Sari la conținut

New In Ploiesti - 0720332883


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

L-am gasit si m-am vazut cu ea deci presteaza. Nu vrea sa se stie ca face asta, nu stiu de cine se fereste, ma depaseste motivul pentru care si-a blocat toti cunoscutii. Si japita e probabil mata mai doza insuficienta de amor.

 

Domnisoara se fereste de cineva. Tu de cine te feresti? Deja incepe sa fie interesant cazul.

  :thinking

  • Like 5
Link spre comentariu

Ori este prost,ori doar ne iei la misto! Pai tu ai spus ca are anunt pe publi...daca e asa ce te retine sa spui care este acel anunt! Mai departe e problema ei daca raspunde sau nu! Pana la proba contrarie imi rezerv dreptul sa cred ca bati campii si ca joci la cacealma....alternativa fiind ca esti un mizer! Tu alegi....

Link spre comentariu

Ma faci sa imi schimb parerea despre tine... am scris ca si-a blocat agenda cu toti cunoscutii, ce intelegi din asta? Sau crezi ca banii lor nu erau la fel de buni ca banii unor necunoscuti? In fine, pe bune ca nu mai scriu never ever nimic aici. Am vrut sa-l ajut un pic pe flavius ala ca stiu ca ii placea de ea si uite ce a iesit, stau sa ma injur cu lumea aiurea... chiar nu e normal.

  • Like 1
Link spre comentariu

Ma faci sa imi schimb parerea despre tine... am scris ca si-a blocat agenda cu toti cunoscutii, ce intelegi din asta? Sau crezi ca banii lor nu erau la fel de buni ca banii unor necunoscuti? In fine, pe bune ca nu mai scriu never ever nimic aici. Am vrut sa-l ajut un pic pe flavius ala ca stiu ca ii placea de ea si uite ce a iesit, stau sa ma injur cu lumea aiurea... chiar nu e normal.

Eu nu vreau nici sa ma injur,nici sa ma cert cu nimeni,dar realist vorbind,in loc sa lamuresti lumea,mai rau ai bagat-o in ceata! Flavius este indragostit de toate 😠...pentru noi ceilalti era suficient sa pui anuntul,nu avea ea de unde sa stie ca tu l-ai pus! Si chiar daca afla,in momentul in care pui anunt pe publi iti asumi ca te poate vizita oricine,nu? Eu chiar as fi curios sa stiu povestea din spate dar din pacate nu ne putem scrie mesaje ca nu esti colorat...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

La cate resurse se utilizeaza pentru gasirea acestei fete si la cat mister este in jurul ei,ma astept sa scoata oua de aur pe cur,sau sa faca squirt cu sampanie cu fir de aur ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Nu-ti ajunge ca esti pervers. Vrei sa te si imbogatesti :) :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

... nu degeaba o avea cred cel mai mare...

Haidi domn' @demoane! Toati fetili NU recunoaste ca "marimea conteaza" :)

 

Altfel, la topic, este irelevant. La cat chat facem noi p'aci... :)

 

Ce voiam sa spun... nu e prea "cum se cade" sa pomenim / comparam cu o alta fata de pe aici. Ma rog, fata "confirmata" ca prestatie, atitudine si alea-alea, ce ne dorim toti... Ma refer la Deea.

 

Daca e sa comparam cu majoritatea "pietei/ofertei" locale (petarde, petardele, jepcare etc..), corect, ai dreptate, fata asta e chiar ok.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ma mir ca nu o cunosti alin. Eu zic ca a starnit ceva pasiuni pe aici pe la noi, nu degeaba o avea cred cel mai mare topic, prin comparatie de exemplu deea are 20 de pagini doar.

 

Nu are cel mai stufos topic. Ai uitat de Andra si Roxana cu "cs". Acolo se postau zilnic urari de bine, prajiturele si cafelute virtuale, idei filosofice de doi lei si alte cacaturi. 

Comparatia cu Deea e ca au plecat cam de la acelasi nivel, niste pustoaice **spam editat**e puse pe facut bani si speriate de p*&a. Acum sunt amandoua destul de ok ca servicii, cu precizarea ca Deea a ales sa investeasca mai mult in propria imagine, pe cand pustoaica asta arata tot ca acum 2-3 ani, cand am cunoscut-o, de unde si diferenta de pret intre ele. Ar mai fi de adaugat si o mare diferenta de temperament. Deea e tacuta, pe cand Andreea/Lory vorbeste incontinuu (in general tampenii, inventii, ma uitam la ea si ma abtineam cu greu sa nu rad ca animalul).  :laugh2

  • Like 7
Link spre comentariu

O stiu si inca foarte bine,ne vizitam frecvent si imi era simpatica...bine,nu facusem pasiune ca flavius ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

 

Nu am mai tinut legatura cu ea dupa ce a plecat in Scotia,dar nu m-ar deranja sa o revad,daca ea este in anuntul pus mai sus

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...