Sari la conținut

...


relaxed

Postări Recomandate

  • Oras:On-line
  • Oras:On-line

scuze daca deranjez, dar totusi intreb....am cautat-o ieri (sambata) si astazi (duminica, desi erau slabe sansele) dar fara niciun rezultat. stiti ceva de programul ei sau deja a disparut precum adela, sorana, tipa de la langa selgros sau de pe aleea rozelor.... :hmmm  :hmmm  :hmmm

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@ relaxed: daca stiam ca pentru tine imi iau asteptarea in toaleta... veneam cu licoare si socializam in afara online-ului.

@ pictor: mie mi-a luat ceva sa prind o portita la Giulia, am avut un feeling ca se merita, asa a si fost in cele din urma!

 

Despre Giulia.... doar note maxime, dau ca reper descrierea lui relaxed, pe care o impartasesc si din lipsa de timp(de 2 zile tot intentionez sa dau un raspuns) ...

Giulia face parte din categotia fetelor HC, si am simtit-o putin, foarte putin stangace, retinuta dar nesemnificativ. Cu putina experienta consider, avand in vedere atuurile: varsta, corp, atitudine, etc, ca este peste tot ce ofera Iasiul in acest moment... As fi tentat sa nu o recomand chiar tuturor, .. ;)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Iasi
  • Telefon: -
  • Oras:Iasi

    Salutari tuturor, cu ceva vreme in urma am fost si eu pe la miss Giulia. Am sunat la nr din anunt si am vb cu colega ei, ea fiind ocupata, mi-a spus ca ar fi libera cam intr-o ora, ajuns in zona revin cu apelul bine inteles tot cu colega am vb foarte amabila chiar a si coborat jos la o cafea pana a terminat un indragostit care nu se mai dadea dus... Ajuns in locatie am zarit faptura bruneta cu forme apetisante, fetele aveau chef mare de caterinca fapt ce ne-am intins la o mica vorba apoi am cerut un prosopel pentru o igienizare, dupa mine a intrat si ea, intre timp am intrat in camera facand-ma comod. Revenind si Giulia in camera a inceput o mica giugiuleala cu ceva pupaturi apoi un oral bun cu cateva limbute pe la oo, anvelopat si trecut la normal unde am schimbat cate pozitii si finalizare in capra cu mana pe tate ea cambrandu-se extrem de bine. Igienizare, ceva socializare si plecat cu gandul tot in dormitor la cum se cambra felina.


 


                                              Achitat 150 / 30min 


 


     Giulia 8.5+  bruneta, zabitoare, 1.65/ 53kg, fata 8, sani frumosi, fund corect 8.5+, GF9.5, igiena 10, atitudine 10.


      Oral  8.5+  nep, ceva artificii, DT, lins outele


   Normal    9   se umezeste natural, stramta, geme frumos, sta in orice pozitie, se cambreaza frumos, fata mirosuri suspecte


 


    Da O Recomand, o tipa numai buna de futut, vorbareata, zambareata, comunicativa, fix ce-ti recomanda doctorul. Succes tuturor!


  • Like 16
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Tentant domle...tentant.

Se intra pe publi24,se da click,se priveste,se admira,se place,se scoala,se formeaza numarul,se suna,se primeste raspuns pozitiv,se merge la locatie,se urca sus,se face cunostinta,se detecteaza inamicul Giulia,se fumeaza o tigara,se merge in dormitor,se achita un numar,se face oral protejat,se trece la normal,se pipaie,se gudura,se incepe pe la spate,se baga inauntru,se da din cur,se pipaie (iar),se delecteaza,se termina misionar.

Se imbraca si se pleaca...multumit si satisfacut trupeste si moral.

Se da calificativ pozitiv si se recomanda.

In locatie...ar mai fi o.... fata,tind sa cred ca nu prea are clienti,asta asa...ca sa fac o descriere gentlemeneasca a ei.

Locatie cam departe,dar accesibila.Ca experienta,9+.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

Salutare, am facut ieri o programare, i-am spus ca pot ajunge in 20 de minute, imi spune ca mai bine in 40, ii spun ok, ma indrept spre locatie, care e nitel departe, ajung in fata, sun sa intreb exact blocul/apartamentul, imi raspunde colega ei, imi spune ca sa raman la ea ca giulia a trebuit sa plece, eu ii explic ca nu e ok, ea ma intreaba daca  vroiam sa stau doar un numar, eu i-am spus ca, din contra, as fi vrut sa stau mai mult, vroiam sa pierd vreo 2 ore, ea ma mai intreaba inca o data daca nu vreau sa ma duc la ea, eu i-am zis ca nu asa s-a vorbit, etc. In concluzie, am fost la baut. A fost fun. Urata neseriozitatea asta 

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...