Sari la conținut

Veverita nefutabila Intersport Unirii 0784557112


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

post-23352-0-35144100-1474682171_thumb.jpgVizitat veverita pe la 3:45 dimineata, din lipsa de ocupatie (chipurile cautand o prospatura stramta), maxim 1.50m, maxim 35 kg, (sustine ca ar avea 20 de ani)....maaaaaxim 16-17 si chipurile un copil insa dupa ce am introdus degetul aratator era destul de stramta...

infipt palosul de 13 cm in circumferinta (decat capul, veverita deja incepea chiuielile, chipurile de 1 sapt pe piata)..

Va jur... m-am simtit ca si Godzilla cu masina ăluia din semnatura... probabil un fir de spaghete ar fi ideal pt a o fute pe gagica.

N-am mai futut virgine... acum am aflat care-i ideea cu ele.

1000% de etnie, o suge ok, te lasa sa o iei de cap, as fi indesat-o bine pe gat dar mi-era ca o iau acasa in cutie, franta in bucati.

100 leusteni investiti intr-o papusa total nefutabila, cred ca e prima femeie extrem de stramta/mica ...m-am simtit **spam editat**...

Am dorit mereu sa vad cum e cu una d'asta ingusta rau.. acum am aflat.. 

Experienta priceless, finalizarea am lasat-o pe vecinul de dupa mine..

Cine o fute cu succes, dau o sticla de Blue Label! (Afrik mai functioneaza?!)  :laugh2

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu in locația de la Unirii, vis a vis de Zara, kfc....plm, când a deschis ușa și am văzut un pachet de oase în lenjerie intimă...mi-au leșinat fanteziile :))! Faza tare stiti care este? Ca mai are o colega idem ca ea :)) bruneta....cum s-au nimerit nu stiu :)))! Ciorex fără discuții...

Link spre comentariu

attachicon.gif176818071.jpgVizitat veverita pe la 3:45 dimineata, din lipsa de ocupatie (chipurile cautand o prospatura stramta), maxim 1.50m, maxim 35 kg, (sustine ca ar avea 20 de ani)....maaaaaxim 16-17 si chipurile un copil insa dupa ce am introdus degetul aratator era destul de stramta...

infipt palosul de 13 cm in circumferinta (decat capul, veverita deja incepea chiuielile, chipurile de 1 sapt pe piata)..

Va jur... m-am simtit ca si Godzilla cu masina ăluia din semnatura... probabil un fir de spaghete ar fi ideal pt a o fute pe gagica.

N-am mai futut virgine... acum am aflat care-i ideea cu ele.

1000% de etnie, o suge ok, te lasa sa o iei de cap, as fi indesat-o bine pe gat dar mi-era ca o iau acasa in cutie, franta in bucati.

100 leusteni investiti intr-o papusa total nefutabila, cred ca e prima femeie extrem de stramta/mica ...m-am simtit **spam editat**...

Am dorit mereu sa vad cum e cu una d'asta ingusta rau.. acum am aflat.. 

Experienta priceless, finalizarea am lasat-o pe vecinul de dupa mine..

Cine o fute cu succes, dau o sticla de Blue Label! (Afrik mai functioneaza?!)  :laugh2

Am dat si eu un ea cu cricketu' meu de 17.5 cm cu Fi de 8 ..am mai largit-o un pic..dar nu intra decat jumatate ..intr-adevar e chinuiala ..dar mi s-au urcat pandaliile la cap si am luat-o la o serie rapida sa o scutesc de un chin prelungit atat pe ea cat si pe mine :D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

attachicon.gif176818071.jpgVizitat veverita pe la 3:45 dimineata, din lipsa de ocupatie (chipurile cautand o prospatura stramta), maxim 1.50m, maxim 35 kg, (sustine ca ar avea 20 de ani)....maaaaaxim 16-17 si chipurile un copil insa dupa ce am introdus degetul aratator era destul de stramta...

infipt palosul de 13 cm in circumferinta (decat capul, veverita deja incepea chiuielile, chipurile de 1 sapt pe piata)..

Va jur... m-am simtit ca si Godzilla cu masina ăluia din semnatura... probabil un fir de spaghete ar fi ideal pt a o fute pe gagica.

N-am mai futut virgine... acum am aflat care-i ideea cu ele.

1000% de etnie, o suge ok, te lasa sa o iei de cap, as fi indesat-o bine pe gat dar mi-era ca o iau acasa in cutie, franta in bucati.

100 leusteni investiti intr-o papusa total nefutabila, cred ca e prima femeie extrem de stramta/mica ...m-am simtit **spam editat**...

Am dorit mereu sa vad cum e cu una d'asta ingusta rau.. acum am aflat.. 

Experienta priceless, finalizarea am lasat-o pe vecinul de dupa mine..

Cine o fute cu succes, dau o sticla de Blue Label! (Afrik mai functioneaza?!)  :laugh2

 

Aia nu e veveriță ci pui de cioară =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...