Sari la conținut

Stapana Fabiana, Beatrice, etc 0722840407 si 0761735436


Postări Recomandate

  • Oras:...
  • Oras:...

Dacă te întreabă din 3 în 3 minute dacă îți place, nu e dominatoare. Pe o domina o doare fix în pizdă dacă îți place sau nu.

nu exista dominatoare , doar sictirite.

cine ingite toate basmele cu dominatoare se inseala amarnic

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Invata sa scrii inainte de a posta pe forum !

si tu esti  unul dintre frustratii aia care cand n-au opinii se agata de cate o greseala??

 

P.S.  baga-mi-as pula`n castronu tau de mancator de cacat ca asta cauti  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

raspuns pt mavros: nu, nu este ea in poza. Cat despre cei care sunt curiosi si nu nindraznesc nici macar sa se uite la o domina va spun ca da are o alta locatie  in afara de cea de pe |Ritoride in Drumul Taberei pe la Tip Top Moghioros, e o Garsoniera fff mica si comunista, curata cel putin cand am fost eu si surpriza mare da.... chiar ase dus acea garsoniera..... in rest despre fab iana e aceeasi domnita profesionista care se respecta prin serviciile care le ofera.... ma rog in functie si de dispozitia ei in functie si de persoana cu care se intalneste...... ma rog eu o inteleg e...om

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

clipul este filmat in locatia de pe ritoride dar in el nu apare Fabiana, cel putin nu acea fabiana pe care personal am vizitat-o de 3 ori si am recenzat-o pe la inceputul topicului, ci o alta fata prietena cu ea de la care a invatat sa practice dominarea (probabil ca tot Fabiana isi spunea), si care in prezent presteaza prin tari straine, parca Germania. aceste lucruri le stiu chiar de la Fabiana, cea care apare in pozele din pos 97 parca postat de sclavescu

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu nu stiu la ce cioara ati fost voi dar aceasta CIOARA din fotografiile postate e aceasi cu cea din clipul video si SIGUR  locatia e de pe RITORIDE !   FAPT= fotografiile si clipul video sunt REALE in consecinta daca aveti fatografii ori clipuri video cu cealalalta cioara ce presteaza in aceasi locatie astept sa le postati !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Luiza,blonda focoasa,170/50kg/22ani,sani micuti si fund bombat ofer oral in functie de igiena,normal protejat-100nr/150ora(dupa ora 23-200lei ora),dominare,uro,******-300lei ora,masaj de relaxare,dus asistat si alte fantezii la hotel sau la domiciliul meu dupa ora 22,nu rasp la nr pv sau sms.Tel:0765952828.

buna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

super tipa....sincer nu o sa ma feresc...am lins tot...am inghitit tot...si la s_ato..face exact cat trebuie...si apoi tot fortat, mestecat, inghitit..merita toti bani..am sa mai trec pentru ca doar la ea am gustat acel lucru ....si e deosebit

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...