Sari la conținut

0756477744 doamna


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut. Am fost la doamna fiind prin zona. Scriu de pe mobil asa ca o tin scurt.

 

Locatie: Cora Lujerului. A mai fost una Alina prin apartamentul respecriv care nu prea mi-a placut atunci.

Pret: 200 ora cu masaj inclus si 2 finalizari. Are si o varianta la 100 cu o finalizare.

Locatia: o garsoniera obosita dar curata la o privire asa fugitiva.

Ce nu face: CIM, FK nu am intrebat, Anal nu am intrebat

GFE: prietenoasa. Chiar lipicioasa as zice.

Doamna: Matura. Corp dragut. Pozele par sa fie ale ei.

 

Actiune:

Programare pe moment, am ajuns acolo, dus din partea mea. Ea nu a facut dar mirosea frumos.

Am inceput un numar rapid cu OP (cred). Zic cred ca m-am trezit cu guma peste cand s-a suit deasupra. Foarte tare asta. Am schimbat rapid in spatele ei si am terminat destul de repede.

Pauza, tigara si dupa aia un masaj bun (are experienta in saloane). Am inceput tot cu OP, un clasic mai intens si am terminat.

 

Actiunea e ok. Tipa e buna pentru zona respectiva. Daca ar fi imbracata la costum ar fi sigur office style cu un corp misto care vrei sa i-o tragi.

  • Like 4
Link spre comentariu

Salut. Am fost la doamna fiind prin zona. Scriu de pe mobil asa ca o tin scurt.

 

Locatie: Cora Lujerului. A mai fost una Alina prin apartamentul respecriv care nu prea mi-a placut atunci.

Pret: 200 ora cu masaj inclus si 2 finalizari. Are si o varianta la 100 cu o finalizare.

Locatia: o garsoniera obosita dar curata la o privire asa fugitiva.

Ce nu face: CIM, FK nu am intrebat, Anal nu am intrebat

GFE: prietenoasa. Chiar lipicioasa as zice.

Doamna: Matura. Corp dragut. Pozele par sa fie ale ei.

 

Actiune:

Programare pe moment, am ajuns acolo, dus din partea mea. Ea nu a facut dar mirosea frumos.

Am inceput un numar rapid cu OP (cred). Zic cred ca m-am trezit cu guma peste cand s-a suit deasupra. Foarte tare asta. Am schimbat rapid in spatele ei si am terminat destul de repede.

Pauza, tigara si dupa aia un masaj bun (are experienta in saloane). Am inceput tot cu OP, un clasic mai intens si am terminat.

 

Actiunea e ok. Tipa e buna pentru zona respectiva. Daca ar fi imbracata la costum ar fi sigur office style cu un corp misto care vrei sa i-o tragi.

O sa o am in vedere. Bravo frate

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum dracu am uitat cel mai important aspect. Era destul par jos si a zis ca vrea sa incerce sa-l lase. Ceva ce poate sa caute unii si de care sa fuga altii.

 

Partea negativa? Ceva neingrijit si sub brate. Eram destul de incins cand am observat si am uitat rapid dar daca as fi vazut asta inainte nu as mai fi ramas.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Allover
  • Oras:Allover

fost, vazut, plăcut , rămas , futut , relativ mulțumit.....

detalii.....

garsoniera lângă cora lujerului din ate știu in locație sau mai perindat in trecut câteva "penale" ....

doamna: cam 33-36 părerea mea cam la 1,70 poate mai sus ,evident mai înaltă ca mine :)) cam 55-58 kg proporționată frumos si armonios pentru vârsta, sâni mai mici insa nu inexistenți cu sfârcuri erectile , solduri super si un cur la capra memorabil.....

acțiunea : ON de încălzire insa nu profi , lent , fără atenție la extremități cam 7-8 ....apoi NP misionar, WoT si doggy unde priveliștea popoului ma făcut sa capitulez dupa 30-40 minute ostilități .....se umezește natural am simțit oricum o afinitate reciproca poate si pentru ca am o vârsta apropiată si caut altceva decât aex sportiv ....fără FK insa exista pe alocuri ....fără anal insa ochiul meu spune ca e "încercat" am masat la doggy scorbura insa refuzat politicos ......

igiena: okis adică nu miros suspect însă cam "hairy" pe la subraț si la pasa....repet nederanjant pt mine ....

halatul: 200 ron un număr lung cu masaj bun la final dor to dor cca 1 ora...

dacă recomand: pentru middle age guys yeap ....altfel nope....prețul cam overpriced si la scorul asta gasesc mai bun încl. la top.....dacă revin ...nu cred ... once was enough...

spor la .....pompe.....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat-o si eu pe titulara acestui thread, locuieste pe strada Fabricii la etajul 9, daca nu ma insel.

Am sunat-o cand am ajuns in dreptul Corei Lujerului, la telefon mi-a raspuns o voce placuta, prietenoasa si deschisa, am fost incantat de ce am auzit si m-am dus cu entuziasm catre locatie.

Urcat in lift si si batut la usa, aceasta mi s-a deschis iar in dreptul ei am zarit o gagica inalta cu ochii albastri si destul de aratoasa la corp.

Am optat pentru varianta de 150 lei/ 40 de min.

Sexul a fost de destul de bun, umeri-craci, capra si mici sarutari, am mai si discutat putin.

Per total a fost o experienta placut si o consider ca a meritat (8/10).

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:tennessee
  • Oras:tennessee

Sper ca glumesti!.. :)

 

 

Sunt multe fete bune care au si parul mare

Sunt si mai multe fete care-l poarta pe picioare

Dar cele mai multe fete si-l pastreaza-ntre picioare,

il flutura si il usuca basul si cu toba mare.

pai daca randunica este pasa preferata a lui !!!???o ia de la coada !!! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Sper ca glumesti!.. :)

 

 

Sunt multe fete bune care au si parul mare

Sunt si mai multe fete care-l poarta pe picioare

Dar cele mai multe fete si-l pastreaza-ntre picioare,

il flutura si il usuca basul si cu toba mare.

Coada de randunica inseamna o dunga lata de un deget, de la clitoris in sus...in nici un caz nu inseamna altceva. O documentare nu ar strica.

🤨

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...