Sari la conținut

CEA MAI BUNA IN MASAJ DIN CLUJ


Postări Recomandate

  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

BUNA SEARA

EU NU PREA INTRU SA COMENTEZ ,CI DOAR CITESC SI TRAG CONCLUZII!

 M-AM REINTORS DE 3O DE MINUTE DE LA O SEDINTA DE MASAJ !

O CUNOSC  MULTI CARE MERG SI TIN SA VA ANUNT CA ARE MULTE TEHNICI NOI , CARE M-AU LASAT CU GURA CASCATA !!

E IN MARASTI LANGA LIDL BLOC TURN!!

VA RECOMAND CU INCREDERE!! MASAJ CU GATUL FACE TOT DELICIUL!!

ZICI CA FACI SEX NU ALTA!! PE LANGA ASTA CHIAR AZI AM PRIMIT O FINALIZARE NOUA PE CARE NU AM MAI INTALNITO NICAIERI!!

EU ZIC CA E CEA MAI BUNA IN DOMENIU! AM FOST LA MULTE SALOANE PENTRU A IMI FACE O PARERE!!

DAR AICI NU AI NIMIC DE REPROSAT!! LOCATIE BUNA ! +10 PENTRU LOCATIE SI PRIMIRE! +10 PENTRU MASAJ!

NU VETI REGRETA! SA FUTETI SANATOSI !! 

100 LEI ORA 150 LA DUBLU! ARE O COLEGA SUPER ALINA!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Este topic pt ele anca carla si alina

 

 

cu scuzele de rigoare da nu e aceeasi anca :) si locatia despre care zic scrie clar bloc turn! cred ca bloc 4 etaje nu e turn! 

seara frumoasa! 

 

Nu-ti mai cere scuze. Scuzele nu ajuta la nimic cand cele afirmate anterior sunt dezinformare.

 

Cea despre care ai deschis topic nou, topic in care recenzezi cu <CAPS LOCK>, topic fara numar de telefon in titlu, recenzie cu 10 pe linie (parca ar fi Nadia la Montreal!), ei bine acest topic este ubicuu, avand in vedere ca personajul "descoperit" de tine este dezbatut pe vreo sapte pagini, incepand din aprilie 2012 (de patru ani jumate!), aici: http://nimfomane.com/forum/topic/6170-carlaancacamy-anca-delia-si-cristina-0742883832-0756383612/?hl=0756383612

 

P.S.: Pisicuts, consider ca acest topic se poate inchide.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...