Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 4 Voturi

Fantasy Masaj - 0731959382, Calea Floreasca 44

erotic erotic massage erotic masaj masaj erotic bucuresti masaj body massage senzual masaj de relaxare

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
344 raspunsuri in acest thread

#341 curios123

curios123

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Inscris la:
    21 June 2016
  • Reputatie: 1

Postat 11 October 2017 - 04:11 AM

Interesanta domnișoara 🤗
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#342 rafa121

rafa121

Platinum Member

• VIP Member
    • 1061 Postari:
    • Inscris la:
      18 June 2011
  • Reputatie: 611

Postat 12 October 2017 - 07:40 PM

Impresiile mele în urma unei vizite la FantasyMasaj pentru o oră de masaj erotic cu Roxy

>Salon : aceleaşi condiţii bune asigurate:

cearceaf şi papuci de unică folosinţă
            baie curată
            prosop mare şi curat

ora de masaj erotic a avut 60 minute  :) (am fost cu ochii pe ceas ca întotdeauna)

>Aspect Roxy : sâni frumoşi, fund mare, e o fată voluptoasă 

>Masaj de relaxare : Are experienţă, dar nu am avut răbdare prea mult

>Masaj erotic : A fost efectuat în conformitate cu  preferinţele mele, fără figuri, fără stângăcii, poate fii mai tandră sau mai dură, totul cu mare uşurinţă, nu a fost ezitantă, aici e punctul ei forte.   

>GFE : Aş zice că nu pare deloc a fi genul de fată prietenoasă, dar experienţa şi hotărârea ei :) şi-au spus cuvântul, şi mi-a plăcut şi la acest capitol.

Concluzia ar fi că Roxy e genul de fată care vrea să fie la comandă, să facă ea ce vrea cu tine :)  :boob  :boob 

:wavey

• 1

#343 >fisherman<

fisherman

Platinum Member

• >Serious Contributor<
    • 222 Postari:
    • Inscris la:
      14 June 2013
  • Reputatie: 856

Postat 13 October 2017 - 09:33 PM

Ultima escapada in Bucuresti alaturi de iubita mea ne-a oferit ocazia sa vizitam si noi salonul. Auzisem "de bine", iar comunicarea prin PM cu Ema, pt o programare, a fost o reala placere.

Asadar la data si ora stabilita ne-am prezentat la locatia de pe Floreasca. 

Am fost intampinati de Ema si ne-am convins ca nu doar in spatiul virtual e o persoana eleganta si de calitate. 

Am fost invitati in camera din imediata apropiere a "receptiei", urmand ca fetele recomandate pentru aceasta experienta sa-si faca imediat aparitia. 

In scurt timp le-am cunoscut pe Larisa si Delia, ambele fete ffind frumoase, dezinvolte, simpatice. Viitorul arata bine!

Am fost poftiti la dus primind prosoape curate si papuci de unica folosinta.

Intorsi in camera am fost preluati, iubita mea de catre Larisa, eu urmand sa ma bucur de calitatile Deliei.

A fost o experienta in premiera, fiind prima data cand mergeam la masaj in formula de cuplu. Pentru inceput intinsi pe burta unul langa celalalt in patul la limita de incapator (deh ...sunt eu mai mare) am simtit primele atingeri ale masajului de relaxare care ne-a rasfatat incepand cu talpile, urmand un traseu ascendent pana la ceafa.

Fetele s-au sincronizat, atmosfera fiind foarte destinsa si placuta.

Trecerea la masajul erotic au facut-o treptat, profi si foarte placut. 

Ambele fete stiu ce si cum sa faca, sunt permisive in limitele unei sedinte de masaj, Delia mai nebunatica, Larisa fiind mai provocatoare ... si foarte indemanatica (asa am aflat). :)

Daca e nevoie si de catalogul de note:

Salon - 9,5 (lipsa celor 0,5 puncte se datoreaza gresiei extrem de alunecoase din baie), de apreciat: locatia, eleganta, discretia.

Ema - de 10 ... chiar daca am cunoscut-o doar in ipostaze decente :)

Larisa - aspect 10, atitudine 9,5 (ca ne-am fi dorit sa fie putin mai permisiva)

Delia - aspect 9, atitudine 10

Masaj de relaxare: - nu e neaparat punctul forte 8,5 pt ambele

Masaj erotic: 9

Daca ar fi de facut o singura observatie critica ... ceasul fetelor grabeste putin. ;)

Per total o experienta placuta ce ne va face sa revenim. 

• 0

#344 kristi22222

kristi22222

VIP Member

• VIP Member
    • 1090 Postari:
    • Inscris la:
      06 February 2015
  • Reputatie: 392

Postat 14 October 2017 - 05:23 PM

Impresiile mele în urma unei vizite la FantasyMasaj pentru o oră de masaj erotic cu Roxy

>Salon : aceleaşi condiţii bune asigurate:

cearceaf şi papuci de unică folosinţă
            baie curată
            prosop mare şi curat

ora de masaj erotic a avut 60 minute  :) (am fost cu ochii pe ceas ca întotdeauna)

>Aspect Roxy : sâni frumoşi, fund mare, e o fată voluptoasă 

>Masaj de relaxare : Are experienţă, dar nu am avut răbdare prea mult

>Masaj erotic : A fost efectuat în conformitate cu  preferinţele mele, fără figuri, fără stângăcii, poate fii mai tandră sau mai dură, totul cu mare uşurinţă, nu a fost ezitantă, aici e punctul ei forte.   

>GFE : Aş zice că nu pare deloc a fi genul de fată prietenoasă, dar experienţa şi hotărârea ei :) şi-au spus cuvântul, şi mi-a plăcut şi la acest capitol.

Concluzia ar fi că Roxy e genul de fată care vrea să fie la comandă, să facă ea ce vrea cu tine :)  :boob  :boob 

:wavey

incearca tie and tease  CU EA..... E ROLUL CARE I SE POTRIVESTE CEL MAI BINE

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#345 >ultravox<

ultravox

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 343 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2017
  • Reputatie: 170

Postat 15 October 2017 - 10:15 AM

Mda, duminica e inchis. Repausul saptamanal. Asa zice Codul muncii. Bine fetele.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: erotic, erotic massage, erotic masaj, masaj erotic bucuresti, masaj, body massage, senzual, masaj de relaxare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi