Sari la conținut

Masaj de relaxare si erotic 🌞0733904671🐈🌞


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,6k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In timpul masajului am voie sa pun mana pe tine sau mainile acasa ?

 

Nu te lasa sa iti bagi degetele la ea in pizda da cred ca poti sa o futi intre :tittyfuck  ca e dotata   :boobies 

cica nici din astea :felatie    nu face 

 

Nu e asa faaaa ?

 

:jackass

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Acest topic este cu si despre masaj.

 

Aveti destule oferte unde va puteti desfata cum doriti voi, de la vârât degete, limbi si pute pana la a fi wc urile fetelor ;)

Iar pt cei cu frustrari de orice tip, dar mai ales de viata sxuala precara, exista psihologi si psihiatri.

Asadar, la mine nu exista nici o varianta de sex si va rog sa respectati acest lucru!

PS. Cei interesati de serviciile mele nu sunt obligati sa va citeasca neajunsurile personale... ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

Acest topic este cu si despre masaj.

 

Aveti destule oferte unde va puteti desfata cum doriti voi, de la vârât degete, limbi si pute pana la a fi wc urile fetelor ;)

Iar pt cei cu frustrari de orice tip, dar mai ales de viata sxuala precara, exista psihologi si psihiatri.

Asadar, la mine nu exista nici o varianta de sex si va rog sa respectati acest lucru!

PS. Cei interesati de serviciile mele nu sunt obligati sa va citeasca neajunsurile personale... ;)

 

De apreciat eleganța raspunsurilor tale!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator machedonul08
Reputație: 0

Mai "Nimenieu",

 

asculta bine aici si lasa-ne cu vrajelile tale ca nu tin, la asa baieti destepti ca noi:

 

1) Cand te dai mare pe aici ca faci numai masaj, fara sex, e ca si cum te-ai flendura goala prin fata noastra, si nu ti-am trage-o imediat... Auzi, nu suporta sa fie atinsa in zona intima?! Pai atunci unde sa te ating? Peste urechi, cum ai merita?

2) Te-a deranjat cand cineva ti-a dat numarul , la mishto, cum meriti nu??? Nu vreau sa te jignesc inutil aici, asa ca mai lasa-ne cu vorbaria inutila!!!

Eu ii consider prosti pe toti "musteriii" tai care vin sa se pisiceasca la tine in casa si auzi iti mai si platesc 300 lei pe ora? Ne lasi? Pentru ce sa iti dea atat, daca nu se usureaza la tine?

 

Hai sictir, "Nimeni eu"!!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Daca ar fi fost gratis masajul meu, sau macar 50-100 de lei, mamaaa ce te ai mai fi "pusicit" si tu. :))

Serviciile mele nu sunt pt toata lumea...

Multam la fel, Makidonu. :) esti chiar amuzant.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E un dobitoc mare , n ai cu cine

 

Isi varsa frustarile pe toate topicele ca nu isi permite mai mult de 100 lei sa dea la o femeie. Si in mare face laba la pozele de pe forum . 100 lei mai da la femei cand merge la bunica -sa de sarbatori si il omeneste cu niste bani

Link spre comentariu
Vizitator machedonul08
Reputație: 0

Te distrezi?! Stai sa vezi cum te vei distra cand o sa imi vars naduful pe tine!

Cat despre Geon90, nu obisnuiesc sa bag in seama maimutele, primitivii si cocalarii de Bucuresti!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Acest topic este cu si despre masaj.

 

Aveti destule oferte unde va puteti desfata cum doriti voi, de la vârât degete, limbi si pute pana la a fi wc urile fetelor ;)

Iar pt cei cu frustrari de orice tip, dar mai ales de viata sxuala precara, exista psihologi si psihiatri.

Asadar, la mine nu exista nici o varianta de sex si va rog sa respectati acest lucru!

PS. Cei interesati de serviciile mele nu sunt obligati sa va citeasca neajunsurile personale... ;)

 

Hai fugi de aici Cici :) cum prestai acum ceva vreme ? nu cumva bagai pula intre barbie si clavicula si frecai si frecai pana exploda gigelu care te explora in zona respectiva ? zi zau ca nu e asa ?

Vis a vis de restul elucubratiilor insirate de tine mai sus ce sa zic atat poti atat faci, desi un pic mai elevat, tot limbaj si atitudine de curva afisezi. Ce sa ii faci nu ai ce sa ii faci         natura :)

 

Ca tot ai pomenit de cei interesati de serviciile tale tin sa mentionez ca in trecut si eu m-am numarat printre musterii tai :) si chiar de doua ori. As fi nedrept daca ti-as contesta calitatile de maseoza dar ai o atitudine de cacat si subtil ti-am si zis-o, in ambele ocazii, insa curca daca nu are minte si vrea sa para ceea ce nu este    nu pricepe :)   ps: probabil ca am sa te mai vizitez, cine stie, cum am zis la masaj te pricepi asa ca rezuma-te doar la asta si fii un pic mai putin plina de tine. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Se pare ca atitudinea mea de curva si a pus amprenta grav asupra psihicului tau sensibil iar sechelele se reactiveaza in fiecare toamna...

"Âmi cer scuze la tine" dar tine ti banii si sfaturile pt femeile din viata ta!

Eu nu am nevoie de indrumator ;)

Mie imi place de mine asa cu atitudine de curva, iar masajul erotic, pt mine reprezinta ceea ce poate oferi cel mai bun, mai profund si senzual o curva unui barbat! .

Te rog, treci mai departe... nu s curva care sa iti accepte sfaturile si da, stiu ca ai fost, de, aceea si cele scrise de mine.

:*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Se pare ca atitudinea mea de curva si a pus amprenta grav asupra psihicului tau sensibil iar sechelele se reactiveaza in fiecare toamna...

"Âmi cer scuze la tine" dar tine ti banii si sfaturile pt femeile din viata ta!

Eu nu am nevoie de indrumator ;)

Mie imi place de mine asa cu atitudine de curva, iar masajul erotic, pt mine reprezinta ceea ce poate oferi cel mai bun, mai profund si senzual o curva unui barbat! .

Te rog, treci mai departe... nu s curva care sa iti accepte sfaturile si da, stiu ca ai fost, de, aceea si cele scrise de mine.

:*

 

Schematizez:

1. Se pare ca atitudinea mea de curva si a pus amprenta grav asupra psihicului tau

 Atitudinea ta de curva nu si-a pus amprenta pe psihicul meu, dar daca nu te-ai prins pana acum te luminez intr-o clipita... imi place sa mai dau din cand in cand cu pula in tine  :FIREdevil si sa iti daram moralul ca stiu ca te macina, sunt un pic sadic  :sado in ceea ce te priveste dar o meriti :)).

Ma bucura totusi faptul ca ai recunoscut in scris ca esti curva. 

Vezi ca se poate ;) Ce era asa greu sa recunosti da ba sunt o coarda plm :).

 

2. "Âmi cer scuze la tine"  

:350x   Asta nu am inteles-o probabil ca ai incercat sa subliniezi (subtil asa cum numai tu stii :P ) ca sunt agramat  ? Chiar nu sunt dar in fine treaca de la mine, a fost funny si mi-ai smuls un zambet (smuls a nu se confunda cu muls  da ?  ca la muls esti priceputa ).

 

 

3. Eu nu am nevoie de indrumator

Nu m-am auto-propus sa iti fiu indrumator  :pimp sau :fish12, am un trai indestulat si din ce am eu mai dau de mancare si la ca de-alde tine.

Plus ca banii facuti de tine au un iz de pula  

 

Succes la   :atm       

Ne mai auzim in cateva luni cand or sa ti se cicatrizeze ranile sufletesti pe care ti le-am provocat azi.

Pana atunci sa te    :fuck  

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Esti trist de amuzant, fix ca celalalt care plange de mila celor care isi permit sa dea 300 de lei pt 1h de masaj sau 450 de lei pt 2h.

Cat despre izul de puta... sa stii ca si tu te prostituezi pt bani, numai interventiile tale de pe topicul meu scot la iveala frustrari adanci...

Stiu ca te roade tare ca o curva ca mine te a adus in stadiul te a te injosi public aici unde iti etalezi obsesia si frustrarea, dar si mai dureros este faptul ca desi ai posibilitati financiare, curva nu ti a oferit decat masaj si, asta macina grav un sensibil care se considera un barbat fatal.

Timpul petrecut pe topicul meu si km de raspunsuri spun multe despre suferinta ta crunta... daca nu ma crezi, ia si citeste ti toate comentariile de pe topicul meu. Absolut toate iti dezvaluie durerea. Ti am tot spus sa mergi la un medic.

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Esti trist de amuzant, fix ca celalalt care plange de mila celor care isi permit sa dea 300 de lei pt 1h de masaj sau 450 de lei pt 2h.

Cat despre izul de puta... sa stii ca si tu te prostituezi pt bani, numai interventiile tale de pe topicul meu scot la iveala frustrari adanci...

Stiu ca te roade tare ca o curva ca mine te a adus in stadiul te a te injosi public aici unde iti etalezi obsesia si frustrarea, dar si mai dureros este faptul ca desi ai posibilitati financiare, curva nu ti a oferit decat masaj si, asta macina grav un sensibil care se considera un barbat fatal.

Timpul petrecut pe topicul meu si km de raspunsuri spun multe despre suferinta ta crunta... daca nu ma crezi, ia si citeste ti toate comentariile de pe topicul meu. Absolut toate iti dezvaluie durerea. Ti am tot spus sa mergi la un medic.

:)

 

 

:)))))))))))) psihanalista pulii 

 

Din raspunsurile tale trag o serie de concluzii din care cele mai importante sunt:

Obstinenta cu care ma indemni sa merg la medic este cauzata de ceva de genul iti zic tie sa faci ce fac eu de obicei.

Schimba placa e deja fumata,  vino si tu cu ceva invective noi ce plm asa de lipsita de imaginatie esti ? 

Explicatia este simpla iti acord atentie azi pentru  ca nu am nimic mai bun de facut momentan.

In schimb pe tine soricelule te macina ca altfel nu ai fi atat de prompta in a raspunde la postarile mele :))

 

Nu prea ai nici tu programul incarcat ca de era asa nu erai cu tastatura in bot pe baricade aparandu-te cu inversunare.

Tristo iti propun un deal ca na sufletul meu mare vrea sa faca o fapta buna.

Nu ai vrea sa iti reiei studiile ?  la psihologie ? pe cheltuiala mea .

Stiu e cam mult 4 ani de studiat in facultate si alti 2 de Master dar dupa aia esti psiholoaga si poti sa latri in cunostinta de cauza ce vrei tu referitor la starea de sanatate mintala , chiar si a mea :) 

 

Fug sa beau o cafea la Filicori ala de pe Lapusneanu.

Daca vrei sa imi mai zici ceva tu sau ALTCINEVA ne vedem acolo ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In pu)a lu’ san-petru! Intrii sa vezi ce este nou si dai de un cacat obosit care nu are ce face decat sa scrie romane aici. Du-te ba nene tare si lasa-ne! Cine stie ceva mai mult decat este scris in aceat forum, bravo lui sa tina pt el! Nu vorbesc despre nerespectarea programarilor sau probleme intampinate in timpul prestarii serviciilor). Restu’ sa arate putina decenta, nu ptr d’na in cauza ci ptr noi ... userii forumului.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Neata!!!

 

Sa lamuresc putin lucrurile pt ca se pare, in atatia ani si dupa zeci de pagini cu discutii diverse care n au de a face cu serviciile mele, o parte din cei care m au vizitat si unii care citesc dar nu pricep o iota... nu au inteles despre ce este vb pe acest topic.

 

Asadar, eu fac masaj de relaxare si erotic. Nu LABA! Detest momentul in care descopar un vizitator care vine labuit ca sa imi demonstreze mie cat de barbat este el iar masajul meu nu este de ajuns ca sa ajungem la finalizare si trebuie sa folosesc mana.

 

Este clar ca nu veti gasi o bucatareasa asa cum ar vrea unii... nici nu voi mirosi a salam sau ceapa prajita ori a ciorba.

 

Ador sa fac masaj, chiar ambele tipuri de masaj chiar daca este destul de solicitant la toate nivelurile, nu descriu pt ca nu are rost.

Insa, se intampla ca in timpul sedintei de masaj sa se declanseze atitudinea de CURVA cum zice un duomn mai sus si, va voi enumera motivele.

1 cand incepi sa tragi de mine pt ca iti este greu sa accepti ca poti finaliza fara contact sexual.

2 cand incepi sa licitezi din acelasi motiv ca la pctul1: "hai ca ti mai dau 50 de lei, hai ca iti mai dau 100 de lei, hai ca iti dau dublu sau 500 de euro".

Daca voiam banuti in plus, specificam clar ca pt o suma in plus, voi accepta x tip de sex.

 

3 cand iti decalotez (belesc in termeni populari) stromeleagul sa l masez asa cum se cuvine si ma inec de putoare chiar daca tu ai facut dus... da, unii nu cunosc nici regulile simple de igiena, n am avut parte decat de doua astfel de specimene in cei peste 13 ani de activitate.

 

4 cand incerci sa mi demonstrezi cat de dãstept esti tu si cum ai reusit in viata ca sa ai bani sa mergi la una sa te maseze si iti etalezi ostentativ cheile dã la bolid crezand ca m ai dat pe spate si astepti ca eu sa ma ofer cu totul tie...

 

Trebuie sa intelegeti ft clar pt ca este destul de simplu!

 

Nimenieu, adica fix eu, sunt aici ca maseuza si nimic mai mult!

Nu caut amant sau sot, nu ma intereseaza numele voastre, masinile, locurile voastre de munca sau averea voastra!

Pe mine ma intereseaza sa stiti exact ce presupun serviciile mele si ca sunteti constienti ca nu exista niciun act sexual!

Igiena si respectul reciproc...

Cam atat... daca va regasiti sau va deranjeaza aspectele enumerate, va rog sa evitati acest topic, dar mai ales pe mine!

Ziulica frumoasa :*

post-215406-0-60584000-1599715187_thumb.jpg

post-215406-0-65988500-1599715196_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Informatii utile :)

 

 

Masaj relaxare-erotic 300 lei 1h

 

Masaj 2h 450 de lei oferta valabiala doar pt cei care au mai fost.

 

 

Nu ofer nici un fel de contact sexual!

Nu negociez preturi si nici servicii!

 

Programarile se fac cu 25-30 de minute inainte.

Nu fac programari prin sms celor pe care nu ii cunosc.

 

Programul de luni pana vineri este de la 9:00 pana la 16:00

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

Neata!!!

 

Sa lamuresc putin lucrurile pt ca se pare, in atatia ani si dupa zeci de pagini cu discutii diverse care n au de a face cu serviciile mele, o parte din cei care m au vizitat si unii care citesc dar nu pricep o iota... nu au inteles despre ce este vb pe acest topic.

 

Asadar, eu fac masaj de relaxare si erotic. Nu LABA! Detest momentul in care descopar un vizitator care vine labuit ca sa imi demonstreze mie cat de barbat este el iar masajul meu nu este de ajuns ca sa ajungem la finalizare si trebuie sa folosesc mana.

 

Este clar ca nu veti gasi o bucatareasa asa cum ar vrea unii... nici nu voi mirosi a salam sau ceapa prajita ori a ciorba.

 

Ador sa fac masaj, chiar ambele tipuri de masaj chiar daca este destul de solicitant la toate nivelurile, nu descriu pt ca nu are rost.

Insa, se intampla ca in timpul sedintei de masaj sa se declanseze atitudinea de CURVA cum zice un duomn mai sus si, va voi enumera motivele.

1 cand incepi sa tragi de mine pt ca iti este greu sa accepti ca poti finaliza fara contact sexual.

2 cand incepi sa licitezi din acelasi motiv ca la pctul1: "hai ca ti mai dau 50 de lei, hai ca iti mai dau 100 de lei, hai ca iti dau dublu sau 500 de euro".

Daca voiam banuti in plus, specificam clar ca pt o suma in plus, voi accepta x tip de sex.

 

3 cand iti decalotez (belesc in termeni populari) stromeleagul sa l masez asa cum se cuvine si ma inec de putoare chiar daca tu ai facut dus... da, unii nu cunosc nici regulile simple de igiena, n am avut parte decat de doua astfel de specimene in cei peste 13 ani de activitate.

 

4 cand incerci sa mi demonstrezi cat de dãstept esti tu si cum ai reusit in viata ca sa ai bani sa mergi la una sa te maseze si iti etalezi ostentativ cheile dã la bolid crezand ca m ai dat pe spate si astepti ca eu sa ma ofer cu totul tie...

 

Trebuie sa intelegeti ft clar pt ca este destul de simplu!

 

Nimenieu, adica fix eu, sunt aici ca maseuza si nimic mai mult!

Nu caut amant sau sot, nu ma intereseaza numele voastre, masinile, locurile voastre de munca sau averea voastra!

Pe mine ma intereseaza sa stiti exact ce presupun serviciile mele si ca sunteti constienti ca nu exista niciun act sexual!

Igiena si respectul reciproc...

Cam atat... daca va regasiti sau va deranjeaza aspectele enumerate, va rog sa evitati acest topic, dar mai ales pe mine!

Ziulica frumoasa :*

Felicitari! Atat pentru claritatea ta in ceea ce priveste serviciile, dar si pentru aspect😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...