Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * - 1 Voturi

Fantasy Masaj - 0731959382, str. Iacob Negruzzi

erotic erotic massage erotic masaj masaj erotic bucuresti masaj body massage senzual masaj de relaxare

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
210 raspunsuri in acest thread

#201 >kristi22222<

kristi22222

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 999 Postari:
  • Inscris la:
    06 February 2015
  • Reputatie: 375

Postat 08 May 2017 - 06:20 PM

AM INTRAT CU    IRINA

Am  ales varianta  TIE AND TEASE

IRINA : F.draguta,  nu manechin ( ceva  carnita pe coapse, in plus,), piele fina, destul de bine proportionata                                                                                      8

MASAJ : f bun, incitant si excitant, , cu cunni acceptat (sub forma de facesiting ).....fara graba totul, o "joaca " placuta . fara sarut.                                                  9,5

ATITUDINE PER TOTAL :   nimic de reprosat, f. ok, pro-client, nivel bun de erotism.

minusuri :  bara speciala pt TIE AND TEASE....e rupta ! pai....am improvizat noi ceva,dar nu merge asa....

180 lei/ora -sambata

recomand salonul si pe Irina

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#202 rasudota

rasudota

Toate femeile sunt frumoase, cu lumina stinsa

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 33 Postari:
    • Inscris la:
      10 December 2014
  • Reputatie: 30

Postat 11 May 2017 - 12:13 PM

Salut! 

Un mic review al salonului si din partea mea

Am intrat cu Nicole la masajul tie & tease, Nicole este incepatoare si cam slaba la capitolul dominare ( doar din lipsa de experienta ) cam tacuta si timida in acelasi timp, pe parcusul sedintei a avut destul de multe retineri si incercari de dominare esuate din pacate intreptandu-se catre erotic. Slab dar... ca exista si un dar, compenseaza prin devotament, nu am simtit-o cu gandul in alta parte nici o secunda, cred ca incerca sa intre in rol dar din lipsa experientei ii este greu. Am cerut si putina dominare cu foot fetish (my fav) pe care la executat tot cu retinere dar accept.

Si la inceput si la sfarsit D-ra de la receptie mi-a spus insa ca Nicole este incepatoare deci nu as putea pune asta decat pe umerii mei, eu am acceptat. In acelasi timp mi s-a spus ca daca am cateva minute sa las un review, am facut-o cu placere. Nu pot sa spun ca sunt dezamagit, dimpotriva si chiar daca mai au de parcus cativa pasi, sunt pe drumul bun.

Cred ca in afara de servicii respectul catre client mi se pare unul dintre cele mai importante lucruri in ziua de astazi, in acest domeniu.

Ca si sugestie pentru salon ar fi "site-uri unde poti invata lucruri despre dominare, filme "  cred ca oricine ar putea sa invete. Dominarea soft nu se refera doar la un articol de imbracaminte, vorbim de atitudine si control. 

Concluzii Nicole:

Masaj erotic 9

Dominare 5

Atitudine 9

Igiena 10+

Locatia 9

Pret: 200 lei

Se simte lipsa de experienta a salonului dar compenseaza prin bun simt si devotament fata de client. Recomand cu placere!

• 4

#203 >bogdy<

bogdy

VIP Member

• >Serious Contributor<
    • 401 Postari:
    • Inscris la:
      06 April 2011
  • Reputatie: 359

Postat 12 May 2017 - 01:33 PM

Buna seara .
    Revin cu o recenzie noua.
    Ieri având chef de ùn masaj intru pe forum sa vad ce mai este nou. După cum se poate observa nu prea mai găsești lucruri bune la saloanele din Bucuresti, cu mici exceptii. Am ales sa merg la Fantasy , fiind un salon relativ nou si care pare a nu fi in cădere liberă ca majoritatea saloanelor ci un salon care dorește să mențină o calitate ridicată a serviciilor oferite .
    Asa ca am intrat pe site si am ales-o pe Roxy. Roxy este o tipa dezinvoltă , plină de viață, zâmbitoare , cu un corp frumos cu forme pentru a avea pe ce pune mana si cu niste ochi care te îmbolnăvesc.
    Locația salonului este pe strada Iacob Negruzzi nr 41 intr o vilă retrasă de ochi curioșilor si cu o curățenie exemplară. Camera unde sau produs ostilitățile foarte mare , curata , cu pat nu cu salteaua aruncată pe jos . Baia in aceeasi notă de curățenie.
    Sedinta incepe cu dusul de rigoare ( primesti prosop curat , papuci de unică folosință) .
    Domnișoara te așteaptă să ieși din baie pe hol pentru discreție, neavând posibilitatea sa te întâlnești pe hol cu vreun alt doritor de masaje.
    Intors in camera încep ostilitățile , cu muzica ambientală și domnișoară Roxy care prin prezenta si atitudinea ei nu face decât să te simți bine si relaxat . Am fost întrebat cu ce doresc sa începem cu mesajul de relaxare sau cu cel erotic.
    Mesajul de relaxare bine facut pe tot corpul din vârful degetelor pînă la ceafă un masaj placut si nu ceva mecanic , o combinație între un masaj profesionist de relaxare si un masaj senzual cu mângâieri cate te fac sa ti se trezească toate simțurile. Apoi din aceasta combinatie masaj relaxare -senzual Roxy ă trecut la un masaj erotic foarte senzual cu magaieri si sărutări pe corp din ambele părți după cum spuneam Roxy fiind o domnișoară cu forme frumoase având ce mângâia si săruta. Finalizarea ă venit glorios pe corpul ei . După am mai stat putin de vorba nefiind grăbit deloc si Roxy fiind o domnișoară cu care poti vorbi si care te face sa te simti relaxat .
    Notele regulamentare:
    Locație: 9 ( singurul inconvenient fiind scările)
    Masaj relaxare : 9
    Masaj erotic : 9,5
    Nu dau note de 10 pentru ca întotdeauna este loc de mai bine si pentru a nu ajunge si acest salon in nota altora ( majorității)
    De revenit : cu siguranta
    Plata : 180 lei + ce vrea fiecare ( nu ti se cere nimic suplimentar ) pt timp petrecut cred ca o oră door to door fără să mă fi uitat la ceas sau grăbit.
    Despre Roxy ma repet : ochi ei te îmbolnăvesc

daniel andrei, cred ca nu sunt reale recenziile tale, nu din considerente vis-a-vis de aceasta fata,ci doar simplu,ai doar doua recenzii despre ea...pe cand era la nirvana si acum la fantasy,fara sa ne spui tu ca e tot una si aceeasi, dar am descorerit noi!;-)...acolo ai scris tocmai dupa ce plecase (cu parere de rau), iar aici, coincidenta, imediat dupa ce a venit...probabil daca pleaca ne mai scrii inca o recenzie in amintirea ei! :-)

Minciuna are picioare scurte!

• 2

#204 fantasymassage

fantasymassage

Maistru Curvar

• Membru Premium
    • 66 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2016
  • Reputatie: 75

Postat 15 May 2017 - 07:35 PM

Hello,

Avem noutati la salon: Sofia si Katy :)

Poze sunt provizorii, in curand vom posta in galeria de pe site. 

Sofia: 22 ani, 167 cm, 62 kg

Fisier atasat  sofia fantasy massage (1).jpg   65.42KB   6 download

Fisier atasat  sofia fantasy masaj (2).jpg   72.89KB   5 download

Fisier atasat  sofia fantasy masaj (3).jpg   95.83KB   2 download

Fisier atasat  sofia fantasy masaj.jpg   45.78KB   2 download

Katy: 22 ani, 168, 52 kg

Fisier atasat  katy fantasy masaj.jpg   81.89KB   10 download

Fisier atasat  katy fantasy masaj (3).jpg   106.05KB   10 download

Fisier atasat  katy fantasy masaj (2).jpg   72.33KB   10 download

Fisier atasat  katy fantasy masaj (1).jpg   94.78KB   7 download

Va asteptam sa le cunoasteti! :girly

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#205 abs0lom

abs0lom

Serious Contributor

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 395 Postari:
    • Inscris la:
      13 May 2017

Postat 16 May 2017 - 06:45 AM

Sunt foarte bune pozele. fara Photoshop si alte prostii. Bravo

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#206 daniel andrei

daniel andrei

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      31 January 2017
  • Reputatie: 3

Postat 16 May 2017 - 09:31 AM

Cum ati dedus dvs dnl bogdy ca recenziile mele nu sunt reale ?
    Ati fost cumva la Fantasy ? Sau la Roxy ?
    Dacă ati fost v ati fi convins că recenziile mele sunt cat se poate de reale
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#207 >bogdy<

bogdy

VIP Member

• >Serious Contributor<
    • 401 Postari:
    • Inscris la:
      06 April 2011
  • Reputatie: 359

Postat 17 May 2017 - 11:40 AM

Cum ati dedus dvs dnl bogdy ca recenziile mele nu sunt reale ?
    Ati fost cumva la Fantasy ? Sau la Roxy ?
    Dacă ati fost v ati fi convins că recenziile mele sunt cat se poate de reale

Nu am fost inca la Roxy...si nu contest veridicitatea calitatii fetei (sunt si alte recenzii pozitive in acest sens, altele decat ale tale), insa logica faptului ca ai doar 2 recenzii despre aceeasi fata exact la momentul otrivit...si acum o replica la ceea ce am spus eu si altceva nimic, imi intareste convingerea ca recenziile tale sunt false desi fata asta este o fata misto...concluzie bazata pe alte recenzii reale si pe fotografii!;-)

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#208 >panoramic<

panoramic

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 855 Postari:
    • Inscris la:
      07 August 2016
  • Reputatie: 221

Postat 18 May 2017 - 02:43 PM

Unde e salonul mai exact??
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#209 aalexxiss_

aalexxiss_

I am nobody

• Membru Premium
    • 390 Postari:
    • Inscris la:
      05 November 2014
  • Reputatie: 437

Postat 18 May 2017 - 03:00 PM

https://www.google.c...754449?hl=en-US

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#210 rexsylver

rexsylver

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      11 October 2014
  • Reputatie: 6

Postat 21 May 2017 - 02:22 PM

gara de nord

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#211 rafa121

rafa121

Platinum Member

• VIP Member
    • 1026 Postari:
    • Inscris la:
      18 June 2011
  • Reputatie: 599

Postat 21 May 2017 - 06:08 PM

Am citit mai sus că sunt două fete noi la Fantasy (Sofia şi Katy) şi m-am decis să o cunosc pe una dintre ele cât mai repede. Uitându-mă la poze a fost dificil să aleg: deşi prefer fetele blonde şi slim, cealaltă fată îmi părea mai liniştită, mai sociabilă. În fine, am ajuns să o cunosc pe fata cea blonda :) 

18px-Gothic_letter_kusma.svg.png18px-Gothic_letter_ahsa.svg.png22px-Gothic_letter_teiws.svg.png17px-Gothic_letter_winja.svg.png

Blonda- un fel de mistress, pentru că nu au existat decât două opţiuni pentru mine în timpul orei de masaj: să stau pe faţă sau pe spate şi să o las numai pe ea! M-a luat cu binişorul, e adevărat, dar mi-a părut că are o privire periculoasă şi nu mai era cazul să mai comentez, am fost la dispoziţia ei  :dontgetit  Mi-a făcut masaj de relaxare puţin şi bine, iar masajul erotic a inclus atingeri şi mângâieri aşa cum prefer eu încă de la început (!) , foarte condimentat :) :huh:  după ceva timp, convingându-se ea cu ce fel de persoană are de-a face. Sigur că face şi body masaj, l-a făcut bine, ştie ea bine ce şi cum. Dacă ar fi fost mai permisivă era mai bine, dar asta e situaţia. Oricum, cred că atitudinea pe care fata o are va fi foarte apreciată de mulţi clienţi, pentru că e foarte implicată. Sunt două tipuri de masaj care i se potrivesc foarte bine: masaj tie and tease şi masaj fantasy :) 

Katy este o persoană agreabilă, cu bun-simţ, chiar dacă în prima clipă mi-a dat impresia că e nesuferită :)

>Salon : îmi place
            cearceaf şi papuci de unică folosinţă
            baie curată
            prosop mare şi curat

ora de masaj erotic are 60 minute :)

>Aspect Katy :  bună rău !!!

blondă; piele fină; sâni frumoşi; despre talie şi fund ce să mai zic? Mi-a rămas imaginea lor întipărită pe retină, poate nu e ceva primejdios

>Masaj de relaxare : n-a durat prea mult, a înţeles că nu venisem pentru masaj de relaxare şi, pe de altă parte, nu a fost vorba de nişte atingeri plictisitoare, a fost ok

>Masaj erotic : e versată, se străduieşte şi e îndrăzneaţă, aşa că mi-a plăcut mult, fără exagerare  

>GFE : mai puţin (ca să ajungă la toată lumea -probabil)  

Pe scurt, a fost o experienţă super pentru mine.

:wavey

Aceasta postare a fost editata de rafa121: 21 May 2017 - 06:10 PM

• 4

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: erotic, erotic massage, erotic masaj, masaj erotic bucuresti, masaj, body massage, senzual, masaj de relaxare

3 useri citesc topicul

2 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi