Sari la conținut

Anays18


Postări Recomandate

I'm visiting Bucharest in 2 weeks and I'm desperately trying to get in touch with this girl (and other). Too bad they don't reply to SMS or e-mail and I cannot call them because I don't speak Romanian. Is somebody willing to help me out :)

Hi :) if u want can u call me because i speak english. :*

Link spre comentariu

Anays18, if you read this, I would be happy to spend 1000 lei or more if you give me a nice evening together with your girlfriend!

Call me and i will told u on the phone more details about me and my girlfriend! Kisses :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vrut sa vin si eu cu baietelul meu sa o cunoasca pe fetita ta, daca ma intelegi :D , dar nu ai dat niciun raspuns la sms :(

Deh.. atunci doar sms puteam sa trimit. Apoi cand aveam ocazia sa sun, am fost chemat la datorie.

Am mai spus intr-un privat ca in general nu prea pot vorbi la telefon, pentru mine ideala e comunicarea prin sms.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vrut sa vin si eu cu baietelul meu sa o cunoasca pe fetita ta, daca ma intelegi :D , dar nu ai dat niciun raspuns la sms :(

Deh.. atunci doar sms puteam sa trimit. Apoi cand aveam ocazia sa sun, am fost chemat la datorie.

Am mai spus intr-un privat ca in general nu prea pot vorbi la telefon, pentru mine ideala e comunicarea prin sms.

Bună! Eu nu răspund la mesaje , dacă dorești fă-ți puțin timp să revii cu un telefon , nu mesaje! Nu vei regreta :P :*

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mda... Am intrat, locatie naspa, fum, fetele.. 2 copile, nu cred ca au 18, imbracate de facut curatenie, cea mica si bruneta cu un dinte lipsa, gitanes, nu au nici o treaba cu meseria, nu inspira nimic, nu te uiti după ele pe strada. Prețul corect 100/ora, la 200 găsești alta calitate. Serviciile nu le am incercat. Caut alta calitate. Speram sa se incadreze datorita recenziilor de dinainte, dar nu, nici pe departe. 👋👋

  • Like 6
Link spre comentariu

Mda... Am intrat, locatie naspa, fum, fetele.. 2 copile, nu cred ca au 18, imbracate de facut curatenie, cea mica si bruneta cu un dinte lipsa, gitanes, nu au nici o treaba cu meseria, nu inspira nimic, nu te uiti după ele pe strada. Prețul corect 100/ora, la 200 găsești alta calitate. Serviciile nu le am incercat. Caut alta calitate. Speram sa se incadreze datorita recenziilor de dinainte, dar nu, nici pe departe. 👋👋

Bună! Cred că ai greșit destinația acestei recenzii! ÃŽn primul rând la noi nu se mai fumează în casă de aproximativ o lună. ÃŽn al doilea rând avem 19 ani. Dacă nu arătăm , asta nu înseamnă că nu avem. Dacă suntem îngrijite , nici asta nu înseamnă că nu avem 19 ani. Eu nu știu cum te aștepți tu să arate o fată de 19 ani dar nici nu vreau să știu! :) Legat despre dantură, nu mă mai obosesc să spun ceva. Multă lume care mă cunoaște știe că această aberație a început de la un obsedat care a încercat să mă umilească dar nu i-a ieșit. Deci așa ceva nu există. Iar legat de preț, realizezi că nu îl voi schimba doar pentru că așa zici tu! Serviciile noastre sunt de calitate , nu facem nimic mecanic cum fac altele pe 50 de lei fin. Dacă nu îți convine , mergi la fete cu 50 fin + boli extra. O zi frumoasă :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...