Sari la conținut

Stapana Fabiana, Beatrice, etc 0722840407 si 0761735436


Postări Recomandate

Am fost la ea zilele trecute, e cu adevarat bestiala tiganca !

Am luat o portie de bataie in plus fata de ce-mi doream dar mi-a placut, are cu adevarat o atitudine de stapana !

Aspect 7(e scunda) , curatenie 8 desi m-am spalat in lighean cu ea de fata m-am simtit bine, durata sedinta 45 minute(foarte intense si aproape ca nu tine cont se intelegerea de la inceput).

Pret 150 lei (acceptabil) .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mavros, poti sa ne spui in care dintre locatii ai avut sedinta cu ea!? Ritoride!? Dr Taberei!?

sau altfel spus a fost cineva la cea din drumu Taberei!? astfel incat sa putem compara conditiile!? poate acolo sunt mai bune decat pe Ritoride unde locatia nu primeste nota de trecere!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

a mai fost cineva recent la Stapana Fabiana?

as vrea sa merg....ceva detalii ?

despre locatie...despre cum presteaza .. ??

ce anume ofera?

Despre ce ofera, cum presteaza si locatie poti vedea recenziile din acest topic si iti faci o idee clara. Daca a mai fost cineva de curand la ea si ce numar de tel mai are, asta ma intereseaza si pe mine.

Link spre comentariu
  • Oras:European Union
  • Oras:European Union

Despre ce ofera, cum presteaza si locatie poti vedea recenziile din acest topic si iti faci o idee clara. Daca a mai fost cineva de curand la ea si ce numar de tel mai are, asta ma intereseaza si pe mine.

Are aceleasi numere de telefon,doar ca in ultimul timp nu a mai dat niciun anunt.Eu am sunat-o si am vb cu ea,dar nu am avut timp sa o vizitez.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fabiana are anunt nou pe A.T. cu poze facute in locatia din Drumul Taberei
STAPANA cu experienta vasta in domeniul B.D.S.M va asteapta cu fantezii dure de neuitat; tel. 0761.735.436 data 03 Feb 16:06

intr-un bloc situat in spatele Tip Top-ului piata Moghioros. Mobiler modest, baia cum se vede in poze. Am fost de doua ori aici insa prefer locatia jegoasa de la eroii revolutiei. De ce? Aici e pentru cei care vor soft. Peretii au urechi si ca sa nu auda vecinii te trateaza cu blandete. In schimb pe Ritoride e in mediu ei. Si numai ca ajungi acolo bifezi o borna din dominare, umilinta.

Ritualul e cam cel descris de mavros cu precizarea ca e un fericit daca l-a tinut mai mult de 30 de minute.
In rest nu pot sa spun nimic de rau ca se supara nebuna. :no2

Link spre comentariu
  • Oras:European Union
  • Oras:European Union

Fabiana are anunt nou pe A.T. cu poze facute in locatia din Drumul Taberei

STAPANA cu experienta vasta in domeniul B.D.S.M va asteapta cu fantezii dure de neuitat; tel. 0761.735.436 data 03 Feb 16:06

 

intr-un bloc situat in spatele Tip Top-ului piata Moghioros. Mobiler modest, baia cum se vede in poze. Am fost de doua ori aici insa prefer locatia jegoasa de la eroii revolutiei. De ce? Aici e pentru cei care vor soft. Peretii au urechi si ca sa nu auda vecinii te trateaza cu blandete. In schimb pe Ritoride e in mediu ei. Si numai ca ajungi acolo bifezi o borna din dominare, umilinta.

Ritualul e cam cel descris de mavros cu precizarea ca e un fericit daca l-a tinut mai mult de 30 de minute.

In rest nu pot sa spun nimic de rau ca se supara nebuna. :no2

In garsoniera de pe Ritoride si-a amenajat o camera de baie?Stiu ca nu avea asa ceva.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fabiana are anunt nou pe A.T. cu poze facute in locatia din Drumul Taberei

STAPANA cu experienta vasta in domeniul B.D.S.M va asteapta cu fantezii dure de neuitat; tel. 0761.735.436 data 03 Feb 16:06

 

intr-un bloc situat in spatele Tip Top-ului piata Moghioros. Mobiler modest, baia cum se vede in poze. Am fost de doua ori aici insa prefer locatia jegoasa de la eroii revolutiei. De ce? Aici e pentru cei care vor soft. Peretii au urechi si ca sa nu auda vecinii te trateaza cu blandete. In schimb pe Ritoride e in mediu ei. Si numai ca ajungi acolo bifezi o borna din dominare, umilinta.

Ritualul e cam cel descris de mavros cu precizarea ca e un fericit daca l-a tinut mai mult de 30 de minute.

In rest nu pot sa spun nimic de rau ca se supara nebuna. :no2

Ce ai postat tu nu prea seamana a recenzie. Poate ne dai amanunte si faci si o recenzie calumea.

 

Si am 2 nelamuriri. Prima e legata de treaba cu 30 de minute. Cum adica mavros este un fericit ca l-a tinut mai mult de 30 de minute? Te referi la cat rezisti pana termini sau la faptul ca platesti pentru mai mult timp dar ea nu te tine decat 30 de min?

 

A doua nelamurire este nu spui nimic de ea ca se supara. Pai daca ai ceva de zis de rau, de ce nu faci un bine si ii avertizezi si pe altii? Ca sa stim de ce sa ne ferim...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Domn maistru, ce am postat eu nu prea seamana a recenzie pentru ca nu e o recenzie. Au fost  intrebari a unor useri la care am raspuns.

 

Sa rezolvam cu nelamuririle. 1) Ma refer ca EA decide  cat rezisti pana termini  2) De exemplu e vulgara in timpul sedintei. Unii apreciaza asta. Eu nu.
Link spre comentariu
  • Oras:European Union
  • Oras:European Union

 

Domn maistru, ce am postat eu nu prea seamana a recenzie pentru ca nu e o recenzie. Au fost  intrebari a unor useri la care am raspuns.
 
Sa rezolvam cu nelamuririle. 1) Ma refer ca EA decide  cat rezisti pana termini  2) De exemplu e vulgara in timpul sedintei. Unii apreciaza asta. Eu nu.

 

 

Domn maistru, ce am postat eu nu prea seamana a recenzie pentru ca nu e o recenzie. Au fost  intrebari a unor useri la care am raspuns.
 
Sa rezolvam cu nelamuririle. 1) Ma refer ca EA decide  cat rezisti pana termini  2) De exemplu e vulgara in timpul sedintei. Unii apreciaza asta. Eu nu.

Ai fost recent pe Ritoride?Si-a amenajat intre timp o baie ,sau te invita sa te speli tot la lighean :)

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns si eu la Fabiana saptamana asta. Eram curios de mult timp si pana la urma am zis sa incerc.

 

La tel mi-a zis ca are 2 locatii si sa o sun cu 30 de min inainte de a veni sa-mi spuna unde o gasesc. Pe Ritoride am ajuns si eram pregatit de ce e mai rau dupa ce am citit aici despre locatie. Ca zona e ok si usor de ajuns. Spre surprinderea mea casa din afara arata ok, e renovata si nu arata ca si cum ar "sta sa cada". In curte erau insa niste oameni care spalau un covor chiar la intrare...dar nu m-a intrebat nimeni nimic si am fost poftit sa calc pe covorul intins pe jos si plin de spuma...

Am ajuns pe casa scarii aceea ingusta despre care s-a mai amintit aici si care avea o balustrada mai mult de forma pt ca atunci cand am pus mana pe ea a inceput sa se miste de am zis ca o sa cada. Am ajuns sus la mansarda si acolo pe astepta Fabiana.

Este micuta de inaltime dar pe tocuri are o inaltime decenta totusi. Nu e frumoasa dar nici urata, e simpatica si stie sa se faca placuta. Are pielea alba si este curata. Era imbracata sexy...tocuri, strampi, fustita.

 

Holul e dezastru zici ca e constructie sau renovare. Am vazut 2 camere la inceputul holului si mi-a spus ca mai are o colega. M-a intrebat daca vreau cu doua dar am refuzat-o insa acuma imi pare rau ca nu am cerut s-o vad macar pe colega ei ca nu m-ar fi costat nimic. Am intrat in camera ei, o camera micuta dar curata, Am intrebat de baie si mi-a spus ca are doar un wc mic de serviciu pe care nu l-am vazut, probabil pe hol. A vrut sa ma serveasca cu o cafea dar am refuzat-o si am stat putin de vorba despre sedinta. Povestete mult nu e genu care sa nu scoata un cuvant.

 

Apoi au inceput ostilitatiile pe care nu o sa le detaliez doar ca fata are experienta si se straduieste sa iti indeplineasca fetishurile si piticii din cap. Mie mi-a placut sedinta si a respectat ce vorbisem la inceput. Eu am optat pentru ceva destul de soft insa ea e dispusa sa mearga mult mai departe, asta aviz pentru amatorii de hard.

 

Locatie 5 - nu mi s-a parut chiar asa oribil cum a fost mentionat mai sus. Se poate trece peste balustrada care se misca si holul de la mansarda ca nu stai acolo. Minusul este intradevar lipsa unei bai sau a unei chivete macar unde sa te speli dupa anumite activitati. Mie mi-a turnat apa dintr-un bidon in lighean. Deh...nu pot zice totusi ca nu atingi o anumita borna in privinta umilintei cand faci asta.

Aspect 7 - e simpatica dar un minus pentru ca nu era proaspat epilata.

Dominare 9 - se vede ca are experienta si ca o face din placere.

Amenda 150 lei pentru o sedinta care dureaza mai putin de o ora. Nu stiu exact cat am stat dar nu s-a grabit sa ma dea afara deloc.

  • Like 4
Link spre comentariu

Am incercat sa o atrag pentru o sedinta la hotel dar a refuzat categoric spunand ca nu i se pare un obstacol faptul ca nu are baie.

Are fixurile ei si nu poate fi deturnta(ma oferisem sa dublez suma si sa-i platesc taxiul dus intors), dar mi-a zis ca o sa inchirieze o locatie decenta curand si o sa ma anunte.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...