Sari la conținut

0757287745 Ioana


Vizitator apuci

Postări Recomandate


Vizitator apuci
Reputație: 0

Va salut.

 

In primul rand cer scuze ca o sa fiu foarte succint pentru lipsa de timp.

Saptamana trecuta am fost in trecere prin Satu Mare, am cumparat un ziar Informatia zilei, gasit anunt : ofer companie + numarul din titlu.

Am sunat primit informatii,stabilit intalnire. In 10 minute am fot in fata locatiei. Adresa: cartier Carpati, str: Ganea langa Unicarm, apartament et 2 cu 2 camere destul de curat.

Pretul e 100ron /fin OP+NP 150ron/fin ON+NP. Ioana dupa spusele ei are 25 ani (eu dau 27), 165cm, 56kg satena, sani mijlocii spre mici putin afectati deja de forta gravitatiei,fata comuna, fund frumos.

Ajuns in locatie am facut un dus rapid si ne-am apucat de treaba in camera mare pe canapea. In dormitor era pat matrimonial dar Ioana mi-a spus sa facem ce avem de facut pe canapea pentru ca patul scartie foarte tare si nu vrea sa aude vecinii.

Personal nu prea imi place sa mi se faca oral neprotejat dar totusi am ales varianta de 100 ron cu OP. (am mai avut planuri de a vizita si o alta fata in aceea zi si asa am facut economie) Oral executat destul de bine in ciuda faptului ca era protejat, dar fara atentie la zonele adiacente. La normal a venit ea deasupra, se misca destul de bine dar sincer nu cred ca ii face si placere. Schimbat pozitia pe la spate si finalizat peste cateva minute.

 

Note:

Locatie: 7,5 destul de curat, canapea cam incomod, fara gel dus numai sapun, prosop foarte mic.

Corp: 7 sani cam mici

Igiena: 9 o epilare mai proaspat nu strica

Oral: 7 destul de mare nota tinand in cont faptul ca era protejat

Normal: 7,5 misca destul de bine, un pic de teatru (macar) ca ii place era binevenit

Gfe: 3 nu saruta, nu incearca sati vinde imaginea ca ii place...

Raport pret/calitate: nu prea merita.

 

Concluzie finala: De recomandat nu o recomand, dar pentru un trofeu nou merita.

 

PS: era cam ciudat faptul cand am sunat la interfon mi-a spus ca acum coboara un vecin (auzea ea) si cand iese din bloc sa intru. Vecinul respectiv care a iesit sunt convins ca era sau prietenul,sotul sau pestele ei.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...