Sari la conținut

Kelly, Mulatra, jumatate pakistaneza, 0735271102


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

MULATRA sunt jumate romanca, jumate africanca, tanara draguta, 23 de ani, 170 cm, 53kg, ofer masaj de toate tipurile la mine acasa sau la hotel. Rond Alba Iulia, - 0735271102

 

post-2-0-99214700-1473873378_thumb.jpg

 

post-2-0-53031400-1473873379_thumb.jpg

 

post-2-0-96082900-1473873379_thumb.jpg

 

In cautare de new entries am dat peste .... Kelly.

 

La telefon mi-a spus ca face numai oral si normal, 100 - jumate de ora sau 200 - ora.

 

Locatia - 8: Am ajuns in Piata Alba Iulia, scara langa Banc Post. Portar la intrare, care insa nu a intrebat nimic, poate doar un zambet in coltul gurii cand am coborat la final. Apartament cochet, curat, depunctare insa pentru ca nu exista papuci de baie, iar actiunea s-a petrecut pe o canapea extensibila (de o persoana), studenteste.

 

GFE - 8: Fata comunicativa, placuta, cu ceva greseli gramaticale :) ,  dar cu ceva retineri.

 

Actiunea: - M-a intampinat o fata draguta de 22 ani, cam 165cm, intr-un maieu sexy mulat si pantaloni scurti albi, normal si ei mulati. Sani maricei, fund bombat si picioare bine puse in evidenta de tocuri. Tata din Pakistan si mama din Romania. Primind un prosop curat si mare, am mers la dus. Kelly, care facuse inainte dus, m-a asteptat sa o dezbrac si sa incep sa ma infrupt din sanii ei  mari si rotunzi, semi-tari, fata fiind deja mamica. Nu accepta FK. Raspunde cu ceva timiditate si preia sarutarile, culminand cu oral, cerut de mine cu prezervativ. 

 

Oral 7 - Fara atentie la zonele adiacente, focus numai pe organ, a inceput un oral promitator, executat numai din miscarile capului, insa nu a rezistat mult si a continuat si cu mana.

 

Normal 6 - Cum spuneam, frumusica la fata, cu tate mari, cur bombat si un aer exotic, fata e buna de futut, dar nu prea are initiativa, insa este ascultatoare, sta cum o pui, in orice pozitie

 

Recomandarea mea finala este de nota 7 - o tipa frumusica, cu forme sexy (tate, cur, craci) si par lung - dupa care te intorci pe strada daca o vezi, un aer exotic - mulatru Pakistan/ India, nicidecum Africa.

  • Like 12
Link spre comentariu

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Salutare futacilor.

Azi am fost la pakistaneza,dupa o mare incurcatura..

Citind recenzia colegului,azi ii trimit un sms si o intreb daca ma poate primi in15-20 de minute.

Imi raspunde ca da,este libera si ma poate primi fara nici o problema.

Cand ajung in rondul de la pta alba iulia,o sun sa-mi spuna scara de bloc sa pot urca,la care ea pe un ton autoritar incepe cu intrebarile:

-De unde ai stiut tu unde stau? Cine esti ?I

i explic ca am citit recenzia si nu a mai avut rost sa o intreb,pentru ca stiam deja din relatarile din recenzie..

Ea: - Pai numai stau de ieri la pta alba iulia,m-am mutat in spate la pta romana..

PPff....deja ma lasase interzis. Pai de naibii nu ai zis mai fata ca te-ai mutat si m-ai lasat sa vin ca p...u aici? Ea:-pai daca nu am stiut cine esti !!!Zic ok,imi poti da noua adresa sa vin?Ea:- Ok,noteaza: Dionisie Lupu nr.53.Cand ajung in zona si parchez( aveti grija,mare rabdrae,traficul este fff prost pe acele stradute),imi spune sa o mai astept 20 de minute ca are client....ok zic,ce era sa fac?!Dupa cele 20 de minute o sun si in sfarsit pot urca,dupa toate cele intamplate.Cand ajung la etajul x,imi deschide usa si intru in cuibusorul de nebunii (o garsoniera saracacioasa,foarte murdar inauntru),facem cunostinta,isi cere scuze pentru neintelegere,iar eu ma dezmbrac si ma pregatesc de dus.Imi ofera un "prosopel"(era de bucatarie ) si merg la dus. Aici am vazut in cabina de dus 2 sapunuri lichide,folosesc unul pentru igenizare si ma reintorc in camera.Cearsaful fiind ponosit si murdar( am observat cateva pete maro pe cearsaf),imi asez frumos prosopelul si ma asez pe pat.Se inarmeaza cu un prezervativ si imi explica ca numai face neprotejat,deoarece a sunat-o un client dupa ce a plecat de la ea si i-a spus ca a zgaraiat-o pe picior si i-a dat SIDA !!!!WDF.....zic ok,monteaza prezervativul,nu-i problema...dupa un sex oral anemic (nu linge coaiele sub nici o forma), o las sa vina peste mine si incep sa pompez pana cand sunt aproape de final. Scot prezervativul,o fut putin intre sani si termin glorios.Am mers la dus pentru igenizarea de plecare,ma imbrac ii las 100ron si ma avertizeaa ca i-am lasat putin.Ii spun: pai am stat 1 singura finalizare,nu am depasit nici macar 25 de minute,cat trebuie sa iti dau?Ea:-150 este pretul meu pentru 1finalizare.Ok,ii mai dau 50ron si plec.P.S Fratilor,nu stiu daca am futut o pakistaneza sau o tiganca get beget,chiar nu am putut sa-mi dau seama din ce rasa face parte!NOTE:Locatie 5Aspect fizic: 7 ( sanii semi-lasati,dar mari,pe ambele picioare si fese am observat niste pete,ca inaltime este micuta de statura,cca1.60,solduri generoase,simpaticuta la fata,buze carnoase) Oral: 6 ( doar protejat,nu acorda atentie sub nici o forma zonelor adiacente)Normal: 6 (nu geme,isi da flecme in palma pentru lubrifiere,dar sta cum o pui)Gfe: 5 (are numai jargoane de ferentari )Pret pentru o singura tragere 150Lei si200 pentru 1ora.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...