Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

poti fi macar cat de cat mai explicit sau un mesaj privat, te rog?

 

Rogi pe pizda ma-tii de prost, nici tu, nici ala nu aveti mesagerie privata.

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 342
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Rogi pe pizda ma-tii de prost, nici tu, nici ala nu aveti mesagerie privata.

 

:))))))))

 

Dacă băiatul vrea să învețe arta seducției, nici tehnologia nu-i poate sta în cale.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Tu ai review-uri total diferite la aceeasi persoana, poate vrei sa ne oferi mai multe detalii legat de aceasta schimbare aparuta dintr-o data.

Am facut-o deja intr-o postare anterioara. Domnisoara si-a schimbat atitudinea, in comparatie cu anul trecut si nu doar fata de mine. A devenit mult mult mai permisibila si deschisa la noi propuneri. Intr-adevar am contribuit si eu la lucrul asta. Mai mult nu pot detalia aici, eventual daca i se deschide ei un topic.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Rogi pe pizda ma-tii de prost, nici tu, nici ala nu aveti mesagerie privata.

Bai nesimtitule, sa vorbesti la mata acasa asa. Si de unde esti tu atat de convins de ce se face si ce nu se face la salon, le tii tu cumva mana la fofoloanca ca sa stii?! Pot veni un milion de insi la ea cu anumite pretentii, atata timp cat activeaza intr-un salon de masaj nu o poate obliga nimeni sa faca si altceva. Daca o face, o face pe barba ei cu cine vrea ea si pentru tipsuri corespunzatoare.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Bai nesimtitule, sa vorbesti la mata acasa asa. Si de unde esti tu atat de convins de ce se face si ce nu se face la salon, le tii tu cumva mana la fofoloanca ca sa stii?! Pot veni un milion de insi la ea cu anumite pretentii, atata timp cat activeaza intr-un salon de masaj nu o poate obliga nimeni sa faca si altceva. Daca o face, o face pe barba ei cu cine vrea ea si pentru tipsuri corespunzatoare.

 

Ti-as da un mesaj privat in care sa iti spun ca ma-ta a facut un prost, dar nu am unde.

Este singurul lucru pe care am vrut sa ti-l transmit la replica ta ca astepti mesaj privat de la unul care nici ala nu are mesagerie.

 

Ca esti un cacat tendentios a observat toata lumea.Intai ai dat recenzie ca o anumita maseoza nu e permisiva, iar acum in alta recenzie te lauzi ca ai facut si ai dres cu aceeasi maseoza.

  • Like 2
Link spre comentariu

Bai nesimtitule, sa vorbesti la mata acasa asa. Si de unde esti tu atat de convins de ce se face si ce nu se face la salon, le tii tu cumva mana la fofoloanca ca sa stii?! Pot veni un milion de insi la ea cu anumite pretentii, atata timp cat activeaza intr-un salon de masaj nu o poate obliga nimeni sa faca si altceva. Daca o face, o face pe barba ei cu cine vrea ea si pentru tipsuri corespunzatoare.

 

ma sa-ti moara ma-ta aia chioara asa vorbesti tu aici ? daca mai minti si mai scrii prostii pe aici o sa te banez, saracule

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1104
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ma sa-ti moara ma-ta aia chioara asa vorbesti tu aici ? daca mai minti si mai scrii prostii pe aici o sa te banez, saracule

Cum faci sa-l banezi ? Ai puterea sa-i banezi pe toti ?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Nu am scris recenzii până acum, dar forumul ăsta e plin de tâmpiți, handicapați şi de labagii, aşa că o să le scriu câteva rânduri adresate lor. O maseuză dacă vrea să ofere şi altceva în afară de masajul oferit conform fişei postului, chiar dacă vrea să o facă de plăcere sau pentru un ban în plus nu o va face din cauza aşa zişilor mari masculi care vor începe să se laude pe forum, că au făcut cu ele tot ce le a trecut prin minte Mai rău e că tot ce scriu pe forum e scris în timpul unei labe triste, ne fiind nimic adevărat și ne gândidu se că le face un rău fetelor şi salonului. Să fiţi iubiţi.

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 276

Domnisoara nu spune nu de la absolut nimc, atat timp cat stii cum sa te comporti si lasi tipsuri seriose.

De curiozitate, o intrebare pt cei care lasa “tips-uri”/“atentie” maseuzelor: dati banii inainte, odata cu tariful pt masaj, sau la urma, daca sunteti multumiti?

Ma gandesc ca daca se vede cu sacii in caruta de la inceput poate nu isi mai da silinta, gen...

Dar daca vrei sa ii dai la sf ii spui sa faca super calitate ca nu ramane nerasplatita?

Link spre comentariu
Reputație: 342
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De curiozitate, o intrebare pt cei care lasa “tips-uri”/“atentie” maseuzelor: dati banii inainte, odata cu tariful pt masaj, sau la urma, daca sunteti multumiti?

Ma gandesc ca daca se vede cu sacii in caruta de la inceput poate nu isi mai da silinta, gen...

Dar daca vrei sa ii dai la sf ii spui sa faca super calitate ca nu ramane nerasplatita?

 

Puțin probabil să fie adevărată prima ipoteză. Dacă știe că lași tips va încerca să-ți fie pe plac ca să mai vii, că are o marjă mai mare de pe tine decât de pe unu care nu lasă pentru același interval de timp.

Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hi fellows!

 

Yesterday I have been visiting Eva again for a fetish/domina/prostate massage.

 

Before my report i would like to comment some posts and ask the ADMINS to keep their eyes a bit more on the users which are wasting the topics (also this one) with useless bullshit. If you want to read something interesting you are scrolling and scrolling... SO PLEASE PEOPLE... STAY FOCUS...

 

Also this time I established the appointment via email a couple of days in advance, with a little difference. I wanted to spend 1 hour with Eva and another hour with Eva and a surprise girl chosen by her. Appointment was confirmed, countdown started...

 

When i got there, Eva received me.

 

We started with a soft domination roleplay, i was gagged, blindfolded and my hands were partialy handcuffed. She kept me almoust the full first hour standing. She played with me and kept the tension. Before the end of the first hour i had to bend over and Eva made a short but very intense anal examination on me... After that she put a chair under me and i had to sit...

 

Then she called Julia in the room. Sitting blindfolded and gagged on that chair, i could feel my spit dripping down on me. Feeling all four hands on me, not seeing anything i got more and more tensed and horny... After a few minutes they moved me to the bad. Aproximative at halftime they unblindfolded and ungagged me and i received a treatment what i wish everybody... I was awesome... I head a very intense orgasm...

 

 

Appearence of Eva: 8, she is no model, but she is very sexy, and knows how to use her charms...

Appearence of Julia: 8.5-9 She is a beauty, but very young and shy... She is playful, need some time and advise but likes to try new things (fetish/domination)

 

Erotic atmosphere and happy end: 9.5

Prostate massage: 10

Attidude: 10

Relaxation massage: was not part of the program

All together: 9.5

 

Do i recommend Eva or will i visit Eva again? Definately YES!

Will i repeat this formation with Eva and Julia? Definately YES!

  • Like 4
Link spre comentariu

Orice maseuză este puțin mai reţinută ca atitudine la prima ta vizită la ea. La a doua, a treia întâlnire poate interveni acea descătuşare în funcție şi de comportamentul tău anterior.Aşa că orice ce atenție i aţi lăsa în prima vizită, nu vă așteptați să sară pe voi. Doar,dacă nu e dragoste la prima vedere.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

De curiozitate, o intrebare pt cei care lasa “tips-uri”/“atentie” maseuzelor: dati banii inainte, odata cu tariful pt masaj, sau la urma, daca sunteti multumiti?

Ma gandesc ca daca se vede cu sacii in caruta de la inceput poate nu isi mai da silinta, gen...

Dar daca vrei sa ii dai la sf ii spui sa faca super calitate ca nu ramane nerasplatita?

[

 

Prima data marfa, dupa bani si tip (daca esti mutlumit). Asa procedez eu ;)

 

Keep on racing ;)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O sa descriu vizita mea la Fantasy, ocazie cu care am intalnit-o pe Laura. Am sunat la salon si am cerut o programare cu ea, mi s-a spus ca este disponibila in doua ore de la telefonul meu, asa ca la ora stabilita m-am prezentat acolo. M-a intampinat Ema si m-a indrumat in camera din dreapta intrarii, este o camera cu baie proprie dar fara bara de strip-tease asa cum au alte camere. M-a intrebat daca doresc ceva de baut, am refuzat politicos si am asteptat-o pe Laura, care a sosit in mai putin de un minut.

Este o fata de inaltime medie, supla si foarte atragatoare, arata mai bine decat in pozele de pe site (cele din paginile anterioare de pe forum surprind mai bine adevarul). Am platit un masaj erotic clasic de o ora (as fi vrut un masaj Fantasy, dar pentru ca lipsea bara aia, nu era disponibil in oferta...), am intrat la dus iar Laura a disparut din camera sa duca banii (si sa aduca restul, pe care mi l-a lasat langa haine in timp ce eram inca la dus).

M-am intins, iar Laura m-a intrebat cum doresc masajul de relaxare. Am optat pentru unul mai in forta. Laura a depus ceva efort, se vede ca are experienta, a fost cel mai bun masaj pe care l-am avut de cand merg la astfel de saloane. Laura este o prezenta agreabila, sustine cu brio o conversatie, are grija sa framante corespunzator fiecare parte a corpului - si o face foarte bine. Spune ca a facut masaj profesionist, si se vede acest lucru - si mai ales se simte. Mi-a spus ca are o masa de masaj acasa si, daca doresc, sa sun cu o zi inainte pentru a face programare si o va aduce la salon, masajul pe masa putandu-l face si mai bine. Nu mi-a dat prin cap sa o intreb daca face si acasa masaje....

In final, mi-a dat voie sa ma intorc si pentru partea erotica. O face si pe aceasta corespunzator, parca usor retinuta, nu pare tocmai confortabila cu gesturi mai indraznete din partea clientului. Am intrebat daca o pot saruta ca sa vad cum reactioneaza; a spus ca nu o face cu clientii.

Finalizarea a fost cu ea pe spate si eu deasupra ei, simuland cumva misionarul. 

Rezumatul, pe scurt: experienta  placuta, un masaj de relaxare la superlativ si un masaj erotic corect cu o fata care arata bine

Nota 9 pentru ambianta (ar fi avut 10 daca nu lipsea bara, as fi fost curios cum se misca pe langa ea)
Nota 9 pentru aspectul fetei
Nota 10 pentru masajul de relaxare
Nota 9 pentru cel erotic

Nota 8 pentru GFE

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

În vizită nr 12 am fost la Ela .

Data trecuta fusese o întâlnire nereușită si am vrut să văd dacă a fost întâmplare...

Ela e maseoze bună. Chiar e totul ok. Nu o pot pune pe n1 dar e buna. Totusi ca Larisa nu e .

Door to door am stat 40 min fiindca si eu si ea suntem mai rapizi gen.

Pupacioasa si foarte permisivă ( bonus mare) am rămas cu o buna impresie de data asta si sunt multumit, am sa o mai revizitez cândva...

Salutări si distractie plăcută

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salutare

În vizită nr 12 am fost la Ela .

Data trecuta fusese o întâlnire nereușită si am vrut să văd dacă a fost întâmplare...

Ela e maseoze bună. Chiar e totul ok. Nu o pot pune pe n1 dar e buna. Totusi ca Larisa nu e .

Door to door am stat 40 min fiindca si eu si ea suntem mai rapizi gen.

Pupacioasa si foarte permisivă ( bonus mare) am rămas cu o buna impresie de data asta si sunt multumit, am sa o mai revizitez cândva...

Salutări si distractie plăcută

Ce inseamna foarte permisiva? Poti detalia te rog?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare!

Datorita faptului ca tocmai am plecat de la intalnirea cu Ela am sa iti raspund eu la intrebare @norbert1976us.

Pentru prima data la Ela desi fercventez salonul de ceva vreme. Am avut surpriza sa cunosc o fata vesela, frumusika si plina de energie. Te binedispune prin prezenta si conversatie.

Ca si masaj de relaxare a fost perfect. Nici foarte soft dar nici nu m-a omorat si recunosc ca a ameliorat si durerea lombara pe care o am de vreo 2 zile.

Masjul erotic.... de exceptie. IN lungul meu pelerinaj pe la saloane am mai cunoscut o singura fata atat de implicata. Permisiva? Da dar in limitlele bunului simt. Este extrem de pupacioasa si iti lasa impresia ca te place cu adevarat, ceea ce o face o profesionista. Spectaculos masajul daca esti civilizat si rezonezi cu ea. Merita din plin o programare la ea. Eu personal voi repeta vizita.

 

Ca si companie nota 10

Masaj relaxare 10

Masaj erotic 10+

Aspect maseuza... nu imi permit sa dau nota... pt mine frumoasa.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salutare!

Datorita faptului ca tocmai am plecat de la intalnirea cu Ela am sa iti raspund eu la intrebare @norbert1976us.

Pentru prima data la Ela desi fercventez salonul de ceva vreme. Am avut surpriza sa cunosc o fata vesela, frumusika si plina de energie. Te binedispune prin prezenta si conversatie.

Ca si masaj de relaxare a fost perfect. Nici foarte soft dar nici nu m-a omorat si recunosc ca a ameliorat si durerea lombara pe care o am de vreo 2 zile.

Masjul erotic.... de exceptie. IN lungul meu pelerinaj pe la saloane am mai cunoscut o singura fata atat de implicata. Permisiva? Da dar in limitlele bunului simt. Este extrem de pupacioasa si iti lasa impresia ca te place cu adevarat, ceea ce o face o profesionista. Spectaculos masajul daca esti civilizat si rezonezi cu ea. Merita din plin o programare la ea. Eu personal voi repeta vizita.

 

Ca si companie nota 10

Masaj relaxare 10

Masaj erotic 10+

Aspect maseuza... nu imi permit sa dau nota... pt mine frumoasa.

Merci...felicitari pentru vizita si recenzie!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...