Sari la conținut

New In Ploiesti - 0720332883


Postări Recomandate

mai bine angajata... oricum e de rahat atitudinea ei... confirm anuntul pus mai sus ca ea este...ii stiu vocea! am cerut sa ne vedem ... ca nu stie ... nu are timp acum... sa revin maine. apoi hai vino... pe urma n-a mai raspuns la telefon...  chestia asta s-a intamplat aseara pe la 9 jumate 10 ;) 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

mai bine angajata... oricum e de rahat atitudinea ei... confirm anuntul pus mai sus ca ea este...ii stiu vocea! am cerut sa ne vedem ... ca nu stie ... nu are timp acum... sa revin maine. apoi hai vino... pe urma n-a mai raspuns la telefon... chestia asta s-a intamplat aseara pe la 9 jumate 10 ;)

Seriozitatea n-a fost una dintre calitățile ei inca de la început. :)

  • Like 7
Link spre comentariu

Si eu am incercat de vreo 2 ori si tot inchis era! Se pare cafatuca este acum ca abonamentele de telefonie in anii 2000...se fute doar martea,cu un prieten din Valcea si doar la finalizare! Eu ma dau batut si cred justificat ca ar trebui trecuta la inactive...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Apare ea, zic sa avem puțina rabdare.

prea ii dam valoare lu tranta asta ... de mentionat ca era pe la parchet ...sau ce e pe langa liceul caragiale ... nu stiu sigur , eream acolo ptr un accident si ea astepta sa intre la nu stiu ce procuror sau ceva sa dea declariatie cu avocata , se facea ca nu ma stie cand am strigat-o ... vana un anumit domn ...nu mai retin bine pe cine ... dar avocata ei spunea lasa ca avem grija si de domnul .... pnm nu am retinut numele .

URAT asa ...te rupe tot orasul ... faci nunta :))) si dupa te apuci sa "vinzi castraveti la gradinar " ???

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

prea ii dam valoare lu tranta asta ... de mentionat ca era pe la parchet ...sau ce e pe langa liceul caragiale ... nu stiu sigur , eream acolo ptr un accident si ea astepta sa intre la nu stiu ce procuror sau ceva sa dea declariatie cu avocata , se facea ca nu ma stie cand am strigat-o ... vana un anumit domn ...nu mai retin bine pe cine ... dar avocata ei spunea lasa ca avem grija si de domnul .... pnm nu am retinut numele .

URAT asa ...te rupe tot orasul ... faci nunta :))) si dupa te apuci sa "vinzi castraveti la gradinar " ???

=))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Este f. activa, am fost eu astazi la ea, undeva in centru, langa partidul PNL, 100 lei combinat,cu finalizarea pe sani(desi la tel.spune ca nu face decat in balonas),oral nep.la cererea mea.

Are acel anunt cu 481 la coada,nu recunoaste cum a prestat in trecut, nu vrea finalizarea orala,era foarte tacuta, ca la mormantare;mi-a spus ca nu-si mai aduce aminte ce a facut acum 2-3 ani, ca a terecut mult timp,iar daca indraznesc sa termini oral, voi avea parte de o supriza neplacuta.

Acum imi pare rau ca am ramas, aveam programare la studenta la orele 15.oo,dar am ramas pentru ca nu-mi venea sa cred ca este ea atunci cand mi-a deschis usa;nu mai are farmecul din trecut, este o tipa comuna.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Este f. activa, am fost eu astazi la ea, undeva in centru, langa partidul PNL, 100 lei combinat,cu finalizarea pe sani(desi la tel.spune ca nu face decat in balonas),oral nep.la cererea mea.

Are acel anunt cu 481 la coada,nu recunoaste cum a prestat in trecut, nu vrea finalizarea orala,era foarte tacuta, ca la mormantare;mi-a spus ca nu-si mai aduce aminte ce a facut acum 2-3 ani, ca a terecut mult timp,iar daca indraznesc sa termini oral, voi avea parte de o supriza neplacuta.

Acum imi pare rau ca am ramas, aveam programare la studenta la orele 15.oo,dar am ramas pentru ca nu-mi venea sa cred ca este ea atunci cand mi-a deschis usa;nu mai are farmecul din trecut, este o tipa comuna.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...