Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare ,

 

Am fost pe la Eva si a fost o experienta minunata , o fata deosebita , o companie foarte placuta , o  adevarata incantare . Fiind un fan al foot fetish-ului pot sa spun ca are o pedichiura si forme perfecte , si se pricepe foarte bine si la footjob. Dar hai sa trecem la note : 

 

Aspect - 9.5(mie imi plac fetele cu forme si eu sunt un "motanel" plinut :cat )

 

Relaxare - 9  

 

Erotic - 10+

 

Gfe - 10 - smart girl , educata , isteata , spirituala , senzuala

 

Astfel , topul se schimba : 1.Eva 2.Larisa 3.Roxy :clap2  :hooray :flowers2 (parere personala desigur)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eva are tatuaje sau nu ?

In pozele de pe forum are tatuaje iar in cele aparute recent pe site nu are.

http://nimfomane.com/forum/topic/75849-fantasy-masaj-0731959382-calea-floreasca-44/page-18

http://www.fantasymasaj.ro/

 

Buna,

 

Eva are tatuaje pe corp, asa cum se poate vedea in pozele de pe forum. In pozele de pe site, tatuajele au fost inlaturate cu scopul de a pastra identitatea Evei anonima.

Multumim pentru intelegere.

Link spre comentariu

 

Desi am contul destul de vechi pe acest site, nu am apucat sa beneficiez de serviciile din domeniu. Totusi zilele astea m-am gandit ca mi-ar face placere sa ma relaxez in compania unei maseuze si sa ma bucur de ce are ea de oferit.
La o scurta scanare a variantelor oferite de forum, cantarind plusurile si minusurile fiecarei locatii, m-am hotarat sa ajung la Fantasy Massage, care imi este accesibil ca amplasare si din recenziile celorlalti clienti pare destul de in regula.
Imi fac o ordine a preferintelor, sun, dar asa cum era de asteptat, fetele cu recenzii cele mai multe/bune se dovedesc a fi si cele mai ocupate sau indisponibile din alte motive: Iulia, Ioana, Ela.
Disponibile fiind doar Larisa sau Roxy, aleg la telefon Larisa si stabilesc programarea in jumatate de ora.
 
Ajung cu 5 minute mai devreme, ma intampina Ema (cu care vorbisem la telefon) si ma ghideaza catre camera pregatita pentru actiune :))
In 3 minute intra Larisa, care ma surprinde de la inceput intr-un mod placut: mi se pare mai slabuta decat in poze sau față de cum ma asteptam (cineva nu ii daduse nota maxima spunand ca ii plac fetele slim). Ma intreaba si ea daca vreau suc, ceva, (ma intrebase acelasi lucru si Ema). Cer doar un pahar de apa, sunt servit cu o sticla de 0,5l, ok, elegant.
Dupa ce facem cunostinta, zic sa nu mai pierd vremea, pun banii pe noptiera (180 ron conform site) si intru la dus. Primesc prosop, papuci de unica folosinta. Camera cu baie proprie arata foarte bine, nimic dubios ci dimpotriva. Totul pare renovat recent si e echipat cu de toate: geluri de dus, sampon, etc.
Revin in camera, ma asez pe burta si Larisa se dezbracă de costumația sumară și mă preia :)))
 
Actiunea propriu-zisa a început cu masajul de relaxare, in timp ce am schimbat cateva vorbe cu Larisa. Din cate am vazut, tipa deși își joacă aici rolul de maseuză, este destul de smart și ai ce discuta cu ea dacă vrei. Am povestit putin de pasiunea ei astrologie și despre fotografie, care întâmplător e si hobby-ul meu și am aflat că ea este autoarea pozelor de pe site, care sunt realizate destul de bine aș putea zice :)
Eu deja eram nerăbdător să mă întorc, dar am făcut bine că am lăsat-o să treacă la partea de body massage, pe care a făcut-o incitant și cu pasiune :))
Tipa e lipicioasă, are ceva experiență în domeniu, mi-a spus că a mai lucrat la alt salon de masaj înainte de Fantasy. Cred că se pliază pe client și dacă esti curat si te porti frumos cu ea, ai numai de castigat :)
Masajul erotic a fost o experienta marfa comparabila aproape cu sexul. Am schimbat pozitii diverse: 69, cow-girl, misionar in care am simulat actul in sine, iar Larisa isi folosea corpul, sanii, mainile, fiind activa si cu initiativa, ceea ce am apreciat.
Am avertizat-o ca s-ar putea sa termin mai greu, din ceea ce ma cunosc, iar Larisa nu s-a grabit deloc, ci dimpotriva, am folosit timpul de o ora din plin, finalizand glorios la final pe sani, burta, etc :))
Dupa aceea, la propunerea ei, ne-am tinut cateva momente in brate, moment intrerupt din pacate de telefonul meu care incepuse sa sune intens.
 
Dupa dusul de la final a fost simpatica tare intrebandu-ma daca stiu un descant ceva de deochi, ca simte ca am deocheat-o :)))
 
Mie mi-a placut foarte mult experienta cu Larisa si consider ca e de revenit.
 
Sumarizarea aspectelor esentiale:
  • Salon: nota 10, am detaliat mai sus
  • Aspect Larisa: 9,5, corp bine tonifiat, bronzat, sani medii/putin lasati, cur si "piersicuta" de nota 10 :))
  • Masaj de relaxare: 9, dar nu pentru asta am venit
  • Masaj Erotic: 10, implicare foarte mare din partea fetei, initiativa
  • GFE: 9,5, au fost momente in care am avut senzatia ca sunt cu iubita, nu cu maseuza
  • Tarif: 180, cel stiut

 

Salutare ,

 

Am fost cu Larisa la un masaj special cu costumatii - Politista Rea , mi-a placut ffff mult - 10+ la toate capitolele , mai multe detalii nu dau sa nu va stric surpriza :crazylove  Larisa e printre favoritele mele , foarte draguta , lipicioasa , adorabila , cu experienta in masaj  :stiletto  :gifs_ojos  :love a intrat foarte bine in role play .

 

In ultimii 5 ani am frecventat des saloanele de masaj dar anul acesta Fantasy este lider incontestabil , felicitari si Sarbatori Fericite  :birthday  :dancing  :xmas_tongue: !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
     :xmas_tongue:  Fantasy Christmas   :xmas_tongue:

 

Joi 21 decembrie si vineri 22 decembrie mosul vine cu reduceri la Fantasy: masajul de o ora va avea pretul de 150 RON in loc de 180 RON.

 

Programul de sarbatori este urmatorul:

23 decembrie: program scurt ( 12:00 - 18:00)

24 decembrie - 26 decembrie: salonul va fi inchis.

27 decembrie - 30 decembrie: program normal

31 decembrie - 2 ianuarie: salonul va fi inchis.

 

Pe data de 3 ianuarie revenim la program normal!

Va dorim sarbatori fericite!  :rockettes-1

 

 

 

post-218561-0-77530300-1513696680_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut ,

Am testat și eu salonul și vreau sa va impartasesc cele întâmplate :

Locație binecunoscuta, am făcut rezervarea telefonic un mic minus pentru partea de parcare nu prea găsești !

M-a întâmpinat Iulia care era îmbrăcată sexi . Nu vreau sa povestesc cele întâmplate dar o sa dau note !

Locație : -10

Iulia : 10 ( i like skinny )

Masaj :10

Masaj erotic : 10

Timp :2 h ;

Tarif cel afișat !

De notat faptul ca este printre putinele locuri unde se face masaj erotic de calitate !

De recomandat cu siguranța !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut ,

Am testat și eu salonul și vreau sa va impartasesc cele întâmplate :

Locație binecunoscuta, am făcut rezervarea telefonic un mic minus pentru partea de parcare nu prea găsești !

M-a întâmpinat Iulia care era îmbrăcată sexi . Nu vreau sa povestesc cele întâmplate dar o sa dau note !

Locație : -10

Iulia : 10 ( i like skinny )

Masaj :10

Masaj erotic : 10

Timp :2 h ;

Tarif cel afișat !

De notat faptul ca este printre putinele locuri unde se face masaj erotic de calitate !

De recomandat cu siguranța !

Daca nu vrei sa impartasesti cele intamplate, la ce mai dai note, la ce mai spui ca ai fost?!

Nu ajuta pe nimeni lucrul asta! 

Ai spus: " vreau sa va impartasesc cele intamplate" si apoi: " nu vreau sa povestesc cele intamplate"

Asta este considerata recenzie?!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vrut sa recomand salonul ! Nu consider ca trebuie sa împărtășesc anumite aspecte legate de cele întâmplate deoarece o domnișoara se va comporta diferit in funcție pe persoana dar si de moment ... Ce rost avea sa povestesc si tu sa zicem te duci cu anumite așteptări si ea sa zicem .... Nu are chef nu ii place fata ta sau pur si simplu ai nimerit in momente mai puțin bune ... Sper ca ai înțeles mesajul ! Zi buna

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vrut sa recomand salonul ! Nu consider ca trebuie sa împărtășesc anumite aspecte legate de cele întâmplate deoarece o domnișoara se va comporta diferit in funcție pe persoana dar si de moment ... Ce rost avea sa povestesc si tu sa zicem te duci cu anumite așteptări si ea sa zicem .... Nu are chef nu ii place fata ta sau pur si simplu ai nimerit in momente mai puțin bune ... Sper ca ai înțeles mesajul ! Zi buna

Bineinteles ca se comporta diferit, doar nu sunt robotizate!

Am spus doar ca mesajul tau nu ajuta cu nimic, asa cum ai hotarat tu sa prezinti cele intamplate.

Cu totii stim ca este unul dintre cele mai bune saloane de masaj.

Nu trebuie sa prezinti cele intamplate cu lux de amanunte, dar macar lucrurile importante: cum a efectuat masajul erotic, ce ai avut voie si ce nu, unde si cum s-a efectuat finalizarea. 

Am observat un lucru, e cam singura la care nu se prezinta aproape deloc cum s-a desfasurat masajul, spre deosebire de celelalte colege ale ei. Oricum e o fata frumoasa si destupata la minte!

O zi buna si tie si Sarbatori Fericite!

Link spre comentariu

Aseară am fost din nou la Fantasy de data aceasta în locația noua. ..Cel mai funny a fost când încercam sa intru tocmai ieșea un "coleg" pe poarta...defapt el mi-a deschis și mi-a urat relaxare plăcută :))

Locație 8 destul de ok dar foarte rău sta la capitolul acces părerea mea

Iulia 10..aspect pe gustul meu ,o fata drăguță și glumeata

Masaj 10...Si-a dat silința sa mă relaxez cu ea chiar dacă mi-a dat la indicații de m-am simțit iar în scoala primară :)

Tarif îl știe toată lumea 180 ron

De notat ca am stat dor to dor 1h 40 min app,Iulia ma ajutat și la dusul înainte de plecare și nu ma grăbit absolut deloc chiar dacă eram mult peste timpul platit. ...Eu doar afară am văzut cât timp a trecut!

De revenit Clar..Chiar diseară o sa-i mai fac o vizita Iuliei apoi plec din Buc

Spor

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce presupune masajul yoni? pe toata durata sedintei de masaj doar tu faci masajul? multumesc!

 

Buna,

In principiu, atat masajul de relaxare cat si cel erotic este facut de catre client. Insa, daca tu iti doresti sa imparti timpul astfel incat sa ai si tu parte de masaj, nu o sa fie nicio problema. Masajul poate fi personalizat in functie de cerintele tale, iar aceste detalii le poti discuta cu maseuza aleasa inainte de inceperea sedintei.

Multumim!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Buna,

In principiu, atat masajul de relaxare cat si cel erotic este facut de catre client. Insa, daca tu iti doresti sa imparti timpul astfel incat sa ai si tu parte de masaj, nu o sa fie nicio problema. Masajul poate fi personalizat in functie de cerintele tale, iar aceste detalii le poti discuta cu maseuza aleasa inainte de inceperea sedintei.

Multumim!

Multumesc! Va voi vizita curand!

Link spre comentariu

Buna,

In principiu, atat masajul de relaxare cat si cel erotic este facut de catre client. Insa, daca tu iti doresti sa imparti timpul astfel incat sa ai si tu parte de masaj, nu o sa fie nicio problema. Masajul poate fi personalizat in functie de cerintele tale, iar aceste detalii le poti discuta cu maseuza aleasa inainte de inceperea sedintei.

Multumim!

Masajul yoni e pe bune, se accepta degete inauntru, sau e doar la exterior?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...