Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Crina/Marina - 0733862035

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
61 raspunsuri in acest thread

#61 ragno

ragno

Serious Contributor

• VIP Member
  • 956 Postari:
  • Inscris la:
    27 September 2013
  • Reputatie: -13

Postat Ieri, 13:46

Salut ! Nu știu dacă e relevantă părerea mea ( eu fiind din alt oraș ) dar fata asta e de top pt CT . Adică nu știu ce motive ar fi ca să nu fie . Poze relevante 1/1 ....ce zice că face ..face bine , are un comportament natural și de bun simț , ea este drăguță și îngrijită , ap potrivit pt “activități recreative” ...preț justificat . Probabil e mai pe genul soft ...eu am cam dat în pizdă ca nesimțitul , pe genul mașină de cusut ..dar ne-am descurcat până la urmă . Ea ( nu știu cum o cheamă ) face un oral soft ,mișto cu fin orală ..cu eye contact ( eu cu câinele ) 😂😂😂😂... care este imun la câte a văzut la viața lui 😂. Deci ,acum poate să pună ce preț vrea ...că am fost eu la ea 🤣... Eu am dat 300/h ... practic “bani de semințe”
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#62 guru_

guru_

Serious Contributor

• VIP Member
    • 558 Postari:
    • Inscris la:
      24 January 2014
  • Reputatie: 44

Postat Astazi, 01:54

Eu nu stau sa ma cert cu tine pe un forum. Daca vroiam sa te ard crede-ma ca-ti spunam un pret mult mai mare. Nici daca ai numar de America nu ma da pe spate. Adevarat mamaia e plina de fete, cum de altfel este toata Constanta. Da, nu mi-ai prezentat incredere. Ca la orice alte servicii unde iti poti selecta clientela, si eu o pot face. Iti doresc sa iti cheltui banutii cat mai bun si frumos posibil. O seara frumi

Eu pot sa te selectez pe tine și sa îți fac o seara frumi!?
    Eu am încredere... și ți-o prezint și pe ea când ne vedem, vrei sa o cunosti!? Este multa...
    • 0

5 useri citesc topicul

0 membri, 5 vizitatori, 0 utilizatori anonimi