Sari la conținut

Anays18


Postări Recomandate

Bună dragilor! ÃŽn primul rând vreau să vă doresc o primăvară frumoasă ÅŸi mai vreau să vă anunț că am schimbat locația aÅŸa cum am promis! Dacă doriți să aflați mai multe detalii mă puteți contacta telefonic! ÃŽn curând voi posta câteva poze noi din locație. Vă pup ÅŸi vă aÅŸtept cu drag . 😘😘

Link spre comentariu

Draga domnisoara de ce nu te poti spune aici care ar fi zona pe unde ai locatia? E din vreo superstitie sau din alte motive? :)

Dragul meu, nu cred că este greu să pui mâna pe telefon ÅŸi să suni! Nu mi-o lu-a în nume de rău.. Pupici 😘

Link spre comentariu

Dragul meu, nu cred că este greu să pui mâna pe telefon şi să suni! Nu mi-o lu-a în nume de rău.. Pupici

 

E ca la masinile de vanzare fara pret :) .

Lasand gluma la o parte, poate ca unii decid in functie de locatie sa vina sa nu, chiar ar fi util sa stim locatia si sa nu mai pierdem timp, nici de o parte nici de alta cu telefoane, cu ceva ce poti specifica foarte usor pe forum.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E ca la masinile de vanzare fara pret :) .

Lasand gluma la o parte, poate ca unii decid in functie de locatie sa vina sa nu, chiar ar fi util sa stim locatia si sa nu mai pierdem timp, nici de o parte nici de alta cu telefoane, cu ceva ce poti specifica foarte usor pe forum.

Da nici eu nu inteleg aceasta secretomanie cu suni si afli serviciile, locatia totul. Multe chiar cred ca pot fi mai convingatoare la telefon, probabil. Nu cred ca e atat de dificil sa scrii pe forum frumos unirii, militari, mall vitan etc. nu cere nimeni adresa exacta ca nu suntem nebuni. Oricum daca vor aparea locatia sunt sanse mari sa se dea unul de gol si sa spuna si locatia.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da nici eu nu inteleg aceasta secretomanie cu suni si afli serviciile, locatia totul. Multe chiar cred ca pot fi mai convingatoare la telefon, probabil. Nu cred ca e atat de dificil sa scrii pe forum frumos unirii, militari, mall vitan etc. nu cere nimeni adresa exacta ca nu suntem nebuni. Oricum daca vor aparea locatia sunt sanse mari sa se dea unul de gol si sa spuna si locatia.

Înțeleg că e pe la Intercontinental, la Universitate. Ca să fiu sincer, nu mi s-a părut deloc convingătoare la telefon, doar adormită. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

ÃŽnțeleg că e pe la Intercontinental, la Universitate. Ca să fiu sincer, nu mi s-a părut deloc convingătoare la telefon, doar adormită.

Nu dragul meu, locația nu mai este pe la Inter , este la Unirii. Åži îmi pare rău dacă ți-am lăsat impresia asta de "adormită" . ÃŽn realitate nu sunt deloc aÅŸa , hihi 😈. Te pup ÅŸi te aÅŸtept să îmi faci o vizită 😚😚

Link spre comentariu

Da nici eu nu inteleg aceasta secretomanie cu suni si afli serviciile, locatia totul. Multe chiar cred ca pot fi mai convingatoare la telefon, probabil. Nu cred ca e atat de dificil sa scrii pe forum frumos unirii, militari, mall vitan etc. nu cere nimeni adresa exacta ca nu suntem nebuni. Oricum daca vor aparea locatia sunt sanse mari sa se dea unul de gol si sa spuna si locatia.

Hei, eu nu am vrut să dau de înțeles că sunt mai convingătoare la telefon! Pur ÅŸi simplu am zis că e mai ok. Oricum , zona este la Unirii. Te pup ÅŸi te aÅŸtept cu drag Liviu 😘

Link spre comentariu
  • Oras:......
  • Oras:......

Buna tuturor,ma numesc Anays,am 19 ani , sunt o miniona frumoasa si sociabila. Atuurile mele sunt igiena si respectul reciproc. Sunt gata sa accept noi provocari, sunt o persoana deschisa, imi place sa comunic , te astept intr-o atmosfera placuta ca sa ne descoperim! Te vei relaxa garantat pentru ca la mine nu e nimic robotic, e totul pasional. 

 

                                                          

 

 

 

 

 

                                          Serviciile mele sunt:

 

- oral/normal : 100 ron (30 min.)

- oral/normal : 200 ron (60 min.)

- finalizare orala/faciala : 50 ron (contracost)

- masal erotic : 50 ron.

- masaj de relaxare 

-anilingus

-conilingus

-uro/scato : 50 ron (contracost)

 

 

Impreuna cu colega de apartament, putem face si un show lesbi real , detinand jucarii erotice, iar pretul acesteia este 600 RON.  Voi atasa si cateva poze cu mine dar si cu colega mea Andra! Sper sa va placa , ne desparte doar un telefon! 

 

 

Buna  frumoaso poti sami zici si mie te rog tarifele tale zona unde lucrezi daca mai locuesti cu cineva multumesc ?   :flowers2  :gifs_ojos

:innocent

Link spre comentariu

Buna frumoaso poti sami zici si mie te rog tarifele tale zona unde lucrezi daca mai locuesti cu cineva multumesc ? :flowers2 :gifs_ojos

Bună dragule 😘 zona (Unirii) , tarifele le găseÅŸti în descriere ÅŸi momentan locuiesc singură. Pupici

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...