei ...?

 

Omul la nervi, cand este ...incarcat ... negativ si la propriu si la figurat ... :laugh2 , mai spune si ce nu trebuie,  

Dupa descarcare, ... cu bascula goala ...a revenit la sentimente mai bune...  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Tu zişi din iexperienta...nu ??? :)

M-oi ghișit Amelico. Cum die le știi tu pi tăti șele.

 

Se intampla ca la draci sa ma ia gura pe dinainte. Bine ca totusi ma opresc intr-un final, pana sa dau de tot cu oistea in gard.

 

Si aici intervine o alta vorba romanesca ....”Gura bate curu` ..." :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Poate ar fi fost mai bine reunirea celor doua topicuri, adica acesta, cu acesta ...http://nimfomane.com/forum/topic/78672-o-milf-a-blonda-0725419169/

 

Si daca tot am facut pe bunul samaritean, am copiat aici si o recenzie de ...dincolo

 

in urma cu ceva timp , dupa multe telefoane date am reusit sa ajung la ea. locatia pe traian langa bcr, usor de ajuns, parcare..., Ajuns in zona sunat la interfon urcat, locatia o garsoniera curata mobilier modern, varsta undeva in jur de 40, blonda  par lung, in jur de 1,80, bine facuta, a nu se intelege plinuta, simpatica la fata, un fund bestial si ţâţe numai bune de smotocit,  era costumata intr o rochita scurta cu desuuri negre si pantofi cu toc mediu, discutat la un pahar de suc, optat ptr o ora oral si normal ambele protejate (oralul nu face neprotejat), intrat la dus baia curata, gel de dus, prosop curat, dupa mine a intrat si ea la igienizare. Preludiul ceva foarte excitant cu pupaturi si mangaieri pe gat , pe piept, pupat mainile pana in varful degetelor,picioarele tot pana la degete, camaradul se facuse bat si a inceput un oral ok cu deep cu priviri in ochi, nu te grabeste iti spune cand vrei la normal sa I spui, ii place sa fie mangaiata si sa te joci cu pasarica ei epilata, normalul e bine facut schimbari de pozitie, iar pe la spate este … , intr un cuvant te fute ea, se vede ca ii place, tremura, chiar are orgasm nu se preface. Dupa actiune a urmat un masaj de relaxare bine facut. Dupa dusul de rigoare facut de amandoi un pahar de vorba si pupat de plecare.
Ca sI note undeva la 8 ptr oral ca e protejat, si in rest un 9 pt atitudine, actiune si locatie.
Halatul 200 pt o ora fara ceas nu stiu cu cat am depasit
Pentru cei ce vor o milf a este de recomandat, oricum ca atitudine si ce se petrece la ea e peste multe pustoaice

Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Poate ar fi fost mai bine reunirea celor doua topicuri, adica acesta, cu acesta ...http://nimfomane.com/forum/topic/78672-o-milf-a-blonda-0725419169/

 

Si daca tot am facut pe bunul samaritean, am copiat aici si o recenzie de ...dincolo

 

in urma cu ceva timp , dupa multe telefoane date am reusit sa ajung la ea. locatia pe traian langa bcr, usor de ajuns, parcare..., Ajuns in zona sunat la interfon urcat, locatia o garsoniera curata mobilier modern, varsta undeva in jur de 40, blonda  par lung, in jur de 1,80, bine facuta, a nu se intelege plinuta, simpatica la fata, un fund bestial si ţâţe numai bune de smotocit,  era costumata intr o rochita scurta cu desuuri negre si pantofi cu toc mediu, discutat la un pahar de suc, optat ptr o ora oral si normal ambele protejate (oralul nu face neprotejat), intrat la dus baia curata, gel de dus, prosop curat, dupa mine a intrat si ea la igienizare. Preludiul ceva foarte excitant cu pupaturi si mangaieri pe gat , pe piept, pupat mainile pana in varful degetelor,picioarele tot pana la degete, camaradul se facuse bat si a inceput un oral ok cu deep cu priviri in ochi, nu te grabeste iti spune cand vrei la normal sa I spui, ii place sa fie mangaiata si sa te joci cu pasarica ei epilata, normalul e bine facut schimbari de pozitie, iar pe la spate este … , intr un cuvant te fute ea, se vede ca ii place, tremura, chiar are orgasm nu se preface. Dupa actiune a urmat un masaj de relaxare bine facut. Dupa dusul de rigoare facut de amandoi un pahar de vorba si pupat de plecare.

Ca sI note undeva la 8 ptr oral ca e protejat, si in rest un 9 pt atitudine, actiune si locatie.

Halatul 200 pt o ora fara ceas nu stiu cu cat am depasit

Pentru cei ce vor o milf a este de recomandat, oricum ca atitudine si ce se petrece la ea e peste multe pustoaice

Si raspunsul doamnei ...

Multumesc frumos pt recenzie Domnule @Desad53! Nu trebuia facuta aici pe un topic nou, dar este ok din moment ce nr l-ai luat de la un prieten! Te pup, o zi buna iti doresc! :-*

Link spre comentariu
  • Oras:Centru
  • Oras:Centru

Tot e bine. Bine ca suna. Deci numarul inca este activ. 

Acum , sper sa nu raspunda cineva cu o voce guturala, in contrast vadit cu cea a doamnei Mary, ... :laugh2  si sa spuna ... :

- Da ba, ce vrei, aici e Vasile, cu Măria mai tarziu, ca e pe treaba acum...  :laugh2

Domnule @Ravanelli de cand m-a ameninti cu o vizita la o terapie o sa ma gasesti transformata in Vasile, cu barba si toate cele trupesti crescute! Asa ca, iti doresc mult curaj...! O seara frumoasa! ;)
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Domnule @Ravanelli de cand m-a ameninti cu o vizita la o terapie o sa ma gasesti transformata in Vasile, cu barba si toate cele trupesti crescute! Asa ca, iti doresc mult curaj...! O seara frumoasa

Iti marturisesc stimata doamna, ca am avut 4 tentative de a veni, in 4 zile diferite, la terapie. Am sunat, dar intentia mea a ramas fara raspuns (telefon inchis, ocupat sau suna in continuu). Nu am vrut sa par ...disperat, sunand ca inecatul :laugh2 .

E adevarat, marea problema este ca avem programul de lucru cam ”sincronizat” in cam acelasi interval. De aceea nu am reusit pana acum, dar PROMIT solemn ca vin cat de curand.

Legat de transformarile de care aminteai ...no way ...prefer sa ramai asa, fara barba si alte excreșcențe. Alea le am eu... :laugh2

SI nu in ultimul rand, curaj am ceva, nu cat Mihai Viteazul, dar cred ca pot face fata unei astfel de provocari.

O zi minunata si un weekend cat mai placut, cu spor in toate.

:kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...