Sari la conținut

Stie cineva ,ceva ,despre aceasta Eva??


jonny28

Postări Recomandate

  • Oras:pe aproape
  • Oras:pe aproape

DA. Imi permit sa ma bag in seama si pe alt oras, ca sa ajut popurul!  :puppykiss

Deci tipa e cea din poze, insa in vremurile ei de glorie, poate! Acum e cat casa! Poate exagerez, dar pe aproape. E rece, vrea sa scape de tine, din cate mi-am dat eu seama. Eu am fost la ea acum 5-6 luni. Intr-adevar are sanii uriasi, dar nu prea ma lasat sa ma joc cu ei cum voiam eu. Cica sa fiu mai bland  :slap2 .  Ciudat e ca are anuntul si pe Botosani, postat chiar ieri. Cum dracu, SE TELEPORTEAZA !!! :car

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Sunt in bistrita lucrez aici si am facut o vizita Evei si am fost tare multumit 

 

ea este cea din poze !!eu o recomand !!

 

ea nu face nimic neprotejat si de aceea toti vorbiti urat de ea .

 

eu Recomand pentru ca are mare dreptate sanatatea este pe primul loc si apoi placerea!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

DA. Imi permit sa ma bag in seama si pe alt oras, ca sa ajut popurul!  :puppykiss

Deci tipa e cea din poze, insa in vremurile ei de glorie, poate! Acum e cat casa! Poate exagerez, dar pe aproape. E rece, vrea sa scape de tine, din cate mi-am dat eu seama. Eu am fost la ea acum 5-6 luni. Intr-adevar are sanii uriasi, dar nu prea ma lasat sa ma joc cu ei cum voiam eu. Cica sa fiu mai bland  :slap2 .  Ciudat e ca are anuntul si pe Botosani, postat chiar ieri. Cum dracu, SE TELEPORTEAZA !!! :car

poate are masina 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...