Sari la conținut

Kelly, Mulatra, jumatate pakistaneza, 0735271102


Postări Recomandate

  • Oras:pa
  • Oras:pa

a sunat-o un client dupa ce a plecat de la ea si i-a spus ca a zgaraiat-o pe picior si i-a dat SIDA !!!!WDF......

E bine ca tipa stie sa isi aleaga clientela in plm

Am o slăbiciune pentru ciorexele astea deghizate in "pakistaneze, brazilience" etc numai bunaciuni, pe care le-as fute pana mi-ar muri pula. Dar care se duc pe pula imediat din cauza retardatiilor din tara asta pishata in cur. Noroc cu Iulia ca a mai ramas intacta

 

O întrebare pentru gipsoida deghizata in pakistaneza, ca poate isi face cont: cum plm observi o zgarietura pe picior DUPA ce te suna clientul??

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Eu nu inteleg pe ce baza si-a marit pretul.

-Oral doar protejat( dupa faza cu acel client care sustine ca i-a transmis sida,nici nu se pune prb altfel)

-Locatia este saracacioasa

-Implicare aproape deloc....chiar nu inteleg marirea de pret.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca trebuia sa facă niște analize după acel telefon.... Dacă nu e doar vrăjeală .... Sa facă oral pro ...

Nu prea mai merita vizita după Recenzia asta ... Sunt alte alternative si mai ieftine si cu o atitudine mai ok ca ea ... Pentru amatorii de fete "bronzate" ( natural sau nu )

Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Cred ca trebuia sa facă niște analize după acel telefon.... Dacă nu e doar vrăjeală .... Sa facă oral pro ...

Nu prea mai merita vizita după Recenzia asta ... Sunt alte alternative si mai ieftine si cu o atitudine mai ok ca ea ... Pentru amatorii de fete "bronzate" ( natural sau nu )

 

O recomand cu MARE CALDURA! pe Iulia ebony de la TOP!

E cam singura mulatra - din Bucuresti cel putin - cu bun simt, curata, inteligenta, trebuie sa te porti frumos cu ea in primul rand ca sa fii rasfatat de ea

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O recomand cu MARE CALDURA! pe Iulia ebony de la TOP!

E cam singura mulatra - din Bucuresti cel putin - cu bun simt, curata, inteligenta, trebuie sa te porti frumos cu ea in primul rand ca sa fii rasfatat de ea

Nu am apucat sa ajung la ea , dar e pe lista !! Mersi !! :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pestera
  • Oras:Pestera

Salutare futacilor.

Azi am fost la pakistaneza,dupa o mare incurcatura..

Citind recenzia colegului,azi ii trimit un sms si o intreb daca ma poate primi in15-20 de minute.

Imi raspunde ca da,este libera si ma poate primi fara nici o problema.

Cand ajung in rondul de la pta alba iulia,o sun sa-mi spuna scara de bloc sa pot urca,la care ea pe un ton autoritar incepe cu intrebarile:

-De unde ai stiut tu unde stau? Cine esti ?I

i explic ca am citit recenzia si nu a mai avut rost sa o intreb,pentru ca stiam deja din relatarile din recenzie..

Ea: - Pai numai stau de ieri la pta alba iulia,m-am mutat in spate la pta romana..

PPff....deja ma lasase interzis. Pai de naibii nu ai zis mai fata ca te-ai mutat si m-ai lasat sa vin ca p...u aici? Ea:-pai daca nu am stiut cine esti !!!Zic ok,imi poti da noua adresa sa vin?Ea:- Ok,noteaza: Dionisie Lupu nr.53.Cand ajung in zona si parchez( aveti grija,mare rabdrae,traficul este fff prost pe acele stradute),imi spune sa o mai astept 20 de minute ca are client....ok zic,ce era sa fac?!Dupa cele 20 de minute o sun si in sfarsit pot urca,dupa toate cele intamplate.Cand ajung la etajul x,imi deschide usa si intru in cuibusorul de nebunii (o garsoniera saracacioasa,foarte murdar inauntru),facem cunostinta,isi cere scuze pentru neintelegere,iar eu ma dezmbrac si ma pregatesc de dus.Imi ofera un "prosopel"(era de bucatarie ) si merg la dus. Aici am vazut in cabina de dus 2 sapunuri lichide,folosesc unul pentru igenizare si ma reintorc in camera.Cearsaful fiind ponosit si murdar( am observat cateva pete maro pe cearsaf),imi asez frumos prosopelul si ma asez pe pat.Se inarmeaza cu un prezervativ si imi explica ca numai face neprotejat,deoarece a sunat-o un client dupa ce a plecat de la ea si i-a spus ca a zgaraiat-o pe picior si i-a dat SIDA !!!!WDF.....zic ok,monteaza prezervativul,nu-i problema...dupa un sex oral anemic (nu linge coaiele sub nici o forma), o las sa vina peste mine si incep sa pompez pana cand sunt aproape de final. Scot prezervativul,o fut putin intre sani si termin glorios.Am mers la dus pentru igenizarea de plecare,ma imbrac ii las 100ron si ma avertizeaa ca i-am lasat putin.Ii spun: pai am stat 1 singura finalizare,nu am depasit nici macar 25 de minute,cat trebuie sa iti dau?Ea:-150 este pretul meu pentru 1finalizare.Ok,ii mai dau 50ron si plec.P.S Fratilor,nu stiu daca am futut o pakistaneza sau o tiganca get beget,chiar nu am putut sa-mi dau seama din ce rasa face parte!NOTE:Locatie 5Aspect fizic: 7 ( sanii semi-lasati,dar mari,pe ambele picioare si fese am observat niste pete,ca inaltime este micuta de statura,cca1.60,solduri generoase,simpaticuta la fata,buze carnoase) Oral: 6 ( doar protejat,nu acorda atentie sub nici o forma zonelor adiacente)Normal: 6 (nu geme,isi da flecme in palma pentru lubrifiere,dar sta cum o pui)Gfe: 5 (are numai jargoane de ferentari )Pret pentru o singura tragere 150Lei si200 pentru 1ora.

 

 

Am fost si eu ieri, imi pare rau ca nu am apucat sa postez, poate te scuteam de un drum.

Eu unul nu am ramas, am ajuns foarte greu la ea, pt ca nu stie sa explice, cand am dat sa urca m-am intalnit cu un pakistanez=tigan cu un puradel in brate, puradelul era de culoare alba, care mi-a deschis usa la intrarea in bloc, fetei nu ii merge interfonul. Mi s-a parut ciudat, zic ok hai sa urc, cand am ajuns mi-am dat seama ca de la ea a coborat clar, ma asteptam sa vad o mulatra frumoasa, dar am dat de o tigancusa, sincer cred 100% ca este tigancusa, fatza ei asta mi-a exprimat, cand am vazut si camera, am zis nope, nu e de stat aici, i-am spus ca nu raman si mai mai sa se certe cu mine, ca de ce nu raman...."da da ce nu ramai" si ii spun ca mi s-a parut altfel in poze...." aolo, da cum ti s-a parut "....mda....pare a fi o tigancusa de pe undeva de la tara, si pe picioare mi s-a parut ca avea un bronz murdar, gen de tara, nici de cum mulatra....

 

Deci, ea nu arata rau la corp, dar atitudinea, tiganul din scara, camera dezastruasa si aspectul de gipsy, m-au facut sa spun pas, daca voi vreti sa mergeti nu aveti decat, dar nu va recomand !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pestera
  • Oras:Pestera

Cred ca trebuia sa facă niște analize după acel telefon.... Dacă nu e doar vrăjeală .... Sa facă oral pro ...

Nu prea mai merita vizita după Recenzia asta ... Sunt alte alternative si mai ieftine si cu o atitudine mai ok ca ea ... Pentru amatorii de fete "bronzate" ( natural sau nu )

 

Ne poti recomanda ceva ? daca spui ca exista ? :D

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Multumesc ca ai citit atent si le-ai aratat si lor! Prefer sa intru in nimfomane, decat in polemici pe nimfomane!  :laugh2

Tinere, nu e cazul să te iriți, pentru că nu despre postarea ta ziceam, ci de anunțul ei, care se regăsește în acea postare! Chill!

Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

trebuie sa fii cu adeverat o idioata sa i spui la clienti ca ai sida sa il sugi protejat

 

si de ce i ai dat 50 ron in plus, trebuiaa sa pleci, de fapt trebuiaa sa pleci imediat cand te a spus de sida.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

trebuie sa fii cu adeverat o idioata sa i spui la clienti ca ai sida sa il sugi protejat

 

si de ce i ai dat 50 ron in plus, trebuiaa sa pleci, de fapt trebuiaa sa pleci imediat cand te a spus de sida.

I-am lasat 100 ptk nu depasisem 30min,dar a inceput sa faca urat,ca e putin...ca 150 e pretul ptr o finalizare si nu am vrut sa ma tiganesc.

 

Deja eram dezbracat cand mi-a spus de faza cu acel client care a zgaraiato si i-a dat sida.

Oricum totul a fost dezastru. Trebuia sa nu merg de prima oara cand m-a pus pe drum la fosta ei locatie.

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
100 Lei
Mulatra
Descriere anunţ
 
Mulatra, sunt jumate romanca, jumate africanca, tanara draguta, 23 de ani, 170 cm, 53kg, ofer masaj de toate tipurile la mine acasa sau la hotel. Unirii,
Si un nou numar printre multe altele gasite cautand dupa poze 
0765525895 
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...