Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 4 Voturi

Fantasy Masaj - 0731959382, Calea Floreasca 44

erotic erotic massage erotic masaj masaj erotic bucuresti masaj body massage senzual masaj de relaxare

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
389 raspunsuri in acest thread

#21 fantasymassage

fantasymassage

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
  • PipPip
  • 94 Postari:
  • Inscris la:
    21 September 2016
  • Reputatie: 103

Postat 07 October 2016 - 11:58 AM

New entry!

This is Maia :)

Fisiere atasate

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 m mister

m mister

VIP Member

• Membru Premium
    • 1027 Postari:
    • Inscris la:
      19 June 2016
  • Reputatie: 98

Postat 07 October 2016 - 01:01 PM

New entry!

Nice!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 nicolae_ceausescu

nicolae_ceausescu

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 121 Postari:
    • Inscris la:
      26 September 2016

Postat 08 October 2016 - 12:34 AM

New entry!

Accepta limbi in pizdica? :pepsi

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 fantasymassage

fantasymassage

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 94 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2016

Postat 08 October 2016 - 11:42 AM

Accepta limbi in pizdica? :pepsi

Poti sa incerci.  :girly

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 mister_g

mister_g

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 13 Postari:
    • Inscris la:
      30 July 2015
  • Reputatie: 36

Postat 09 October 2016 - 10:52 PM

Am vizitat salonul fantasymassage saptamana trecuta. Judecand dupa pozele de pe site as fi ales-o pe Monica, dar in ziua aceea era doar Ana la salon. Am acceptat si m-am prezentat la locatie. Mi-a deschis o fata foarte simpatica, am urcat in camera si am stat putin de vorba la o apa plata (din partea casei). Am aflat astfel ca vorbeam cu proprietara salonului - o fata frumoasa, inteligenta si foarte tanara :) Dupa cateva minute de small-talk, apare Ana. Trebuie sa recunosc ca am fost un pic socat - la modul pozitiv. Ana este foarte frumoasa. Parerea mea personala este ca pozele de pe site nu o prea avantajeaza. Si desi genul slim nu ar fi neaparat prima mea optiune, Ana mi-a lasat un pic fara replica. Are un corp frumos sculptat, de fosta sportiva, si este foarte draguta la fata. Am reusit sa ma reculeg un pic la dus, si am revenit in camera. 

Eu nu sunt foarte vorbaret de felul meu, mi s-a parut ca si Ana a fost un pic retinuta la inceput, dar dupa cateva minute a initiat discutia, si a decurs natural. Am avut despre ce vorbi si am fost oarecum pe aceeasi lungime de unda. 

Masajul de relaxare l-as numi mai degraba "mangaieri de relaxare", de altfel foarte placute. O data intors pe spate, am putut din nou sa ma bucur de privelistea pe care mi-o oferea Ana. Fiind numai a doua vizita a mea la un salon de masaj erotic, nu as putea sa judec foarte bine tehnica masajului. Pot spune ca a fost fara prea multe artificii, dar Ana a pastrat o atmosfera erotica intensa, a mentinut contactul vizual, a avut acel "je ne sais quoi" si am facut click.

Salonul e proaspat deschis, din scurta discutie de la inceput am apreciat mentalitatea si alegerile facute de proprietara, am apreciat "gustul" ei la alegerea fetelor. Cred ca experienta limitata caracteristica unui start-up este deja depasita de nivelul de calitate ridicat, de mentalitatea si atitudinea fetelor, si fantasymassage are sanse bune sa se stabileasca drept unul dintre saloanele de top din Bucuresti.

Astept sa le cunosc si pe Monica si pe Maia la urmatoarea intoarcere in tara - experienta orei petrecute cu Ana a fost o foarte buna carte de vizita :)

Multumesc,
    G.

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 rm72

rm72

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 74 Postari:
    • Inscris la:
      14 January 2013
  • Reputatie: 148

Postat 12 October 2016 - 03:34 AM

Am vizitat si eu astazi salonul, singura optiune fiind Ana.
    Nimic rau in asta, mai ales ca programarea s a facut la o ora si la locatia convenabile.
    O vila aranjata frumos pe interior, cam frig insa inauntru mai ales pentru genul asta de activitate.
    Ana o tipa ok, nu foarte vorbareata dar cu un corp tonifiat, bine proportionat, sexy, si foarte interesanta la fata . Igiena impecabila.
    Masajul de relaxare a fost bun, nu va asteptati la ceva oau dar fata isi da silinta . La erotic lucrurile au evoluat favorabil, fata are experienta si stie sa se puna in valoare.
    Am lasat 180 lei, tarif normal. Pensionarii,elevii si studentii au reducere 50% (glumesc) .
    De revenit, asteptam noi aparitii .
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 fantasymassage

fantasymassage

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 94 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2016

Postat 12 October 2016 - 11:23 AM

Nimic rau in asta, mai ales ca programarea s a facut la o ora si la locatia convenabile.
    O vila aranjata frumos pe interior, cam frig insa inauntru mai ales pentru genul asta de activitate.
    Ana o tipa ok, nu foarte vorbareata dar cu un corp tonifiat, bine proportionat, sexy, si foarte interesanta la fata . Igiena impecabila.
    Masajul de relaxare a fost bun, nu va asteptati la ceva oau dar fata isi da silinta . La erotic lucrurile au evoluat favorabil, fata are experienta si stie sa se puna in valoare.
    Am lasat 180 lei, tarif normal. Pensionarii,elevii si studentii au reducere 50% (glumesc) .

Ne cerem scuze pentru temperatura scazuta de ieri, am avut niste probleme cu centrala, insa acestea au fost remediate intre timp.

Multumim pentru vizita!

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 ghost 01

ghost 01

VIP Member

• Curvar Ucenic
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2022 Postari:
    • Inscris la:
      04 March 2016
  • Reputatie: 2245

Postat 12 October 2016 - 01:25 PM

Finalizarea glorioasa are loc pe abdomenul clientului sau se permite fin pe sani?fese?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 fantasymassage

fantasymassage

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 94 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2016

Postat 12 October 2016 - 01:59 PM

Finalizarea glorioasa are loc pe abdomenul clientului sau se permite fin pe sani?fese?

E ok, nu fuge nimeni  :rolleyes:.

Singura regula in ceea ce priveste finalizarea ar fi ca aceasta sa nu aiba loc in apropiere de zona intima a fetelor si totodata este exclusa finalizarea faciala.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 ghost 01

ghost 01

VIP Member

• Curvar Ucenic
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2022 Postari:
    • Inscris la:
      04 March 2016
  • Reputatie: 2245

Postat 12 October 2016 - 02:56 PM

E ok!Aveti un plus in ceea ce faceti!Bv!Unele maseuze nu permit acest lucru.Nu cred ca se intampla ceva grav daca finalizarea are loc pe fese sau sani,din contra..compenseaza putin lipsa actului sexual.Felicitari pt serviciile de calitate pe care le oferiti.O sa va vizitez curand.O zi buna!
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 fantasymassage

fantasymassage

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 94 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2016

Postat 12 October 2016 - 03:46 PM

E ok!Aveti un plus in ceea ce faceti!Bv!Unele maseuze nu permit acest lucru.Nu cred ca se intampla ceva grav daca finalizarea are loc pe fese sau sani,din contra..compenseaza putin lipsa actului sexual.Felicitari pt serviciile de calitate pe care le oferiti.O sa va vizitez curand.O zi buna!

Multumim...si te asteptam!  :P

• 1

#32 fantasymassage

fantasymassage

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 94 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2016

Postat 14 October 2016 - 03:13 PM

Update!

Am incheiat colaborarea cu Maia dar avem o fata noua, Alina.

Regasiti mai jos atat poze cu ea cat si un set de poze noi cu Ana ce speram sa va incante.

Va asteptam pe la noi!  :girly

Fisiere atasate

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 durex1234

durex1234

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 27 Postari:
    • Inscris la:
      22 October 2013
  • Reputatie: 14

Postat 15 October 2016 - 05:03 AM

deplasari la hotel ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 fantasymassage

fantasymassage

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 94 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2016

Postat 15 October 2016 - 02:07 PM

Serviciul de masaj la hotel este oferit doar clientilor ce au vizitat deja salonul nostru.

Multumim pentru intelegere si va uram un weekend placut! :hug1

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 fantasymassage

fantasymassage

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 94 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2016

Postat 17 October 2016 - 07:07 PM

Ea este Sandra, cea mai noua membra a echipei noastre.

In cazul in care va decideti sa o vizitati va rugam sa luati in considerare faptul ca nu are experienta in acest domeniu, dar este deschisa si dornica sa invete.

Va multumim pentru intelegere :)

Fisiere atasate

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 >bogdy<

bogdy

VIP Member

• >Serious Contributor<
    • 435 Postari:
    • Inscris la:
      06 April 2011
  • Reputatie: 385

Postat 17 October 2016 - 07:21 PM

Ea este Sandra, cea mai noua membra a echipei noastre.

In cazul in care va decideti sa o vizitati va rugam sa luati in considerare faptul ca nu are experienta in acest domeniu, dar este deschisa si dornica sa invete.

Va multumim pentru intelegere :)

Buna! De ce nu incercati o varianta cu cea/cele fara experienta, sa intre (o saptamana, doua) impreuna cu una dintre maseuzele cu experienta pana invata bine...avantaj client, marketing bun voi, scoala pentru stagiara...la pretul unul masaj normal cu o maseuza! :-)...gen ceea ce se intampla la Cleomasaj din Cluj, pare o politica buna, poate va ajuta! Numai bine...sunteti placute!

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 fantasymassage

fantasymassage

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 94 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2016

Postat 18 October 2016 - 10:52 AM

Buna! De ce nu incercati o varianta cu cea/cele fara experienta, sa intre (o saptamana, doua) impreuna cu una dintre maseuzele cu experienta pana invata bine...avantaj client, marketing bun voi, scoala pentru stagiara...la pretul unul masaj normal cu o maseuza! :-)...gen ceea ce se intampla la Cleomasaj din Cluj, pare o politica buna, poate va ajuta! Numai bine...sunteti placute!

Strategia noastra este asemanatoare cu ceea ce ai propus tu mai sus, diferenta constand in faptul ca aceasta se desfasoara pe o perioada mai scurta. Fetele noi intra la dublu cu o maseuza cu experienta in prima si a doua zi, in scop de training, pentru a completa pregatirea practica si teoretica facuta deja in cadrul salonului. Din anumite puncte de vedere, aceasta strategie este destul de utila, insa am observat ca in timpul masajului la dublu, fetele nu sunt la fel de "dezghetate"  cum ar fi in cadrul unui masaj normal in care sunt doar ele si clientul.

Apreciem interesul si asteptam in continuare idei si sugestii constructive!

Multumim!  :shy:

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 kristi22222

kristi22222

VIP Member

• Membru Premium
    • 1099 Postari:
    • Inscris la:
      06 February 2015
  • Reputatie: 394

Postat 18 October 2016 - 07:49 PM

Strategia noastra este asemanatoare cu ceea ce ai propus tu mai sus, diferenta constand in faptul ca aceasta se desfasoara pe o perioada mai scurta. Fetele noi intra la dublu cu o maseuza cu experienta in prima si a doua zi, in scop de training, pentru a completa pregatirea practica si teoretica facuta deja in cadrul salonului. Din anumite puncte de vedere, aceasta strategie este destul de utila, insa am observat ca in timpul masajului la dublu, fetele nu sunt la fel de "dezghetate"  cum ar fi in cadrul unui masaj normal in care sunt doar ele si clientul.

Apreciem interesul si asteptam in continuare idei si sugestii constructive!

Multumim!  :shy:

nu sunt destul de dezghetate pt ca nu se cunosc inca intre ele, nu e "chimie" intre ele la inceput......eu as extrapola putin ideea  lui bogdy, mai ales ca sunteti un salon deschis la nou.....MASAJ GIRL-ON-GIRL.....nu show lesby,pt ca oferiti masaj,nu sex, dar cred ca nu e barbat sa nu l  incite  imaginea a doua fete oferindu si masaj erotic.( ceva soft)....exemplu : cam 30 minute masaj intre fete, eventual asistat de client, apoi masaj la dublu primit de client.....in fine, variante sunt.....

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 mister_g

mister_g

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 13 Postari:
    • Inscris la:
      30 July 2015
  • Reputatie: 36

Postat 18 October 2016 - 10:00 PM

faine pozele noi cu Ana. multumim pentru update :)

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 naruto52

naruto52

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 43 Postari:
    • Inscris la:
      28 October 2013
  • Reputatie: 6

Postat 19 October 2016 - 04:58 PM

Pe siteul vostru, la lista de servicii aveti urmatoarele 2 servicii listate :
    - ready to go - 30 min - 120 ron : relaxation massage, body massage and erotic massage
    - relaxation massage - 45 min - 100 ron : relaxation massage, body massage and erotic masaage.
    Care este diferenta intre ele, avand in vedere ca unul dureaza mai putin si costa mai mult decat celalalt, in conditiile in care descrierea e identica?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: erotic, erotic massage, erotic masaj, masaj erotic bucuresti, masaj, body massage, senzual, masaj de relaxare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi