Sari la conținut

Postări Recomandate

Hello,

 

Va anuntam ca pe Adela o mai gasiti la noi saptamana aceasta, pana sambata inclusiv. Ii uram mult succes pe viitor si totodata ii multumim pentru timpul petrecut la noi.

Avem totusi si o veste buna pentru clientii ei. O data la cateva saptamani vom mai colabora cu ea, iar programarile se vor face din timp. Multumim! :bye

chiar nu exista posibilitatea sa mai prelungiti pana la finally lunii, perioada in care o gasim pe Adela? Faceti tot posibilul, va rog frumos! Planificasem sa.i fac o vizita domnisoarei in Ultima parte a lunii.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

chiar nu exista posibilitatea sa mai prelungiti pana la finally lunii, perioada in care o gasim pe Adela? Faceti tot posibilul, va rog frumos! Planificasem sa.i fac o vizita domnisoarei in Ultima parte a lunii.

Buna,

 

Am specificat faptul ca pe viitor vom mai colabora cu Adela, iar programarile se vor face din timp.

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Si uite asa, vrand-nevrand am ajuns ceva mai sus de Regina Maria si Floreasca! (vorba aia: daca mor sa fie de pula sculata)  :masaje

 

Bifat o vizita cu Adelus! Cum am ajuns acolo? Sunat si cerut! Asteptat si primit!

 

Fatuca asta, arata din ce in ce mai bine! Detaliez! 

 

Locatie: Calea Floreasca 44, o vila pe care nu ai cum sa o ratezi!

Contact: Apel la nr de pe site

 

Masaj de relaxare: F bun. Te intreaba ce te doare, unde te doare si cum vrei: mai incet, mai tare....Are grija sa iti maseze fiecare particica din corp.  :clap2

                               Cand ajunge la ceafa sa sti ca ai pus-o! In curand te intoarce pe spate!  :drool

Masaj erotic: Asta mica (de unde dracu, ca e destul de inalta) are o pasiune pt masaj si se vede! E extrem de lipicioasa (si nu, nu e de la ulei) si iti face cam toate poftele in   limitele masajului  :clapp  Ma surprinde cu ce viteza se misca. (cu siguranta a facut vreun sport la viata ei). Ce e mai important: te maseaza psihic pana o face fizic!  Iti arata ce are ea mai drag si "trage" pe tine tare. Ce sa mai zic? E cand pe tine, cand pe sub tine (am mai mentionat intr-o alta recenzie). te freaca, cu stil! Sani frumosi, din ce apreciaza subsemnatul ,marimea 2! Nitel cam moi, dar  :bow2 ! Un fund de  :snappy  si un corp in general de milionane! 

Sfat: vorbiti frumos si explicati unde va doare si gaseste ea o solutie!  :138x

 

Conducerii: Nu o scapati p-asta mica, pt ca e bijuterie!

 

P.S. Incerc sa scriu recenzia impartial, desi citind randurile imi dau seama ca imi iese si nu prea!  :hihat

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Larisa- alt capitol, alta lectie!

 

Vrei sa inveti ceva nou in masaj? Nu, nu vreau! Le stiu pe toate! Stiu o pula! Ceva ce se pronunta a incepe asa si asa s-a terminat al dracului de bine. Anumite pasaje pot fi povestite si nu prea!

 

Locatie: Calea Floreasca 44!

Contact: Sunat si vorbit! 

Recomandare: Dorinta de a incerca ceva nou a facut ca recomandarea sa fie mai mult sau mai putin relevanta! Aveam sa aflu dupa....

 

Prima impresie:  :rax2   Glume din plin, ironie si un ras combinat cu sarcasm pe care nu sti cum sa le ghicesti din prima!

 

Trecem la actiune. Masajul de relaxare: frectie la picior de lemn! Nicio intrebare, preferinta, te doare nu te doare. Greu cu nota dar de trecere! (7+) Pana acum nimic nu preconiza sfarsitul! In timpul masajului spargem gheata prin prisma glumelor si a ironiilor!  :slap2 Ajungem sa vorbim de capitolul fosti/foste! Cum v-am zis: te freaca de ici de colo, dar cam atat....

 

Ee fratilor, se schimba placa! Trecem la erotic! Brusc de ia de toate cele sfinte! Te intreaba ce vrei si cum vrei. Te simte. Cand si cum. Incearca pozitii pe care nu le-am vazut pana acum! O baga o scoate! Bineinteles fara sa intre. Are grija.  :hug1

 

Vorbele sunt la ele acasa: indiferent ce ii faci, ii place! Ti-o spune.  :bow2

 

Nebunatica e prea putin spus. Te face praf stand in stanga ta,pe tine, frecandu-te si tu atingand cerul cu mana! Are un stil aparte. Iti ia mana si o pune unde vrei si nu vrei. Ii place actiunea mai perversa. Pt prima data simt si "vaz" cum si ea se umezeste. Plm, nu sunt eu vreun magician. Ei ii place. Greu sa iei un 10 de la mine dar ea scoate un 9,5! Restul se bazeaza pe pulpite! Un pic (prea ne) epilata! O fata la inaltimea asta a carierei nu are voie sa se prezinte asa. Zic si eu. :256

 

Pe scurt: vreti ceva super extra mega (ne la) locul ei? Intrati cu Larisa! Confrate dinaintea mea uitase sa inchida si poarta! Atat de bine a fost masat! O surpriza extrem de placuta ce se anunta mediocra!

 

Vorbind de relatii: zic eu: Am un defect mare, mie imi plac femeile! Ea: Te inteleg, si mie! Va dati seama ce a urmat.  :hihat

Link spre comentariu

Bravo! Exact asta este si paretea mea despre Larisa...are ceva, experienta buna si asemanatoare si de la mine acelasi minus...neepilata corespunzator si cu par intre buci. In rest, un mare DA!

 

Larisa- alt capitol, alta lectie!

 

Vrei sa inveti ceva nou in masaj? Nu, nu vreau! Le stiu pe toate! Stiu o pula! Ceva ce se pronunta a incepe asa si asa s-a terminat al dracului de bine. Anumite pasaje pot fi povestite si nu prea!

 

Locatie: Calea Floreasca 44!

Contact: Sunat si vorbit!

Recomandare: Dorinta de a incerca ceva nou a facut ca recomandarea sa fie mai mult sau mai putin relevanta! Aveam sa aflu dupa....

 

Prima impresie: :rax2 Glume din plin, ironie si un ras combinat cu sarcasm pe care nu sti cum sa le ghicesti din prima!

 

Trecem la actiune. Masajul de relaxare: frectie la picior de lemn! Nicio intrebare, preferinta, te doare nu te doare. Greu cu nota dar de trecere! (7+) Pana acum nimic nu preconiza sfarsitul! In timpul masajului spargem gheata prin prisma glumelor si a ironiilor! :slap2 Ajungem sa vorbim de capitolul fosti/foste! Cum v-am zis: te freaca de ici de colo, dar cam atat....

 

Ee fratilor, se schimba placa! Trecem la erotic! Brusc de ia de toate cele sfinte! Te intreaba ce vrei si cum vrei. Te simte. Cand si cum. Incearca pozitii pe care nu le-am vazut pana acum! O baga o scoate! Bineinteles fara sa intre. Are grija. :hug1

 

Vorbele sunt la ele acasa: indiferent ce ii faci, ii place! Ti-o spune. :bow2

 

Nebunatica e prea putin spus. Te face praf stand in stanga ta,pe tine, frecandu-te si tu atingand cerul cu mana! Are un stil aparte. Iti ia mana si o pune unde vrei si nu vrei. Ii place actiunea mai perversa. Pt prima data simt si "vaz" cum si ea se umezeste. Plm, nu sunt eu vreun magician. Ei ii place. Greu sa iei un 10 de la mine dar ea scoate un 9,5! Restul se bazeaza pe pulpite! Un pic (prea ne) epilata! O fata la inaltimea asta a carierei nu are voie sa se prezinte asa. Zic si eu. :256

 

Pe scurt: vreti ceva super extra mega (ne la) locul ei? Intrati cu Larisa! Confrate dinaintea mea uitase sa inchida si poarta! Atat de bine a fost masat! O surpriza extrem de placuta ce se anunta mediocra!

 

Vorbind de relatii: zic eu: Am un defect mare, mie imi plac femeile! Ea: Te inteleg, si mie! Va dati seama ce a urmat. :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...