Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

Salut batrane george

Ceva noutati/prospaturi in peisaj?

Felicitari pt recenzii. Te urmaresc cu interes!

 

Se pare ca Eva, e noutatea de la Fantasy la care nu am ajuns inca.Favorita mea de la acest salon este Iulia pe care ti-o recomand.

Despre alte noutati nu e fair sa vorbim aici, dar vezi ca doar ce am scris o recenzie.Daca esti in Bucuresti mergi cu incredere stie si masaj.

  • Like 4
  • Minus 9
Link spre comentariu

 

    Multe fete bune la Fantasy... Incepând cu luna octombrie a apărut încă o fată pentru care am făcut o pasiune, 

 

 

             Ioana 

 

      * Pare la prima vedere o fată un pic timidă, dar nu e deloc aşa, ea este mereu stăpână pe situaţie şi ştie să provoace dependenţă  :) 

           * Şi lasă impresia că e cam inocentă -că aşa ne plac nouă fetele de obicei, dar poate fi şi vulgară -într-un stil incitant.  

           Atenţie la privirea ei, să nu ajungeţi să vă pierdeţi cumpătul !

           Are o atitudine de nota zece de când ajungi la ea până când pleci.

 

>Salon : sunt asigurate condiţii bune pentru şedinţa de masaj, iar ora de masaj erotic are 60 minute  :) -se ştie

>Aspect Ioana : corp frumos; ochii ei înnebunesc un om timid ca mine  :) 

>Masaj erotic :  la cote înalte

>GFE :  super premium  :)

 

            * De ce sunt aşa "periculoase" maseuzele bruneţele şi cu părul cârlionţat?  :P 

      

                                                                              attachicon.gify-energy-.jpg

 

 

:wavey

 

Bravo Rafa , maine ma duc sa ma incante si pe mine Ioana , postarea ta m-a convins!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o si pe noua Eva. Varianta scurta experienta buna, desi fata nu e neaparat pe gustul meu.

 

 

 

Eva: aici depinde de gusturi, nu arata sa zic rau. Dar are cateva kile in plus pentru mine. Nu are burta si kilele sunt in genere pe coapse si fund. Sunt convins ca unor barbati le place niste carne in plus pe buci si pulpe, mie personal nu, mai ales ca fiind mai scunda fata, mi se pare ca ii face picioarele sa arate scurte si groase. Sanii sunt plini, placuti la atingere, rezista destul de bine gravitatiei. Tatuajele pt mine personal sunt un minus. 7. Per total ok dar mie imi plac picioarele mai subtiri, gleznele mai fine, etc.

 

 

 

Masaj de relaxare bun, peste medie, apasat – intreaba cum vrei, mie imi place sa simt masajul – nu doar o frectie, tehnica ok. 8.5

 

 

 

Masaj erotic si el bun, isi foloseste corpul bine la body, sanii, fesele, permisivitate ridicata. 8.5

 

 

 

Per total nu a fost o experienta rea, desi nu stiu daca o sa revin la ea cat timp sunt iulia si ela pe la fantasy. Trebuie sa o incerc si pe Ioana.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...