Sari la conținut

Noua in alba-iulia! profesionista, fara graba!!! :*:*:* - 0730874204


alexanderklimk

Postări Recomandate

  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!

Fiind iarasi la Alba, am luat Publi24 la puricat, dar n-am fost foarte norocos, doar "profesionista" din titlu fiind disponibila. La telefon a fost foarte amabila, placuta, asa ca, tinand cont si de poze, m-am riscat. De ajuns nu e greu, dar as recomanda un taxi, cu masina e cam intortocheat, pe niste alei (str. Transilvaniei, parca). Garsoniera este dichisita, aranjata modern si dotata cu ce trebuie, inclusiv baia.

Despre fata...pozele sunt reale, din locul in care presteaza, dar o super-avantajeaza. Flori (asa s-a recomandat) este trecuta bine de tinerete, as zice mai degraba la apus de cariera, are peste 50. Daca la fatza e OK -se vede c-a fost frumoasa la viata ei - si arata binisor imbracata, cand s-a dezbracat, semnele varstei au devenit vizibile: pielea cam lasata, la fel si sanii (maricei de altfel), celulita peste tot, o cicatrice pe abdomen, zona inghinala ne-ademenitoare (o pzd care nu te indeamna la cunni, desi sunt amator). In schimb, are o atitudine foarte placuta, nu este grabita si vrea sa-ti faca pe plac. Am luat 1 nr, ON+NP, 100, nu mai tin minte cat e ora, cred ca 150, dar nu voiam decat o descarcare rapida. 

Ne-am igienizat putin, pe rand, apoi a inceput cu un oral bun, fara deep, dar cu atentie prin jur, vacuum puternic, lins, tot ce trebuie. Am pus un fes si am trecut la un misionar, destul de bunicel, pzd nu tocmai stramta, dar am dat ca surdu'n toba, mult si tare, pana cand a cam inceput sa dea semne de disconfort. De comun acord m-a descaciulat si a continuat cu oralul, pana cand am tras un CIM de zile mari. 

Notele ar fi:

Garsoniera: 9

Femeia: 5

Atitudine: 9

Igiena: 8 (cam nerasa)

Oral: 9 (pt. CIM)

Normal: 6

Per ansamblu, recomand amatorilor de mature coapte bine de tot, dar nu celor pretentiosi, care nu fac rabat la aspect.

 

PS Am mai gasit ceva topice, la Deva, dar spunea ca activeaza de multa vreme in Alba.

https://nimfomane.com/forum/topic/74356-laura-matura-noua-la-deva-finalizari-de-vis-0730874204/?hl=0730874204

Link spre comentariu

  • Oras:Bârlogul Lupului
  • Oras:Bârlogul Lupului

Am vizitat-o si eu acum aproximativ o luna. Subscriu ce zice colegul de breasla, e trecuta bine de 40 de ani,  de la bust in jos e deformata, ceea ce te atrage ramane doar oralul executat perfect si cu C.I.M.

 

Locatie : unde pe bulevardul Transilvania.

Oral Neprotejat 10  : O managaie, o suge intr-un mod placut si poti ejacula in gurita.

N.P 7  :  Femeia sta cum o pui, nu comenteaza, n-am simtit sa fie larga, insa e pasarica nu e tocmai rasă.       Am inceput cu ea deasupra, urmand sa o iau in umeri craci, pozitia mea preferata. Am ejaculat    inauntru dupa vreo 15 minute in care a dat semne vizibile de neplacere.

M-a sters frumos si m-a invitat la baie.

Atitudine 10             

  De revenit doar pt oral.

Halat : 100 ron

 

contact : 0730. 874. 204

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...