Sari la conținut

Daiana 0728 637 310


Postări Recomandate

Ai început fata?

Ca de momit ne momești, dar dar nu răspunzi la telefon

Da pai am început, în caz de nu răspund la telefon...îmi poți lasa un mesaj pe whatsapp și iți voi da un semn când sunt libera. Pup

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

....si sa continuam si cu o recenzie (sper eu ca la carte)

Am luat legatura cu domnita duminica seara, stiind ca luni am o fereastra libera sa imi fac de cap :69  :hug1  :atm , prin whatsapp, ea raspunzand destul de repede la mesajele mele.

Am stabilit sa ne auzim luni dimineata in jur de 10 cand am vorbit tot prin whatsapp sa ne vedem la ora 12:00. Zis si facut si la 12:20 (intarzierea o datoram traficului infernal de luni) m-am infiintat in Faleza Nord  la ea.

Locatie 10: apartament in bloc nou curat si frumos, baia dotata cu tot ce trebuie si singura in locatie (zicea ceva de o colega din Germania cum ca ar dori si ea sa se reintoarca acasa, destul de dragutica si mai cu forme, fata de Dayana care este skinny rau)

Igiena 10: o pasarica dulce si gustoasa fara mirosuri aiurea

Oral 10: soft si foarte placut cu incercari nereusite de deep dar finalizarea nu a fost doar CIM cat si COB si un pic de COF :blowj0b

Normal -: nu am mai apucat ca trecuse ora  :slap2

GFE 9: putin timida la inceput dar nici eu nu sunt mare Cassanova, dar pana la urma ok

 

Per total o experienta super 

 

Halatul: 100 finalizarea / 200 ora

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Ce slaba este..din poze seamana cu aia care este la evitate de pe.bd 1 Mai..mai asteptam ceva recenzii si poate i facem o vizita drei..

Ce recenzii mai astepti?

Uită-te la alea din urma.

Nu poate fi mai rău.

Asa skiny a fost dintotdeauna.

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Macar asa sa iti mai descretesti putin fruntea, gasind cate o fatuca rotunda zambind deeee....ce nu?

 

:girly  :girly  :baby2  :baby2

  • Like 6
Link spre comentariu

Totul se poate sintetiza in cateva cuvinte:bun-simț, delicatețe și profesionalism. Oral soft cu atentie la detalii de nota 10.

Sex normal protejat in orice poziție in care chiar cauta sa te multumeasca, cu implicare maxima dar fara sa te faca sa crezi ca face ceva din exces de zel. Nota 10.

Sex anal extraordinar (poate unul din cele mai bune pe care le-am experimentat).

Fata de cum presta acum 4 ani se vede plusul de experienta. Garsoniera foarte curata, prosoape curate, impaturite la dunga, baie cu dus impecabila, produse de dus pe alese, etc. Într-un cuvant impecabil. Diana o persoana timida dar care in pat chiar te face sa te simți minunat. Respect fata si cred ca te vei impune in domeniu ținând cont ca multe fete minunate s-au retras. Se poate compara un pic cu Alina care a fost pana in vara la top dar care lucra doar cand avea chef. Am acchitat 170 lei si am plecat multumit si cu zâmbetul pe buze. Bravo Diana și îți mulțumesc ca ești o alternativa la multele mâhnite cu bășini de vedete.

  • Like 14
Link spre comentariu

Totul se poate sintetiza in cateva cuvinte:bun-simț, delicatețe și profesionalism. Oral soft cu atentie la detalii de nota 10.

Sex normal protejat in orice poziție in care chiar cauta sa te multumeasca, cu implicare maxima dar fara sa te faca sa crezi ca face ceva din exces de zel. Nota 10.

Sex anal extraordinar (poate unul din cele mai bune pe care le-am experimentat).

Fata de cum presta acum 4 ani se vede plusul de experienta. Garsoniera foarte curata, prosoape curate, impaturite la dunga, baie cu dus impecabila, produse de dus pe alese, etc. Într-un cuvant impecabil. Diana o persoana timida dar care in pat chiar te face sa te simți minunat. Respect fata si cred ca te vei impune in domeniu ținând cont ca multe fete minunate s-au retras. Se poate compara un pic cu Alina care a fost pana in vara la top dar care lucra doar cand avea chef. Am acchitat 170 lei si am plecat multumit si cu zâmbetul pe buze. Bravo Diana și îți mulțumesc ca ești o alternativa la multele mâhnite cu bășini de vedete.

Îți mulțumesc!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...