Sari la conținut

Anays18


Postări Recomandate

Salutare

 

Am trecut si eu cu ceva timp.in urma pe la domnisoara.

Nimic woow de remarcat. O tipa simpla, draguta.

Am optat pentru o finalizare la 100lei.

Consider ca au fost bine cheltuiti.

Raport claitate-pret ok.

De revenit.

Mulțumesc frumos! Te mai aștept :)

Link spre comentariu

Bună dragilor!! Eu sunt Anais, mă descriu ca fiind o brunetă frumoasă și îngrijită. Astăzi voi fi disponibilă până în jurul orei 01:00!! Serviciile mele sunt următoarele:

 

- sex oral protejat ( sau neprotejat în funcție de igienă)

- sex normal protejat

- masaj de relaxare

- masaj erotic

- finalizare facială (50ron extra)

- finalizare corporală

- fk (în funcție de compatibilitate)

 

Prețurile sunt următoarele:

- 100 ron, 30 de min. (finalizare)

- 200 ron, 60 de min. (2 finalizări)

Mă puteți contacta la numărul de telefon:

0768631599

Vă aștept cu drag! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns si eu pe la anais. Respectat programare.locatie lujerului.am stat putin de vb sa ne cun mai bine.ii plac animalutele fetei.actiunea a debutat cu un oral protejat susținut,bun.normal lot ,inca câteva poziții,inca putin oral,finalizare misionar balonas.e acolo langa tine,geme placut,se implica.fata e micuță si slăbuta. Localizare 9 ap 2 cam,metrou lujerului oral 8 protejat normal 9 ,aspect 8. Cadou 100 de lei o finalizare.de recomandat DA.mie mi-a plăcut de ea.

Link spre comentariu

Am ajuns si eu pe la anais. Respectat programare.locatie lujerului.am stat putin de vb sa ne cun mai bine.ii plac animalutele fetei.actiunea a debutat cu un oral protejat susținut,bun.normal lot ,inca câteva poziții,inca putin oral,finalizare misionar balonas.e acolo langa tine,geme placut,se implica.fata e micuță si slăbuta. Localizare 9 ap 2 cam,metrou lujerului oral 8 protejat normal 9 ,aspect 8. Cadou 100 de lei o finalizare.de recomandat DA.mie mi-a plăcut de ea.

Mulțumesc frumos și te mai aștept cu drag! :*

Link spre comentariu

Yummiii... 🥰

Dar fa o poza si in picioare ca nu imi dau seama cum e vestimentatia.

La prima vedere am impresia ca e un body peste chilotei :D

Perfectă impresie inspectore, mai bine de atât nici că se putea :)) o să mai revin cu poze curând! :*

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Adica exact asa e? Nu doar ca mi s-a parut mie? 🙈

 

Uooff.. ce ma fac eu cu tine ðŸ˜

Ai putea sa mergi sa o futi Cum de altfel facem și noi.

Și pe viitor da-i sms cand mai ai "cuvinte dulci". Nu vrem sa citit rahaturile tale.

Link spre comentariu

Bună dragilor!! Eu sunt Anais, mă descriu ca fiind o brunetă frumoasă și îngrijită. Astăzi voi fi disponibilă până în jurul orei 01:00!! Serviciile mele sunt următoarele:

 

- sex oral protejat ( sau neprotejat în funcție de igienă)

- sex normal protejat

- masaj de relaxare

- masaj erotic

- finalizare facială (50ron extra)

- finalizare corporală

- fk (în funcție de compatibilitate)

 

Prețurile sunt următoarele:

- 100 ron, 30 de min. (finalizare)

- 200 ron, 60 de min. (2 finalizări)

Mă puteți contacta la numărul de telefon:

0768631599

Vă aștept cu drag! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Buna Anais. Am avut o incercare esuata de-a ne intalni, esuata deoarece dupa ce am stabilit sa ne auzim mai tarziu nu mi-ai mai raspuns nici la telefon nici la sms. Imi poti spune cum ar trebui sa interpretez acest comportament?

Stiu ca esti mica si la inceput de drum dar consider ca ar trebui sa progresezi privind partea pozitiva a criticilor mele

😘

Link spre comentariu

Buna Anais. Am avut o incercare esuata de-a ne intalni, esuata deoarece dupa ce am stabilit sa ne auzim mai tarziu nu mi-ai mai raspuns nici la telefon nici la sms. Imi poti spune cum ar trebui sa interpretez acest comportament?

Stiu ca esti mica si la inceput de drum dar consider ca ar trebui sa progresezi privind partea pozitiva a criticilor mele

😘

Bună dragule! Dacă nu ți-am mai răspuns înseamnă nu eram disponibilă! ÃŽn cazul în care am făcut o programare și nu ai primit confirmarea mea, la fel asta înseamnă că am avut un motiv pentru care nu am putut onora întâlnirea! Nu sunt nici mică și nici la început de drum :) te pup și te aștept să revii poate ne vom intersecta într-un final! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Nici macar la SMS🙄🤔?

 

Bună dragule! Dacă nu ți-am mai răspuns înseamnă nu eram disponibilă! ÃŽn cazul în care am făcut o programare și nu ai primit confirmarea mea, la fel asta înseamnă că am avut un motiv pentru care nu am putut onora întâlnirea! Nu sunt nici mică și nici la început de drum :) te pup și te aștept să revii poate ne vom intersecta într-un final! :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...